Dvojzápas: Liverpool – Manchester City, Manchester United – Stoke

Nejdříve prohlídka města „The Beatles“, následně ofenzivní představení na Anfield a na závěr návštěva „Divadla snů“. Nenechte si ujít exkuzívny dvojzápas Premier League s top anglickými kluby!

Letecký zájezd na dvojzápas Premier League v ceně 23 900 Kč.

sobota, 13. 1. 2018

 • Letenku Praha– Manchester se všemi poplatky
 • Po přesunu do Liverpoolu ubytování v 3 * hotelu na 2 noci s výbornou polohou vůči stadionu a centru města
 • Volitelný doplňkový program: prohlídka centra města a památek (např. Albert Dock, Royal Liver Building, Liverpool Cathedral atd.). Prohlídka stadionu, návštěva klubového muzea, nákupy v oficiálním FAN shopu.
 • Později volný program a nocleh

neděle, 14. 1. 2018

 • Volitelný doplňkový program (např. „The Beatles“ muzeum, Merseyside Maritime muzeum, Stanley park, nákupy v Liverpool One, Cavern Club, puby atd.)
 • Od 16:00 sledování zápasu LiverpoolManchester City
 • Po zápase volný program a nocleh

pondělí, 15. 1. 2018

 • Odhlášení z hotelu a přesun do Manchesteru
 • Ubytování ve 3 * hotelu v Manchesteru na 1 noc s výbornou polohou vůči stadionu a centru města
 • Volitelný doplňkový program (např. Národní muzeum fotbalu, Heaton Park, Hard Rock Cafe Manchester, puby atd.)
 • Od 20:00 sledování zápasu Manchester United – Stoke

úterý, 16. 1. 2018

 • Odhlášení z hotelu, přesun na letiště a odlet do Prahy
  * Program bude upřesněn nejpozději 7 dní před zájezdem

Další informace: 

 • Vstupenky na zápasy jsou v základní kategorii (za branou). Za příplatek je možný výběr v rámcii vyšších kategorií
 • Po celou dobu zájezdu bude k dispozici zkušený delegát, který zajistí kompletní logistiku a postará se o doprovodný program
 • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu, KONTAKTUJTE NÁS.

 

 

Vyjádření klientů ze zápasů Liverpool, Manchester United

 • Dobrý den, tímto bych chtěl vzdát velkou poklonu a poděkování CK FutbalTour.sk za neskutečný zážitek na dvojzápasu Liverpool - Chelsea a United - Hull City. Vše bylo perfektně zorganizováno, zástupci CK byly všude, byli super připraveni, vše organizovali na velmi vysoké úrovni. Při čtyřech problémových účastnících zájezdu postupovali s chladnou hlavou a velmi dobře se postarali o normální zbytek lidí. Lístky na zápas byly přesně takové, jaké jsme měli objednané - dokonalé. Vše proběhlo hladce a náš zážitek je obrovský. Děkuji velmi pěkně a každému, kdo by chtěl zažít dokonalý fotbalový zájezd doporučuji oslovit těchto profesionálů z FutbalTour.sk. Já se těším už na další společný výjezd.
  Peter Rybanský | Dvojzápas: Liverpool - Cheslea / Man. United - Hull City | 3.2.2017
 • Byli jsme s vámi podruhé (poprvé Madrid) ted Liverpool a opět vše na jedničku, byli jsme spokojení, velké plus byl transfer Manchester- Liverpool kde jsme se nemuseli o nic starat, delegát Marek Novák na jedničku vše zařídil včetně vstupenek. Jediné mínus je ,že v Liverpoolu není metro a taxi je po zápase praktický nemožné objednat, takže dostat se na hotel byl problém, ale za to vy nemůžete.
  Jiří Piprek | Liverpool - Tottenham | 1.4.2017
 • Velice vám děkuji za opravdový zážitek i perfektní ubytování. Hlavně ta restaurace vedle hotelu. Na to, že nevíme anglicky, tak se velmi snažili s námi domluvit a vše jsme dohodli. Město jsme si kompletně podívali, nádhera. Stadion byl nádherný, udělali jsme spoustu fotek. Manžel byl dojatý, škoda jen výsledku. Velmi vám děkujeme, byli jsme maximálně spokojeni a nadšeni. Přejeme hodně spokojených zákazníků.
  Vanda Hrubá | Liverpool - Manchester United | 31.3.2015

O klubech

Liverpool

Liverpool je nejúspěšnějším anglickým klubem v Evropských soutěžích a druhým nejúspěšnějším v Anglii. Časy největší slávy jsou však pryč a The Reds neoslavovali na Anfield titul od roku 1990. Přesto bývá ikonický stadion neustále plný a když se ze slavné tribuny The Kop začne nést klubová hymna You'll never walk alone, sevře se vám hrdlo a pochopíte, jak je tento klub výjimečný. Samozřejmě pouze pokud nefandíte Evertonu, se kterým LFC každoročně svádí tuhý souboj o vládce města nad řekou Mersey.Hymnou klubu je píseň You'll Never Walk Alone. Ta se zpívá téměř na každém domácím (a často i venkovním) utkání, ve kterém liverpoolské mužstvo vyhraje, nebo pokud jde o silnější mužstvo, remizuje. Liverpool FC, to je také rivalita. Ta úplně nejstarší je spojena s klubem Everton FC. Ten byl prvním klubem v Liverpoolu, své zápasy 7 let hrál na Anfield. V roce 1892 ale stadion opustil a majitel Anfield založil nový klub, Liverpool FC. Zápasy mezi oběma kluby jsou označovány jako Merseyside derby a patří bezesporu mezi 10 největších derby zápasů na světě. V minulosti se během těchto zápasů stala řada afér, dle oficiálních statistik to je dokonce zápas dvou klubů, ve kterém v historii anglické ligy bylo uděleno nejvíce červených karet. Např. v tom posledním, hraném v Goodison parku 20. října 2007, rozhodčí udělil 2 červené karty. 

Manchester United

Konec Alexa Fergusona a úspěšné generace hráčů kolem Ryana Giggse a Paula Scholese, zdá se, zastihl Rudé ďábly nepřipravené. Manchester United, klub pravidelně hrající Ligu Mistrů se trápil a fanoušci si museli zvyknout už na třetího manažera v průběhu 4 let. Přesto jsou United stále nejúspěšnějším klubem v Anglii a o tuto poctu jen tak nepřijdou. Na Old Trafford však už netrpělivě čekají, kdo po Siru Alexovi opět přivede tradiční klub na čelo Premier League a znovu ukáže konkurenčním City, že Manchesteru vládne červená.Víte, že: Původní název týmu zněl Newton Heath a barvy dresů byly zeleno žluté? Název Manchester United začal klub používat až v roce 1902 poté, co Newtonu hrozil bankrot.Za Fergusonovy éry na Old Trafford běhali, někteří více, jiní méně, hráči jako Schmeichel, Giggs, Scholes, Cantona, Roy Keane, Beckham či Cristiano Ronaldo. Ačkoli všichni tito fotbalisté jsou minulostí, „divadlo snů„ se vyplatí navštívit bez ohledu na to, jaká základní jedenáctka v červeném na trávník nastoupí.