Německo – Brazílie (s noclehem)

Neymar, Coutinho, Willian a další hvězdy 5násobné mistrů světa v nedalekém Berlíně! Sledujte atraktivní šlágr spolu nejoblíbenější fotbalovou CK v ČR!

Autobusový zájezd na zápas Německo – Brazílie v ceně  4 490 Kč obsahuje:

  • Dopravu komfortním autobusem 
  • ubytování na 1 noc v hotelu IBIS v centru města se snídaní
  • Vstupenku na podélnou tribunu
  • Služby českého delegáta během celé doby zájezdu
    • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
  • Nonstop infolinku
  • Vytištěnou společnou foto účastníků zájezdu
    *možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Jedinečná príležitost sledovať „Kanárky“ z Brazílie na vlastní oči!

Předběžý program zájezdu:

úterý: Odjezd z Brna přes Prahu v brzkých ranních  hodinách. Příjezd do Berlína okolo poledne, ubytování. Doplňkový program: návštěva místních atrakcí, degustace místních specialit, nakupování a podobně. Později individuální / společný přesun na zápas. Po zápase sraz u autobusu a odjezd z Berlína.

středa: Příjezd do ČR v ranních hodinách.

 

berlin-mesto

Ich bin eine Berliner, křičel prezident Kennedy během svého legendárního projevu a vy se k němu můžete o téměř půlstoletí i díky fotbalu přidat. Protože pokud už se chystáte sledovat fotbal v Berlíně, určitě si pořádně vychutnejte i samotné hlavní město Německa.

Berlín má bohatou historii, ale na druhé straně je to také město, které je považováno za mekku současné alternativy v Evropě. Máte tak jedinečnou šanci navštívit historické památky jako Reichstag (dnes již Bundestag), Braniborskou bránu nebo slavný checkpoint Charlie, ale už o pár čtvrtí dál si můžete vychutnávat to nejlepší co nabízí současné umění – malby, hudba, divadlo, to vše je nedílnou součástí moderního Berlína.

Kosmopolitní metropole je však přece jen v Německu a tak určitě zabluďte do některé z vychytaných hospod, které zde najdete na každém kroku a otestujte nabídku zejména domácích pivovarů. Nad pěnou dobrého moku také můžete rozebrat s domácími fanoušky, proč nemá, například na rozdíl od Londýna, Berlín v bundeslize více zástupců.

Pokud vás naše nabídka oslovila, KONTAKTUJTE NÁS