Newcastle – Tottenham

Navštivte s námi sever Anglie a sledujte naživo Premier League v St. James‘ Parku. V dresu domácích se může představit i exsparťan Martin Dúbravka.

Letecký zájezd na zápas Newcastle – Tottenham v ceně od 15 390 Kč / osoba obsahuje:

• Obousměrnou letenku do Newcastlu se všemi poplatky a příručním zavazadlem
  • Ubytování na 2 noci v 3 * hotelu s výhodnou polohou
  • Vstupenku základní kategorie – vyšší kategorie na vyžádání
  • Služby česky mluvícího delegáta v Newcastlu u skupiny 15 a více klientů, nebo na vyžádání Řeší zejména organizační a logistické záležitosti během pobytu. Na vyžádání zajistíme i turistického průvodce, s historickým výkladem a detailním doprovodem po městě.
  • Nonstop infolinku
    * Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy v ceně 90 Kč / den

Doporučený program zájezdu (v případě konání zápasu v neděli):

pátek: Ráno odlet z Prahy. Po příletu přesun na hotel a přihlášení na recepci (ubytování nejdříve od 14:00 hod).

sobota: Volitelný program, později přesun na stadion a sledování zápasu.

neděle: Volitelný program: Rádi zajistíme vstupenky i na TOP místní zajímavosti.

pondělí: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), později přesun na letiště a odlet do Prahy.

*program bude upřesněn nejpozději 7 dní před zájezdem

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na Newcastle, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Newcastle, Tottenham Hotspur

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

• Super zážitek díky FotbalTour. Pořídili jsme vstupenky do Londýna na 3 zápasy. Tottenham, Chelsea a West Ham a všude vše proběhlo bez problémů, super místa jsme měli a parádně si to užili. Díky moc a těšíme se na další zápasy ⚽️
    Karolína Kroupová | 3 zápasy FA Cup v Londýňe | 8.1.2024
  • Byl jsem s přítelkyní na Audi Cupu a opravdu velký zážitek, perfektní místa a můžu jen doporučit cestovat s FotbalTour.
    Patrik Stupka | Audi Cup 2019 | 10.8.2019

O klubech

Newcastle

Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur je londýnský fotbalový klub hrající v anglické FA Premier League. Jeho domácím stadionem je nový Tottenham Hotspur Stadium. Klub byl založen ještě v roce 1882 pod názvem Hotspur Football Club. Do první ligy se probojovali až v roce 1909. Spurs byli prvním týmem, který vyhráli double; vítězství v lize a poháru a to v roce 1961. V roce 1963 se staly prvním britským klubem, který vyhrál evropský pohár, po vítězství 5-1 nad Atlétikem získali Pohár vítězů pohárů. V sezoně 2014/15 si nový manažer Mauricio Pochettino připsal již jeden významný úspěch, a to když klub dovedl do finále Ligového poháru, ve kterém se Tottenham 1. března roku 2015 utkal s městským rivalem Chelsea FC. Zde Tottenham podlehl 2:0. Na dobrých výsledcích posledních od příchodu Pochettina se projevuje především lepší sehranost celého mužstva a také lepší funkčnost herního systému nového manažera. Ten svou filozofii zakládá na tvrdém tréninku, vysokém presingu a neustálému tlaku na soupeře s cílem co nejrychleji získat zpět ztracený míč. Pochettino rovněž dává velký prostor mladým hráčům, kteří v klubu Spurs působí. Zejména pak odchovancům klubu, jako je Danny Rose či Harry Kane. Pochettino od příchodu do Spurs využíval rychlých krajních beků Rose a Walkera, kteří dobíhají až k území šestnáctky a zde centrují. Krajní záložníci následně zahušťují pokutové území. Pochettino tuto taktiku aplikoval již v Southamptonu, Tottenham mu ale poskytl hráče, díky kterým může plně využít potenciál taktiky. Tato taktika pomohla Tottenhamu ke kvalifikaci do Ligy mistrů pro sezonu 2016/17. V Lize mistrů následně Tottenham vypadl s Monakem, Leverkusenem a CSKA Moskva.