FC Barcelona – Espanyol (autobus)

Ovládne Barcelona La Ligu? Vyražte na zápas a přesvědčte se sami spolu s nejoblíbenější fotbalovou CK v České republice!

Autobusový zájezd na utkání FC Barcelona – Espanyol v ceně 7 490 Kč obsahuje:

 • Dopravu komfortním autobusem do Barcelony
 • 1x zastávka na cestě do Barcelony + 1x zastávka na cestě z Barcelony
 • Ubytování ve 4 * hotelu v centru Barcelony (Expo Hotel Barcelona), snídaně v hotelu v ceně zájezdu
 • Vstupenku základní 4. kategorie – vyšší kategorie na vyžádání
 • Služby česky mluvícího delegáta
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Soutěž na palubě autobusu

* možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

 

Doporučený program zájezdu: (v případě konání zápasu v sobotu)

čtvrtek: Odjezd z ČR ve večerních hodinách. Pohodlná cesta s pravidelnými zastávkami.

pátek: 9-ti hodinová zastávka autobusu (např. v Bibione). Volný program, po přestávce odjezd autobusu do Barcelony.

sobota: Příjezd autobusu do Barcelony okolo poledne. Ubytování v hotelu možné od 14:00. Potom přesun na stadion s delegátem a sledování zápasu FC Barcelona – Espanyol.

neděle: Volitelný program + základní prohlídka města s delegátem (seznámení s prostředím, dopravou a hlavními atrakcemi). Večer odjezd autobusem.

Volitelný program: Rádi zajistíme vstupenky na TOP místní zajímavosti (např. Sagrada Familia, Park Guell, Akvárium), doporučíme nejzajímavější zákoutí města (např. Olympijský areál + hrad na vrchu Montjuic, zpívající fontány, pláž Barceloneta s bary a nočními kluby), nebo připravíme výlet do okolí (např. zábavní park Tibidabo).

pondělí: 9-ti hodinová zastávka autobusu (např. v Cannes). Volný program, po přestávce odjezd autobusu směr ČR.

úterý: Příjezd do ČR v průběhu dne.

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na FC Barcelona, KONTAKTUJTE NÁS.

 

Vyjádření klientů ze zápasů FC Barcelona, Espanyol

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Dobrý den,zúčastnili jsme díky FotbalTouru zápasu Barcelona- Aleves a zápasu v košíkové.Vše jsme měli perfektně zařízené a zajištěné včetně odvozu z letiště a zpět.Velmi jsme byli spokojenis průvodcem p.Filipem Černým / velký dík za prohlídku města/.Zájezd s FotbalTourem můžu vřele doporučit a určitě letos pojedeme ještě na anglickou ligu.S pozdravem Jan a Jakub Matějíčkovi
  Jan Matějíček | FC Barcelona - Alaves | 7.3.2018
 • Naprosto úžasný zážitek jak ze zápasu FCB - PSG, tak z celého zájezdu. Děkujeme týmu FotbalTour za skvělou organizaci. Všechno bylo na jedničku.Jiří a Jaroslav Hrubešovi
  Jiří Hrubeš | FC Barcelona - PSG | 6.5.2017

O klubech

FC Barcelona

FC Barcelona je Mes que un club - víc než klub. Symbol Katalánského vzdoru a pyšní se nejvyšším počtem registrovaných fanoušků na světě. Rivalita a nenávist s Madridem přesahuje rámec fotbalu a slavné El Clásico znají i lidé, kterým fotbal nic neříká. Doma jsou Blaugranas na monumentálním Nou Campu s kapacitou 99 354 diváků. Barca je od dob Cruyffa považována za klub hrající nejkrásnější fotbal. Zdrojem její síly je zejména La Masia, slavná líheň talentů, díky níž za klub hrává množství odchovanců.Víte, že: FC Barcelona vznikla přes inzerát? Ten si podal 22. 10. 1899 švýcarský fotbalista Hans Gamper. Hledal spoluhráče, kteří by s ním hrávali fotbal. Našel je a zbytek je historie.FC Barcelona prezentoval plány na rekonstrukci domovského stadionu. Nou Camp by měl mít od sezony 2021-2022 kapacitu 105 000 míst.Ve výběrovém řízení na přestavbu uspěl společný projekt japonské a katalánské architektonické společnosti. Redesign stadionu byl popsán jako otevřený, elegantní, pohodový, nadčasový, středomořský a svobodný. Prostory před tribunami budou otevřeny a viditelné zvenku. Nou Camp bude ještě vyšší než dosud.

Espanyol