Hertha Berlín – B. Mnichov (autobusem)

V osmifinále německého poháru přivítá Hertha na Olympiastadione mistrovský Bayern Mnichov. Sledujte zápas naživo s nejoblíbenější sportovní CK v ČR.

Autobusový zájezd na zápas Hertha – B. Mnichov v ceně od 2 900 Kč / osoba zahrnuje:

 • Dopravu autobusem Praha – Berlín a zpět
 • Vstupenku na utkání Německého poháru
 • Služby českého delegáta po celou dobu zájezdu
 • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti.
 • Nonstop infolinku
 • Infobalíček
 • Tipovací soutěž
  *možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

75-tisícová aréna je proslulá ohlušující atmosférou, kterou je třeba zažít!

Rámcový program zájezdu (v případě konání se ve středu):

středa: Odjezd v dopoledních hodinách z ČR do Německa. Přesun do centra, degustace místních specialit, prohlídka města. Přesun ke stadionu a sledování zápasu Hertha Berlín – B. Mnichov. Po zápase odjezd autobusu z Berlína. Návrat domů v pozdních večerních hodinách.

Během zájezdu na zápas poznáte i město Berlín jako turistickou destinaci. Kromě fotbalu si můžete vychutnat i prohlídku centra města a hlavních turistických atrakcí. Podle dohody zajistíme i zajímavý doplňkový program: prohlídka stadionu, večeře ve vyhlášené restauraci nebo návštěva jiných kulturních a sportovních akcí.

Pokud si přejete zaslat bližší informace, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Hertha Berlín, B. Mnichov

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Zajezd na Hertu byl zvladnuty bez chyb. Vse nenasilnou formou,delegat ochotny, Super zazitek. Jasna volba na dalsi sportovni zazitek. FotbalTour je skvely.Lukáš Staněk
  Lukáš Staněk | Hertha - Bayern | 25.2.2017
 • Zápas Bayern Mnichov - Hertha Berlín - výborná organizace, spolehlivost, domluva. Moc děkujeme za zážitek, jen škoda, že to skočilo 0-0, ale to chápu že neovlivníte 🙂)))Lada Marešová
  Lada Marešová | B. Mnichov - Hertha Berlín | 3.4.2018

O klubech

Hertha Berlín

Hertha Berlín

B. Mnichov

Rok 2005 byl pro Bavorskotedy hlavně pro Mnichov, důležitý. Ne protože se jim vydařil Oktoberfest více než po minulé rokyale třetí největší město Německa se konečně dočkalo nového fotbalového stadionuDočkalo se je správný výrazprotože o jeho výstavbě se dokonce hlasovalo v referenduTéměř 66Bavorů hlasovalo zaInu, Německo není Slovensko a německá preciznost není ta slovenskáV Německu vláda nevytahuje z klobouku milionové částky, které vyčlení na Národní fotbalový stadion bez jakékoliv veřejné diskuseA co si to vlastně Mnichované za necelé tři roky postaviliB. Mnichov je největším sportovním klubem v Německu a třetím největším na světě. V roce 2005 se přestěhoval do supermoderní Allianz Arény a odstartoval jednu z nejúspěšnějších etap své historie. Milionové nákupy hráčů, jako Robben, Ribéry, Lewandowski katapultovaly klub opět mezi nejužší fotbalovou špičku. Navíc začal Bayern hrát krásný, rychlý fotbal a dnes patří každoročně k největším kandidátům na zisk trofeje pro vítěze Ligy mistrů. Doma v Německu v současnosti Bayern prakticky nemá konkurenci.Víte, že: Bayern je multisportovní klub a pod jeho značkou působí i handicapovaní, gymnasté, hráči bowlingu, či stolní tenisté?