FC Barcelona – Valencia (autobusem)

Po velkém úspěchu autobusových zájezdů do Barcelony z minulé sezoně, je tu další šance vidět Blaugranas za skvělou cenu!

Autobusový zájezd na zápas FC Barcelona – Valencia v ceně 6 900 Kč obsahuje:

 • Dopravu komfortním autobusem
 • Ubytování na 1 noc v 3* hotelu s výbornou polohou vůči centru města a stadionu
 • Vstupenku základní 3. kategorie – vyšší kategorie na vyžádání
 • Služby česky mluvícího delegáta
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
  * možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

*Nabídka leteckého zájezdu*

Doporučený program zájezdu:

čtvrtek: Odjezd autobusu ve večerních hodinách z Prahy a Brna. Pohodlná cesta s pravidelnými zastávkami

pátek: 9 hodinová zastávka autobusu na trase do Barcelony. Volný / společný program. Po přestávce odjezd autobusu do Barcelony.

sobota: Příjezd autobusu do Barcelony kolem poledne. Volný / společný program

Doplňkový program: návštěva místních atrakcí (např. Pláž Barceloneta, olympijský areál, Akvárium, tržnice La Boqueria, tapas puby atd.). Později individuální / společný přesun na zápas. Po zápase volný program a nocleh.

neděle: Odhlášení z hotelu do 11:00, odložení zavazadel v autobuse a volný / společný program. Později odjezd autobusu do ČR.

Doplňkový program: prohlídka centra města a památek (např. Sagrada Familia, promenáda La Rambla, Park Guell, Casa Batlló, zpívající fontány atd.). Prohlídka stadionu, návštěva klubového muzea, nákupy v oficiálním FAN shopu.

pondělí: Návrat do ČR v dopoledních hodinách
Program bude upřesněn nejpozději 7 dní před zájezdem

barca camp nou hd nahlad choreo barcelona

Jednu věc si musí přiznat i ti nejzarytější odpůrci Blaugranas. Umění a fotbal vznikly proto, aby jednou mohla vyniknout Barcelona. Její genius loci, ale i fotbal, který předvádí místní FC, jsou neopakovatelné a nepřenosné.

Nikde jinde na světě nic podobného nezažijete. Pojeďte s námi do Barcelony i vy. Nechte se okouzlit pestrobarevným městem Gaudího a fotbalu. Naši místní průvodci vám zamotají hlavu dominantami jako jsou Sagrada Familia, Park Güell nebo proslulá promenáda La Rambla s jejím magickými uličkami. A večer završíte v typické katalánské restauraci.

Fotoblog z Barcelony

Přijďte a přesvědčte se, že motto „Více než klub“ není pouze symbolickým, ale skutečným životním krédem Katalánců. FC Barcelona je duší a nedílnou součástí města. Symbol silnější, než cokoli jiného. Důkazem vám bude každá sekunda strávená na největším stadionu v Evropě – Camp Nou kam na každý zápas zavítá 99 tisíc fanatických fanoušků.

Historii klubu plnou triumfů si připomenete v klubovém muzeu nebo na prohlídce stadionu, který projdete od VIP lóže až po trávník. A pokud vám srdce skutečně bije pro sport a hlavně pro modro-červené barvy, jste na správném místě, Barcelona totiž není jen fotbalový, ale i futsalový, házenkářský či basketbalový gigant.

Chcete zažít i tyto sporty na vlastní kůži? Žádný problém, připravíme vám i návštěvu těchto atraktivních sportů! Celý zájezd a veškeré aktivity zajistíme tak, abyste nemuseli starat o nic a naplno si vychutnali (nejen) fotbalový víkend v Barceloně.

Blog o stadionu Camp Nou

barcelona katalansko

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na FC Barcelona, KONTAKTUJTE NÁS.

 

Vyjádření klientů ze zápasů FC Barcelona, Valencia

 • Naprosto úžasný zážitek jak ze zápasu FCB - PSG, tak z celého zájezdu. Děkujeme týmu FotbalTour za skvělou organizaci. Všechno bylo na jedničku.Jiří a Jaroslav Hrubešovi
  Jiří Hrubeš | FC Barcelona - PSG | 6.5.2017
 • Dobrý den,  chtěl bych Vám aspoň touto formou  poděkovat za úžasný fotbalový zážitek. Vše od první e-mailové komunikace s Vaší cestovní kanceláři  probíhalo s maximální ochotou, podporou a profesionalitou. Jakýkoliv můj dotaz a nebylo jich málo byl okamžitě a ochotně, panem Hronem, nebo panem Sobotovičem, odpovězen, vysvětlen. Samotný zájezd byl zajištěn a z organizován do posledního detailu včetně překvapení ve formě fotografii. Průvodci v Barceloně byli velmi ochotni a vstřícní.Celkově jsem já i mi kamarádi ze zájezdu s Vaši cestovní kanceláři nadšení. Jednoznačně děláte svou práci velmi dobře.Ještě jednou děkuji za  fotbalovo-barcelonský víkend.Radek Stavinoha
  Radek Stavinoha | FC Barcelona - Las Palmas | 14.1.2017
 • Vážená CK Fotbaltour,děkuji vám za krásný zážitek, který jsme s mým otcem prožili ve dnech 28.10. - 31.10.2016 na zájezdě do Barcelony.Autobus - cesta rychle uběhla díky veselé společnosti a byla zcela komfortní . Pánové řidiči cestu zvládli bravurně. Delegát v Barceloně a samotné ubytování bylo rovněž vynikající. Samozřejmě největší dojem jsme měli z fotbalového utkání FC Barcelona - Granada. Škoda jen, že nepadlo více gólů.Ještě jednou mooooc děkuji za sebe i za taťku za zprostředkování opět nezapomenutelného prožitku.S pozdravemFilip Mazůch
  Filip Mazůch | FC Barcelona - Granada (autobusom) | 29.10.2016

O klubech

FC Barcelona

FC Barcelona je Mes que un club - víc než klub. Symbol Katalánského vzdoru a pyšní se nejvyšším počtem registrovaných fanoušků na světě. Rivalita a nenávist s Madridem přesahuje rámec fotbalu a slavné El Clásico znají i lidé, kterým fotbal nic neříká. Doma jsou Blaugranas na monumentálním Nou Campu s kapacitou 99 354 diváků. Barca je od dob Cruyffa považována za klub hrající nejkrásnější fotbal. Zdrojem její síly je zejména La Masia, slavná líheň talentů, díky níž za klub hrává množství odchovanců.Víte, že: FC Barcelona vznikla přes inzerát? Ten si podal 22. 10. 1899 švýcarský fotbalista Hans Gamper. Hledal spoluhráče, kteří by s ním hrávali fotbal. Našel je a zbytek je historie.FC Barcelona prezentoval plány na rekonstrukci domovského stadionu. Nou Camp by měl mít od sezony 2021-2022 kapacitu 105 000 míst.Ve výběrovém řízení na přestavbu uspěl společný projekt japonské a katalánské architektonické společnosti. Redesign stadionu byl popsán jako otevřený, elegantní, pohodový, nadčasový, středomořský a svobodný. Prostory před tribunami budou otevřeny a viditelné zvenku. Nou Camp bude ještě vyšší než dosud.

Valencia

Valencia FC je španělský profesionální fotbalový klub sídlící ve třetím největším městě Španělska, Valencie. Domovským stadionem je Mestalla s kapacitou 53 000 diváků.