F1: Velká cena Maďarska

Nenechte si ujít kolotoč F1 nedaleko Českých hranic! Užijte si celodenní program na moderním okruhu. Čeká Vás velkolepá show!

* Cena za kompletní zájezd pro děti do 14 let (nar. 2005 a mladší): 1 190 Kč *

Autobusový zájezd na F1 Maďarska v ceně od 2 990 Kč / osoba obsahuje:

  •     Dopravu komfortním autobusem do Maďarska a a zpět
  •     Celodenní vstupenku na závody

    * Lepší ​​kategorie na vyžádání za příplatek

  •     Služby českého delegáta

    *  Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení delegáti. Řeší zejména organizační a logistické záležitosti během pobytu. Na vyžádání zajistíme i turistického průvodce, s historickým výkladem a detailním doprovázení po městě.

  •     Soutěž na palubě autobusu
  •     nonstop infolinku
  •     Kupón od Fotolab

    * Možnost doobjednat speciální pojištění pro sportovní zájezdy v ceně 90 Kč /

Doporučený program zájezdu:

neděle: Odjezd z Brna v ranních hodinách (cca o 5: 00-6: 00). Příjezd na okruh dopoledne (cca o 10:00). Volitelný program, později sledování Velké ceny Maďarska (cca od 14:00). Po závodech odjezd autobusu zpět do Brna.

Volitelný program: Nákupy v oficiálním FANSHOPY, atrakce ve Fanzone, degustace tradičních rakouských specialit, sledování doplňkových závodů, sledování letecké show před hlavními závodem atd. Příjezd do ČR ve večerních hodinách

 Největší pozornost fanoušků motoristických sportů dlouhodobě poutá cirkus F1, který nabízí neopakovatelný zážitek v nejrůznějších končinách světa.

 Slavné značky, populární piloti a atraktivní tratě jsou obrovským lákadlem pro každého příznivce. Pokud máte rádi hluk motorů, tato nabídka je přesně pro vás. Zažijte skvělé akci na vlastní oči.