Paříž: Dovolená pro páry

Nechte se rozmazlit hlavním městem Evropy pro zamilované a užijte si se svou polovičkou romantický výlet v Paříži. Legenda říká, že po návratu z Francie přibývají dámám na rukou prsteny ?

Rádi Vám připravíme letecký zájezd přesně podle vašich představ na jakýkoliv termín. Standardní zájezd pro páry v ceně od 8 900 Kč / osoba obsahuje:

  • Obousměrnou letenku Praha – Paříž se všemi poplatky a příručním zavazadlem
  • Obousměrné letištní transfery
  • Ubytování na 3 noci v 3 * hotelu s výhodnou polohou
  • Vstupenku na vybrané sportovní / kulturní akce
  • Detailní pokyny k zájezdu a tipy co zažít v Paříži
  • Nonstop infolinku
  • Vytištěnou společnou fotografii z Paříže
  • Kupón od Fotolab na vybrané fotoslužby
    *Možnost doobjednat vstupenky na sportovní, kulturní a jiné akce

***NEPŘEHLÉDNĚTE KOMPLETNÍ NABÍDKU ZÁJEZDŮ PRO PÁRY***

(Londýn, New York, Barcelona)

Chcete-li vyměnit soukromí za společnost dalších krajanů a zkušeného delegáta, vyberte si z nabídky skupinových zájezdů.

Předpokládaný program zájezdu (upraví se podle výběru atrakcí a termínu fotbalového zápasu):

sobota: Odlet z Prahy. Po příletu přesun na hotel a ubytování.

Volitelný program: seznámení s prostředím, dopravou a jinými atrakcemi + volitelná prohlídka fotbalového stadionu (Parc des Princes nebo Stade de France).

neděle: Individuální program (nákupy na Grands Boulevards, procházka po levém břehu Seiny atd.), později přesun na stadion a sledování vybraného zápasu.

pondělí: Volitelný program: Eiffelova věž, Vítězný oblouk, Notre Dame, St. Chapelle. Odpoledne volný program (doporučujeme navštívit čtvrt Montmartre, Tulierske zahrady, skleněnou pyramidu v Louvru, Pantheon s hrobkami nejslavnějších mužů a žen Francie)

úterý: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), později transfer na letiště a odlet do Bratislavy. Poznámka: Výběr zpoplatněných atrakcí je volitelný. Při rezervaci prosím uveďte preferovaný doplňkový program pro včasné pořízení vstupenek.

O tom, že Paříž je městem zamilované, nepochybuje nikdo. Všude přítomná historie, nádherné zákoutí, kouzelné uličky a kavárny nabízejí mnoho příležitostí pro romantické procházky po místech, kde žili francouzští králové, tvořily výjimeční umělci nebo tančili hříšné tanečnice.

Paříž to je historie a móda v jednom. „Šanzelizé“, v originále Avenue de Champs-Elysées, hledat netřeba. Jednak je délkou více než 3 km nepřehlédnutelné, a stejně vás k ní naviguje módní kompas. Své obchody zde totiž mají nejdražší módní značky a najvychytenejší módní návrháři.

Žádné jiné evropské město není tak charakterizované řekou jako Paříž. Plavba lodí po Seině vás okouzlí. Máte jedinečnou možnost nasávat pařížskou atmosféru a vychutnávat si Paříž z jiné perspektivy. Doporučujeme plavbu krátce po setmění, kdy jsou všechny pařížské skvosty nádherně nasvícené. Nezapomenutelným zážitkem pro vás zůstane zářivý Notre Dame a Eiffelova věž, kterou osvětluje 20 000 žárovek.

V hlavním městě Francie navíc působí fotbalový klub PSG. Není na co čekat, návštěva Paříže zaručeně potěší obě pohlaví.