Mistrovství Evropy 2021: Francie – Německo (v Mnichově)

V metropoli Bavorska mohou fotbaloví nadšenci těšit na špičkový fotbal, úžasnou atmosféru a na množství branek, o které se postarají hvězdy světového fotbalu.

Letecký zájezd na zápas Francie – Německo v ceně od 13 900 Kč / osoba obsahuje:

  • SLEDOVÁNÍ ZÁPASU
    • asistenční služby při sledování zápasu
  • UBYTOVÁNÍ
    • na 1 noc v 3* hotelu, vyšší standard na vyžádání
  • POJIŠTĚNÍ
    • možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy
  • NÁŠ TIP
    • darujte zájezd jako originální zážitek – rádi připravíme dárkovou poukázku na míru
    • proč FotbalTour.cz? přečtěte si hodnocení spokojených klientů

Sledujte Mistrovství Evropy 2021 živě! V nabídce CK FotbalTour.cz najdete všech 36 zápasů ve skupinách a 15 zápasů ve vyřazovací fázi.

ROZPIS ZÁPASŮ NA ME 2021 – BUDE JEŠTĚ UPŘESNĚN!

SKUPINA A

12. června Turecko – Itálie (Řím)
13. června Wales – Švýcarsko (Baku)
17. června Turecko – Wales (Baku)
17. června Itálie – Švýcarsko (Řím)
21. června Švýcarsko – Turecko (Baku)
21. června Itálie – Wales (Řím)

SKUPINA B

13. června Dánsko – Finsko (Kodaň)
13. června Belgie – Rusko (Petrohrad)
17. června Finsko – Rusko (Petrohrad)
18. června Dánsko – Belgie (Kodaň)
22. června Rusko – Dánsko (Kodaň)
22. června Finsko – Belgie (Petrohrad)

SKUPINA C

14. června Nizozemsko – Ukrajina (Amsterdam)
14. června Rakousko – Vítěz baráže D / A (Bukurešť)
18. června Nizozemsko – Rakousko (Amsterdam)
18. června Ukrajina – Vítěz baráže D / A (Bukurešť)
22. června Vítěz baráže D / A – Holandsko (Amsterdam)
22. června Ukrajina – Rakousko (Bukurešť)

SKUPINA D

14. června Anglie – Chorvatsko (Londýn)
15. června Vítěz baráže C – Česko (Glasgow)
19. června Chorvatsko – Česko (Glasgow)
19. června Anglie – Vítěz baráže C (Londýn)
23. června Chorvatsko – Vítěz baráže C (Glasgow)
23. června Česko – Anglie (Londýn)

SKUPINA E

15. června Španělsko – Švédsko (Bilbao)
15. června Polsko – Vítěz baráže B (Dublin)
19. června Švédsko – Vítěz baráže B (Dublin)
20. června Španělsko – Polsko (Bilbao)
24. června Vítěz baráže B – Španělsko (Bilbao)
24. června Švédsko – Polsko (Dublin)

SKUPINA F

16. června Vítěz baráže A / D – Portugalsko (Budapešť)
16. června Francie – Německo (Mnichov)
20. června Vítěz baráže A / D – Francie (Budapešť)
20. června Portugalsko – Německo (Mnichov)
24. června Portugalsko – Francie (Budapešť)
24. června Německo – Vítěz baráže A / D (Mnichov)

OSMIFINÁLE

27. června Druhý ve skupině A – Druhý ve skupině B (Amsterdam)
27. června Vítěz skupiny A – Třetí ve skupině C (Wembley)
28. června Vítěz skupiny C – Jeden z třetích ve skupinách D / E / F (Budapešť)
28. června Vítěz skupiny B – Jeden z třetích ve skupinách A / D / E / F (Bilbao)
29. června Druhý ve skupině D – Druhý ve skupině E (Kodaň)
29. června Vítěz skupiny F – Jeden z třetích ve skupinách A / B / C (Bukurešť)
30. června Vítěz skupiny D – Druhý ve skupině F (Dublin)
30. června Vítěz skupiny E – Jeden z třetích ve skupinách A / B / C / D (Glasgow)

ČTVRTFINÁLE

3. července (Petrohrad)
3. července (Mnichov)
4. července (Baku)
4. července (Řím)

SEMIFINÁLE

7. července (Londýn)
8. července (Londýn)

FINÁLE

12. července (Londýn)

 

NÁŠ TIP: Připravte se na zápas s předstihem. Vlajky, dresy, šály a jiné suvenýry v novém FAN shopu.