F1: Velká cena Abu Dhabi

 Zažijte na vlastní kůži rychlost, napětí a adrenalin na závodech F1! Exotické Abu Dhabi přivítá královskou disciplínu motoristického sportu.

Letecký zájezd na F1 Abu Dhabi v ceně od 24 900 Kč / osoba obsahuje:

  •     Obousměrnou letenku se všemi poplatky a příručním zavazadlem
  •     Ubytování na 4 noci v hotelu s výhodnou polohou
  •     Vstupenku základní kategorie na kompletní víkendový program Velké ceny Abu Dhabi

    * Lepší ​​kategorie na vyžádání za příplatek

  •     Služby českého delegáta na vyžádání, nebo při skupině 15 a více klientů

    *  Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení delegáti. Řeší zejména organizační a logistické záležitosti během pobytu. Na vyžádání zajistíme i turistického průvodce, s historickým výkladem a detailním doprovázení po městě.

  •     nonstop infolinku
  •     Kupón od Fotolab

    * Možnost doobjednat speciální pojištění pro sportovní zájezdy v ceně 90 Kč / den

*** Transfery z letiště na hotel a z Dubaje do Abu Dhabi (na závody) budou zajištěny. Nejsou v ceně! Cena se stanoví podle reálného počtu klientů na zájezdu. ***

Nezmeškejte jedinečnou příležitost a vychutnejte si s námi zájezd do přepychových Spojených Arabské Emirátů!

 

Doporučený program zájezdu: (v případě odletu ve čtvrtek)

čtvrtek: Odlet z Vídně. Po příletu přesun na hotel a ubytování.

pátek: Individuální program: Rádi zajistíme vstupenky na TOP místní zajímavosti (Burj Khalifa, Dubai Shopping Mall, trh s kořením Deira, atd.) doporučíme bezplatné atrakce, nebo připravíme výlet do blízkého okolí.

sobota: Volný program: možnost sledování kvalifikaci v Abu Dhabi. neděle: Individuální program, transfer do Abu Dhabi a sledování závodů. Po závodech přesun zpět na hotel.

pondělí: Odhlášení z hotelu, přesun na letiště a odlet do Vídně.

 

abu dhabi8

Abú Dhabi nebo Abú Zabí je hlavním a druhým nejlidnatějším městem Spojených arabských emirátů. Město leží na ostrově tvarovaném do písmene T, který se nachází v Perském zálivu. V roce 2014 mělo město 1,5 milionu obyvatel. Rychlý rozvoj hospodářství a infrastruktury a vysoké peněžní příjmy jeho obyvatel proměnily město ve velkou a vyspělou metropoli.

Okruh Yas Marina Circuit měl premiéru ve formuli 1 na konci sezóny v roce 2009. Navrhl ho architekt Hermann Tilke a nachází se na ostrově Yas nedaleko města Abú Zabí. Byl dokončen v průběhu roku 2009 a je součástí zábavního komplexu, ve kterém se mimo jiné nachází i Ferrari World. Má celkem 21 zatáček.

 

Velmi rádi individuálně připravíme zájezd přesně podle vašich požadavků (doprava, délka pobytu, výběr hotelu, umístění vstupenek, doplňkový program v místě konání). KONTAKTUJTE NÁS.