FC Barcelona – Real Madrid (Superpohár-autobusem)

*** TOTO JSME TU JEŠTĚ NEMĚLI: Autobusem na El Clásico! ***

Vychutnejte si nejatraktivnější zápas současnosti na jedinečném autobusovém zájezdu!
Cestujte s námi na největší fotbalový stadion v Evropě a podívejte si fotbalové hvězdy živě!

Autobusový zájezd na zápas FC Barcelona – Real Madrid v ceně 9 900 Kč obsahuje:

 • Dopravu komfortním autobusom
  *Výbava: polohovatelná sedadla s posunem do uličky, DVD, CD, GPS, LCD monitory, WC, klimatizace, dvojitá tónovaná okna, kávovary, lednice. Během celé cesty bude k dispozici občerstvení za minimální ceny (pivo, nealko, párky …)
 • Ubytování na 1 noc v 2 * / 3 * hotelu v Barceloně (nocleh ze soboty na neděli)
  * Se snídaní
 • Ubytování na 1 noc v 2 * / 3 * hotelu na francouzské riviéře (v okolí Cannes, Nice) nebo v okolí Janova
  * Se snídaní
 • Vstupenku základní 3. kategorie (zápas 12./13. srpna.) – vyšší kategorie na vyžádání 
  • Příplatky: 2. kategorie: 1 290 Kč/ks, 1. kategorie: 3 990 Kč/ks, Premium kategorie: 7 900 Kč/ks
  • CK FotbalTour.cz je od července 2014 oficiální partner FC Barcelona na vstupenky
 • Služby českého delegáta
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotní delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
  * možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

messi el clasico ronaldo

Rámcový program zájezdu:  Zápas se bude hrát 13. 8

– Pátek 11. 8 .: odjezd autobusu v ranních hodinách z Brna přes Prahu. Pohodlná cesta s pravidelnými zastávkami trvá přibližně 24 hodin.
– Sobota 12. 8 .: příjezd do Barcelony dopoledne. Ubytování po 14:00. Volný program v Barceloně (např. Návštěva památek, pláže, obchodů, stadionu, degustace místních specialit atd.).
– Neděle 13. 8 .: odhlášení z hotelu do 12:00. Volný program v Barceloně, alternativně koupání na pláži v okolí Barcelony. Večer odjezd z Barcelony.
– Pondělí 14. 8 .: dopoledne příjezd na francouzskou riviéru (Nice, Cannes nebo jiné město) nebo do okolí Janova. Ubytování po 14:00. Volný program, doporučujeme koupání na plážích v okolí.
– Úterý 15. 8 .: po snídani odjezd z Francie / Itálie.
– Středa 16. 8 .: návrat do ČRv odpoledních hodinách

Barcelona je hladová po úspěchu, obrany soupeřů se mají na co těšit!

Barcelona vstupenka

Neváhejte navštívit pestrobarevné město Gaudího a fotbalu! Během pobytu v Barceloně poznáte dominanty města jako Sagrada Familia, Park Güell, proslulá promenáda La Rambla s magickými uličkami a večer završíte v typické španělské restauraci.

Nedílnou součástí města je místní FC Barcelona. Motto „Více než klub“ je nejen symbolickým, ale i životním krédem Katalánců. Důkazem je každá vteřina strávená na největším stadionu v Evropě – Camp Nou pro 99 tisíc diváků, v klubovém muzeu nebo na prohlídce stadionu od VIP lóže až po plochu trávníku.

Barcelona však není jen fotbalový ale i futsalový, házenkářský či basketbalový gigant. Naši delegáti s radostí připraví i návštěvu těchto atraktivních sportů!

Fotogalerie z El Clásica v Madridě /// Fotogalerie z El Clásica v Barceloně

barcelona19

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na FC Barcelona, KONTAKTUJTE NÁS

 

Vyjádření klientů ze zápasů FC Barcelona, Real Madrid

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Díky této společnosti splněný sen. Vidět na Camp Nou v Barceloně zápas Ligy mistrů a ještě navíc Bayern Mnichov - prostě neskutečné. Organizace se vstupenkou naprostá pohoda. Není co vytknout. Moc děkuji a doporučuji.
  Jiří Slíva | FC Barcelona - B. Mnichov | 26.10.2022
 • Krásný den, do Barcelony jsem vyrazil tentokrát s oběma dětmi a máme spoustu úžasných zážitků. S Fotbal Tour jsme maximálně spokojeni, vše klapalo na jedničku. Protože Barcelonu známe a všude jsme už byli, míváme individuální program. I tak chceme poděkovat naší delegátce Ivance, starala se, měla zájem, řešila ihned jakoukoliv naši prosbu. Příště do Barcelony opět a jedině s Fotbal Tour, což vřele doporučujeme i ostatním. O vše se stoprocentně postarají a vy si jen užíváte. Moc děkujeme. Věrní klienti Pavel, Pavel Jr. a Nela Němcovi
  Pavel Němec | Barcelona - Villarreal | 27.5.2022

O klubech

FC Barcelona

FC Barcelona je Mes que un club - víc než klub. Symbol Katalánského vzdoru a pyšní se nejvyšším počtem registrovaných fanoušků na světě. Rivalita a nenávist s Madridem přesahuje rámec fotbalu a slavné El Clásico znají i lidé, kterým fotbal nic neříká. Doma jsou Blaugranas na monumentálním Nou Campu s kapacitou 99 354 diváků. Barca je od dob Cruyffa považována za klub hrající nejkrásnější fotbal. Zdrojem její síly je zejména La Masia, slavná líheň talentů, díky níž za klub hrává množství odchovanců. Víte, že: FC Barcelona vznikla přes inzerát? Ten si podal 22. 10. 1899 švýcarský fotbalista Hans Gamper. Hledal spoluhráče, kteří by s ním hrávali fotbal. Našel je a zbytek je historie. FC Barcelona prezentoval plány na rekonstrukci domovského stadionu. Nou Camp by měl mít od sezony 2021-2022 kapacitu 105 000 míst. Ve výběrovém řízení na přestavbu uspěl společný projekt japonské a katalánské architektonické společnosti. Redesign stadionu byl popsán jako otevřený, elegantní, pohodový, nadčasový, středomořský a svobodný. Prostory před tribunami budou otevřeny a viditelné zvenku. Nou Camp bude ještě vyšší než dosud.

Real Madrid

Nejslavnější a nejúspěšnější fotbalový klub na světě, to je Real Madrid v kostce. Bílý balet je esence toho nejlepšího co fotbal nabízí. Domácí zápasy hrává královský klub na stadionu Santiaga Bernabeua. Nenáviděným rivalem je FC Barcelona, ale i v Madridu Real bojuje o fanoušky s oblíbeným Atléticem Madrid. Filozofií Realu je složit tým snů z nejlepších fotbalistů planety. Cokoliv jiného, než vyhrát každou trofej, o kterou klub hraje, se považuje za neúspěch. V počtu evropských triumfů nemá Real konkurenci. Víte, že: Nejslavnější hráč Realu Madrid Alfredo Di Stéfano původně podepsal kontrakt Barceloně? Odehrál za ni i přípravný zápas, až pak se komplikovaně přesunul do Madridu a stal se jeho legendou. Nový stadion Realu Madrid bude vypadat na první pohled jako tiskárna, ale bude to velmi pěkná tiskárnu. Rekonstrukce, která bude stát klub přibližně 400 milionů eur, bude dokončena v roce 2021.