F1: VELKÁ CENA ABU DHABI

Zažijte rychlost, napětí a adrenalin na závodech F1! Exotické Abu Dhabi přivítá sportovní smetánku. Buďte při tom s nejoblíbenější sportovní CK v ČR!

Letecký zájezd na F1 Abu Dhabi v ceně 21 900 Kč obsahuje:

  • Obousměrnou letenku Vídeň – Abu Dhabi se všemi poplatky
  • Ubytováni na 3 noci v hoteui Holiday Inn Dubai Safa Park se snídaní
     
  • Vstupenku na závod Formule 1
  • Služby českého delegáta
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás 
  • Nonstop infolinku
    * Možnost doobjednat speciální pojištění pro sportovní zájezdy

 

Doporučený program zájezdu:

pátek: Odlet z Prahy. Po příletu přesun na hotel a ubytování. Volný / společný program.

sobota: Doplňkový program: prohlídka centra města. Návštěva pláže, nákupy a podobně.

neděle: Doplňkový program: návštěva místních atrakcí. Později individuální / společný přesun na závody. Po závodech volný program.

pondělí: Odhlášení z hotelu a volný / společný program. Později přesun na letiště a odlet do Prahy.
* Program bude upřesněn nejpozději 7 dní před cestou

abu dhabi8

Abú Dhabi nebo Abú Zabí je hlavním a druhým nejlidnatějším městem Spojených arabských emirátů. Město leží na ostrově tvarovaném do písmene T, který se nachází v Perském zálivu. V roce 2014 mělo město 1,5 milionu obyvatel. Rychlý rozvoj hospodářství a infrastruktury a vysoké peněžní příjmy jeho obyvatel proměnily město ve velkou a vyspělou metropoli.

Okruh Yas Marina Circuit měl premiéru ve formuli 1 na konci sezóny v roce 2009. Navrhl ho architekt Hermann Tilke a nachází se na ostrově Yas nedaleko města Abú Zabí. Byl dokončen v průběhu roku 2009 a je součástí zábavního komplexu, ve kterém se mimo jiné nachází i Ferrari World. Má celkem 21 zatáček.

 

Velmi rádi individuálně připravíme zájezd přesně podle vašich požadavků (doprava, délka pobytu, výběr hotelu, umístění vstupenek, doplňkový program v místě konání). KONTAKTUJTE NÁS.