FC Barcelona – Villarreal (autobusem)

Po velkém úspěchu autobusových zájezdů do Barcelony, je tu další šance vidět Blaugranas za skvělou cenu.
Využijte den volna v pondělí 8.5. a prožijte fotbalový víkend v slunném Katalánsku!

Autobusový zájezd na utkání FC Barcelona – Villareal v ceně 7 500 Kč zahrnuje:

 • Dopravu komfortním autobusem (Praha – Brno – Bratislava – Barcelona)
  • Výbava: polohovatelná sedadla s posunem do uličky, DVD, CD, GPS, 9x LCD monitor, WC, klimatizace, dvojitá tónovaná okna, kávovar, lednice, odpočinková zóna pro celkem 8 osob se stolky. Během celé cesty bude k dispozici občerstvení za minimální ceny (pivo, nealko, párky…)
 • Ubytování na 1 noc ve 4* hotelu Alimara  (nocleh ze soboty na neděli) včetně snídaně
  • Hotel s výbornou polohou a spojením do centra i na stadion. Zastávka metra je pouze 200 metrů od hotelu. Hotel nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet a střešní bazén. Nachází se jen pár minut chůze od nádherného Parku Güell. Klimatizované pokoje jsou vybaveny TV, v koupelně jsou ručníky a toaletní potřeby.
   alimara-hotel alimara-hotelova-izba
 • Vstupenku základní 3. kategorie (zápas bude 6. nebo 7. května) – vyšší kategorie na vyžádání
 • Služby česky mluvícího delegáta
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
  * možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

*Poznámka: Duel se uskuteční během prodlouženého víkendu*

Barcelona-camp-nou-choreo

 

Rámcový program zájezdu: 

Pátek 5.5.: odjezd autobusu v nočních hodinách z Prahy, přes Brno a Bratislavu. Komfortní cesta s pravidelnými zastávkami, třeba i na francouzské riviéře (St. Tropez, Monaco nebo Cannes).
Sobota 6.5.: příjezd do Barcelony dopoledne. Ubytování. Volný program v Barceloně (např. návštěva památek, pláže, obchody, stadionu, degustace místních specialit atd.) Společný přesun na stadion a sledování zápasu (pokud se bude hrát v sobotu)
Neděle 7.5.: odhlášení z hotelu. Volným program v Barceloně. Večer odjezd z Barcelony.
Pondělí 8.5.: návrat do Česka v nočních hodinách

REPORT Z POSLEDNÍHO AUTOBUSOVÉHO ZÁJEZDU

Přidejte se ke spokojeným klientům nejoblíbenější fotbalové CK v ČR.

Barcelona vstupenka

Neváhejte navštívit pestrobarevné město Gaudího a fotbalu! Během pobytu v Barceloně poznáte dominanty města jako Sagrada Familia, Park Güell, proslulou promenádu La Rambla s magickými uličkami a skvělý den ukončíte v typické španělské reštauáricii.

barcelona-sagrada

Nedílnou součástí města je FC Barcelona. Motto „Více než klub“ je nejen symbolickým, ale i životním krédem Katalánců. Důkazem je každá vteřina strávená na největším stadionu v Evropě – Camp Nou pro 99 tisíc diváků, v klubovém muzeu nebo na prohlídce stadionu od VIP lóže až po plochu trávníku.

Barcelona však není jen fotbalový ale i futsalový, házenkářský či basketbalový gigant. Naši delegáti s radostí připraví i návštěvu těchto atraktivních sportů!

Fotoalbum z utkání FC Barcelona – Arsenal Fotoalbum z utkání FC Barcelona – Atlético Bilbao

barcelona19

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na FC Barcelona, KONTAKTUJTE NÁS.

 

Vyjádření klientů ze zápasů FC Barcelona, Villarreal

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Krásný den, do Barcelony jsem vyrazil tentokrát s oběma dětmi a máme spoustu úžasných zážitků. S Fotbal Tour jsme maximálně spokojeni, vše klapalo na jedničku. Protože Barcelonu známe a všude jsme už byli, míváme individuální program. I tak chceme poděkovat naší delegátce Ivance, starala se, měla zájem, řešila ihned jakoukoliv naši prosbu. Příště do Barcelony opět a jedině s Fotbal Tour, což vřele doporučujeme i ostatním. O vše se stoprocentně postarají a vy si jen užíváte. Moc děkujeme. Věrní klienti Pavel, Pavel Jr. a Nela Němcovi
  Pavel Němec | Barcelona - Villarreal | 27.5.2022
 • Byl jsem několikrát na zájezdu s cestovkami. Musím říct, že s Vámi jsem byl nejspokojenější, Delegátky byly milé. Docílily toho nejvyššího stupně, tj., že je to bavilo.
  Robert Sladký | Real - Sevilla / Barcelona - Granada | 31.1.2020

O klubech

FC Barcelona

FC Barcelona je Mes que un club - víc než klub. Symbol Katalánského vzdoru a pyšní se nejvyšším počtem registrovaných fanoušků na světě. Rivalita a nenávist s Madridem přesahuje rámec fotbalu a slavné El Clásico znají i lidé, kterým fotbal nic neříká. Doma jsou Blaugranas na monumentálním Nou Campu s kapacitou 99 354 diváků. Barca je od dob Cruyffa považována za klub hrající nejkrásnější fotbal. Zdrojem její síly je zejména La Masia, slavná líheň talentů, díky níž za klub hrává množství odchovanců. Víte, že: FC Barcelona vznikla přes inzerát? Ten si podal 22. 10. 1899 švýcarský fotbalista Hans Gamper. Hledal spoluhráče, kteří by s ním hrávali fotbal. Našel je a zbytek je historie. FC Barcelona prezentoval plány na rekonstrukci domovského stadionu. Nou Camp by měl mít od sezony 2021-2022 kapacitu 105 000 míst. Ve výběrovém řízení na přestavbu uspěl společný projekt japonské a katalánské architektonické společnosti. Redesign stadionu byl popsán jako otevřený, elegantní, pohodový, nadčasový, středomořský a svobodný. Prostory před tribunami budou otevřeny a viditelné zvenku. Nou Camp bude ještě vyšší než dosud.

Villarreal