bus LASK Linz – Slavia Praha (autobusem)

*INFORMATIVNÍ NABÍDKA*
Pro velký zájem evidujeme zájemce o zájezd na zápas LASK Linz – Slavia Praha.
Vyplňte nezávaznou rezervaci a po potvrzení detailů a podmínek vstupu na zápas vás budeme kontaktovat.

POZOR! Zápas se hraje v Sankt Pöltenu (NV Arena – 8 tisíc diváků), protože stadion v Linci prochází rekonstrukcí.

Autobusový zájezd na otočku na zápas Konferenční ligy LASK Linz – Slavia Praha obsahuje:

 • DOPRAVA LUXUSNÍM AUTOBUSEM
  • Praha + další nástupní místa dle zájmu – Sankt Pölten a zpátky.
 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
  • základní kategorie, lepší kategorie na vyžádání
 • GARANCI
  • při objednávce 2 a více zájezdů garantujeme sezení v párech u sebe dle infografiky
  • proč FotbalTour.cz? přečtěte si hodnocení spokojených klientů
 • DELEGÁTA
  • Výjezdy na české kluby v evropských pohárech patří k nejoblíbenějším u našich klientů. Po celou dobu zájezdu provázejí naše klienty zkušení delegáti a fotbaloví nadšenci v jednom.

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme evidovat mezi zájemci o zápas LASK Linz – Slavia Praha. Po upřesnění ceny a počtu dostupných vstupenek vás budeme kontaktovat.

O co nepřijít v St. Pöltenu?

 • Sankt Pölten leží na řece Traisen, je hlavním a největším městem Dolního Rakouska. Leží co by kamenem dohodil od Vídně, zhruba 60 kilometrů. Nabízí se tedy i spojení zájezdu na fotbal s návštěvou Vídně. Právě Sankt Pölten, Vídeň a také Enns jsou nejstaršími rakouskými městy. K dominantám města patří původně románská bazilika, později barokně upravená, se 77 metrů vysokou věží. V centru najdete také několik dalších pozoruhodných kostelů či františkánský klášter.
 • Pýchou města je bezesporu státní muzeum, které se nachází v moderní budově a bylo sem přestěhováno roku 2002 z Vídně – Lower Austria Museum. Jen nedaleko odtud, zhruba jeden kilometr příjemné procházky, je krásné náměstí Rathausplatz, kde můžete posedět a dát si něco dobrého k pití či snědku, abyste se posilnili na večerní zápas sešívaných.
 • Na scéně Bühne im Hof se pak večer navštěvují kabarety a různá představení, filmoví fanoušci se těší z jedné z nejlepších programových nabídek v kině Cinema Paradiso. A do hudební kavárny Egon se chodí kvůli úžasným koncertům. Ideální kombinaci jídla, pití a kultury najdete mimochodem také v novém podniku Vinzenz Pauli.
 • Milovníci přírody si zase užijí nádherné jezero Ratzersdorfer See – místo k odpočinku, relaxu a nabrání sil, stejně tak poslouží k odpolednímu „chillování“ také neporušená příroda v Hammer Parku. Na své si při návštěvě přijdou i milovníci sportu, město skýtá široké sportovní vyžití od golfového a jezdeckého klubu až po střelnici a skatepark. Každoročně se tam v květnu také koná jeden z turnajů tenisového ATP.

Program zájezdu

ČTVRTEK: Odjezd autobusem do Rakouska, hraje se v Sankt Pöltenu. Po příjezdu seznámení se s městem a následuje odpolední volitelný program. Později přesun na stadion a sledování zápasu LASK Linz – Slavia Praha. Po utkání odjezd zpátky domů.

PÁTEK: Noční návrat do České republiky.

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na dopravu, ubytování, vstupenky, doplňkový program a připravíme nabídku přesně pro vás. Nabídku všech zájezdů nejen na evropské poháry naleznete ZDE.

