Formula 1 – Abu Dhabi

Tohtoroční sezóna Formule 1 je jednou z nejvyrovnanějších sezon minimálně za posledních 10 let. Souboj mezi Lewisem Hamiltonem a Sebastianem Vettelem je soubojem nejen mezi jezdi, ale také mezi stájemi. Kdo bude nakonec mistrem světa pro rok 2017?

Letecký zájezd na závod Formule 1 zahrnuje:

  • Obousměrnou letenku Praha – Abu Dhabi se všemi poplatky
  • Ubytováni na 3 noci v 3* hotelu – vyšší standard ubytováni na vyžádání
  • Vstupenku na závad Formule 1
  • Služby českého delegáta (při skupině 10 a víc klientů anebo na vyžádání
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás 
  • Nonstop infolinku
    * Možnost doobjednat speciální pojištění pro hokejové zájezdy

formula

Abú Dhabi alebo Abú Zabí je hlavním a druhým nejlidnatějším městem Spojených arabských emirátů. Město leží na ostrově tvarovaném do písmene T, který se nachází v Perském zálivu. V roce 2014 mělo město 1,5 milionu obyvatel. Rychlý rozvoj hospodářství a infrastruktury a vysoké peněžní příjmy jeho obyvatel proměnily město ve velkou a vyspělou metropoli.

abu dhabi8

Okruh Yas Marina Circuit měl premiéru ve formuli 1 na konci sezóny v roce 2009. Navrhl ho architekt Hermann Tilke a nachází se na ostrově Yas nedaleko města Abú Zabí. Byl dokončen v průběhu roku 2009 a je součástí zábavního komplexu, ve kterém se mimo jiné nachází i Ferrari World. Má celkem 21 zatáček.

abu dhabi

Velmi rádi individuálně připravíme zájezd přesně podle vašich požadavků (doprava, délka pobytu, výběr hotelu, umístění vstupenek, doplňkový program v místě konání). KONTAKTUJTE NÁS.