Real Madrid – Bayern Mnichov (bez noclehu)

Obhájce ušaté trofeje se v čtvrtfinálovém dvojzápase setká s Bavory z Mnichova. Přidejte se k spokojeným klienotm nejoblíbenější sportovní CK v ČR a povzbuďte svůj tým přímo na stadionu!

Letecký zájezd na zápas Real Madrid – Bayern Mnichov v ceně od 16 900 Kč obsahuje:

 • letenky Vídeň – Madrid a Madrid – Bratislava se všemi poplatky
 • Letištní transfery
 • Vstupenku základní kategorie – vyšší kategorie na vyžádání
 • Služby českého delegáta po celou dobu zájezdu
 • Nonstop infolinku
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás 
   * Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Bude Real Madrid prvním týmem v novodobé historii, který obhájí titul v Lize mistrů? Přesvědčte se živě na tribunách kolosální arény Santiago Bernabeu!

real-madrid-santiago-bernabeu-stadion-nahlad-hd

Předpokládaný program zájezdu:

úterý, 18.4.:

 • Odlet z Bratislavy v časných ranních hodinách.
 • Přílet do Madridu dopoledne a transfer do centra.
 • Volný program (např. Prohlídka města, oběd, návštěva místních atrakcí, atd.).
 • Sledování zápasu Real Madrid – Bayern Mnichov od 20:45.
 • Po zápase transfer na letiště a odlet z Madridu.
 • Přílet do Bratislavy po půlnoci.

real neapol skupinovka santiago bernabeu

Zájezd vám velmi rádi zpestříme o zajímavý doplňkový program dle vašich přání. Kromě tradičních highlightů jako Puerta del Sol, Plaza Mayor a park Retiro, jsou nejpopulárnější aktivity: večeře v typické španělské restauraci, Flamenco vystoupení, Prado muzeum, návštěva býčích zápasů v aréně Arenas nebo nedělní blešáku v uličkách starého města – El Rastro.

madrid mesto puerta

 

madrid mesto plaza mayor

Sportovním nadšencům víkend zpestříme dalšími sportovními akcemi. Populární je basketbal, futsal a zápasy ostatních madridských fotbalových týmů: Getafe, Rayo Vallecano a Atletico Madrid.

real madrid stadion

Celý zájezd a všechny aktivity jsou zajišťovány našimi madridský průvodci tak, abyste se už o nic nestarali a mohli si naplno užívat fotbalový víkend v Madridu.

Madrid mesto 2

Fotoalbum zo zápasu Real Madrid – Atletico Madrid

Santiago Bernabeu El Clasico, Real Madrid

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na Real Madrid, KONTAKTUJTE NÁS.

 


Vyjádření klientů ze zápasů Real Madrid, B. Mnichov

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Byl jsem několikrát na zájezdu s cestovkami. Musím říct, že s Vámi jsem byl nejspokojenější, Delegátky byly milé. Docílily toho nejvyššího stupně, tj., že je to bavilo.
  Robert Sladký | Real - Sevilla / Barcelona - Granada | 31.1.2020
 • Byli jsme na Real Madrid. Dostal jsem to od manželky k Ježíšku. Byli jsme já, žena a dcera s přítelem. !!!!!!! neskutečný zážitek !!!!!!! S fotbaltour naprosto vše ok. Výborná organizace, letecky vše v poho, ubytování ve 4*hotelu, delegátka příjemná. Doporučuju fotbaltour všem, kteří mají rádi fotbal.
  David Polák | Real Madrid - Sevilla | 29.1.2020

O klubech

Real Madrid

Nejslavnější a nejúspěšnější fotbalový klub na světě, to je Real Madrid v kostce. Bílý balet je esence toho nejlepšího co fotbal nabízí. Domácí zápasy hrává královský klub na stadionu Santiaga Bernabeua. Nenáviděným rivalem je FC Barcelona, ale i v Madridu Real bojuje o fanoušky s oblíbeným Atlétikem Madrid. Filozofií Realu je složit tým snů z nejlepších fotbalistů planety. Cokoliv jiného, než vyhrát každou trofej o kterou klub hraje, se považuje za neúspěch. Ligu mistrů vyhrál Real rekordních 11 krát a v počtu Evropských triumfů nemá konkurenci. Víte, že: Nejslavnější hráč Realu Madrid Alfredo Di Stéfano původně podepsal kontrakt Barceloně? Odehrál za ni i přípravný zápas, až pak se komplikovaně přesunul do Madridu a stal se jeho legendou. Nový stadion Realu Madrid bude vypadat na první pohled jako tiskárna, ale bude to velmi pěkná tiskárnu. Rekonstrukce, která bude stát klub přibližně 400 milionů eur, bude dokončena v roce 2020. Takže máte přibližně 4 roky na to, abyste si vychutnali zápas ještě na starém stánku. Zda chcete raději čekat na nový?

B. Mnichov

Rok 2005 byl pro Bavorskotedy hlavně pro Mnichov, důležitý. Ne protože se jim vydařil Oktoberfest více než po minulé rokyale třetí největší město Německa se konečně dočkalo nového fotbalového stadionuDočkalo se je správný výrazprotože o jeho výstavbě se dokonce hlasovalo v referenduTéměř 66Bavorů hlasovalo zaInu, Německo není Slovensko a německá preciznost není ta slovenskáV Německu vláda nevytahuje z klobouku milionové částky, které vyčlení na Národní fotbalový stadion bez jakékoliv veřejné diskuseA co si to vlastně Mnichované za necelé tři roky postaviliB. Mnichov je největším sportovním klubem v Německu a třetím největším na světě. V roce 2005 se přestěhoval do supermoderní Allianz Arény a odstartoval jednu z nejúspěšnějších etap své historie. Milionové nákupy hráčů, jako Robben, Ribéry, Lewandowski katapultovaly klub opět mezi nejužší fotbalovou špičku. Navíc začal Bayern hrát krásný, rychlý fotbal a dnes patří každoročně k největším kandidátům na zisk trofeje pro vítěze Ligy mistrů. Doma v Německu v současnosti Bayern prakticky nemá konkurenci. Víte, že: Bayern je multisportovní klub a pod jeho značkou působí i handicapovaní, gymnasté, hráči bowlingu, či stolní tenisté?