Juventus – Sporting (mikrobusem)

Starou dámu čeká na cestě za postupem ze skupiny portugalská překážka! Vycestujte do čarovného Turína s největší sportovní CK v Česku a sledujte v akcii Ligu mistrů!

Zájezd na zápas Juventus – Sporting v ceně od 7 900 kč obsahuje:

  • Dopravu komfortním mikrobusem
  • Ubytování v 3* hotelu na 1 noc s výbornou polohou vůči stadionu a centru města
  • Vstupenku základní kategorie – vyšší kategorie na vyžádaní
  • Služby delegáta
    • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientem skúšení a vždy ochotní delegáti. Reference / O nás
  • Nonstop infolinku

juventus-gol

Počas zájezdu na zápas Juventusu spoznáte i město Turín jako turistickou destinaci. V doprovodu našeho delegáta absolvujete kromě fotbalu i přehlídku centra města a hlavních turistických atrakcií. Podle dohody delegát zabezpečí zajímavý doplňkový program: přehlídka stadionu a nákup suvenírů v oficiálním fanshopě, večeře v typický talianský restauraci, návštěvu historického centra nebo jiných kulturních a sportovních akcii.

Juventus Stadium Turin

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na Juventus, KONTAKTUJTE NÁS.

 

Vyjádření klientů ze zápasů Juventus

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

  • S fotbaltourom jsem cestoval na zápas AC Milano - Juventus. Na otázky v mailech odpověděli rychle, poskytly všechny potřebné informace, cesta proběhla v pořádku, autobus byl pohodlný a dokonce jsme tam byli rychleji než to bylo předem oznámeno (namísto 13-14 hodin, jsme cestovali jen nějakých 11). Zajazd s Fotbaltour-em mohu jen doporučit.
    Peter Bartok | AC Milán - Juventus | 22.10.2016

O klubech

Juventus

Juventus je historicky nejúspěšnějším italským klubem. Bianconeri nastupují v tradičních černo-bílých dresech již od roku 1903 a velké popularitě se klub těší na celém území Itálie. Před třemi lety byl slavnostně otevřen zbrusu nový stadion Juventus Stadium s kapacitou 41.000 diváků, na kterém fotbalisté Juve získali ve velkém stylu svůj první titul od skandálu z roku 2006. Největším rivalem je Inter Milán a vzájemné zápasy se pyšní neskromným označením Derby d'Italia (Derby Itálie).I přes ztrátu dvou titulů jsou Bianconeri nejúspěšnějším klubem Serie A. Zvítězili v ní celkem 31krát. I v dalších domácích soutěžích patří Juve k nejlepším. V poháru Coppa Italia zvítězil 10× a v superpoháru Supercoppa italiana zvítězil 6×. Na mezinárodní scéně patří k nejlepším klubům všech dob, když doposud jako jediný zvítězil ve všech šesti pohárových soutěží, kterých se může evropský klub účastnit. V roce 1985 se stal historicky prvním klubem, který získal všechny tři hlavní evropské trofeje (Pohár mistrů evropských zemí, Pohár vítězů pohárů a Pohár UEFA; stejného úspěchu dosáhl v roce 1992 AFC Ajax a v roce 1996 FC Bayern Mnichov). V Lize mistrů UEFA zvítězil 2× (sedmkrát ve finále), Poháru vítězů pohárů vyhrál jednou, Pohár UEFA celkem 3× a dvakrát ovládl Superpohár UEFA i Interkontinentální pohár (předchůdce Mistrovství světa ve fotbale klubů).