NÁŠ TIP

 • darujte zájezd jako originální zážitek – rádi připravíme dárkovou poukázku na míru
 • doporučujeme objednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy v ceně 90 Kč / osoba / den, které pokrývá i storno zájezdu v případě onemocnění na Covid-19
 • potřebujete více informací? odpovědi na nejčastější otázky naleznete ZDE

LÁSKA K FOTBALU JE SILNĚJŠÍ NEŽ PROTIPANDEMICKÁ OPATŘENÍ. UŽIJTE SI FOTBAL BEZ STAROSTÍ A OSTATNÍ NECHTE NA NÁS.

 • Denně pro vás sledujeme podmínky pro cestování a návštěvu stadionů.
 • Máme speciální pojištění, které pokrývá i storno v případě onemocnění na Covid-19.
 • Pokud se zápas neodehraje podle plánu, vrátíme vám voucher na 100% zaplacené částky.

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY PRO VSTUP DO RAKOUSKA NAJDETE ZDE.

CK nenese zodpovědnost za případné změny v podmínkách při cestování do země, na stadion, jakož i při návratu do ČR na základě prohlášení Úřadu veřejného zdravotnictví či vlády ČR nebo jiných orgánů. Garantujeme zajištění cesty do destinace a vstup na akci při splnění aktuálních požadovaných podmínek dané země a konkrétního organizátora, ale pravidla a podmínky návratu do ČR již nese klient, přičemž je odpovědný za jejich dodržování. Ve vlastním zájmu doporučujeme sledovat aktuální informace, nařízení a povinnosti při vstupu/po návratu na webu MZV.

Doporučujeme sledovat nařízení, novinky a další podrobnosti na webu MZV.

Vyjádření klientů ze zápasů SK Slavia Praha

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Dobrý den. Rád bych touto cestou poděkoval za organizaci leteckého zájezdu do Říma. Odlet z Pardubic: včas připravená přepážka FotbalTour a komunikativní a sympatičtí delegáti v dostatečném počtu. Vzhledem k velikosti letiště bezproblémové odbavení a přesun do letadla, které odletělo včas. Přílet Řím: bezproblémový přesun do připravených autobusů a odjezd do centra města. Celou dobu informace přes SMS! To je super služba! Příjezd do centra: delegátka Zuzka musí vyřešit obavy místní policie z velkého množství fanoušků...bezva! Poté se odpojujeme a máme vlastní program... Na stadion se dostáváme od srazu fanoušků u Colosea za doprovodu policie. Vzhledem k množství výjezdů, které máme za sebou nás neznervózňuji kontroly před stadionem... Úžasná atmosféra před a během zápasu. Po zápase se nám podařilo prorazit policejní zátarasy a dostat se v pořádku k našim autobusů... Veliké zpoždění... Rozhodně nám to však nekazí celkový dojem ze zájezdu... Delegáti jsou na místě a komunikují srozumitelně a mají dobrou náladu... Na letišti pak musím vysoce ocenit ochotu jednoho z delegátů, kterého jsem požádal, aby doprovodil hendikepovaného fanouška na přednostní odbavení...super! Během nástupu do letadla opět profesionální péče a info SMS o odletu... Let zpět byl krátký a mám radost i z tipovací soutěže, ikdyž jsme nic nevyhráli... Závěrem tedy ještě jednou veliké poděkování a ocenění naprosto profesionální organizace zájezdu!!! Těším se na další výjezdy za fotbalem!!!
  Tomáš Hrubý | AS Řím - Slavia Praha | 27.10.2023
 • Strašně moooc děkujeme FotbalTour za perfektní zájezd do Barcelony!!!! Všechno bylo úžasné, skvělé služby, průvodci, organizace, vše propracováno do detailů!!! Velký palec nahoru👍Děkujeme❤️❤️❤️
  Eva Haferová | FC Barcelona - Slavia Praha | 8.11.2019