Dvojzápas: Liverpool – Arsenal / Man. United – Bournemouth

Návštěva Anfield a Old Trafford v rámci jednoho zájezdu! Pouze hodinu cesty vzdálené metropole Anglie nabídnou v průběhu prodlouženého víkendu dva TOP zápasy. Vycestujte na Premier League s FotbalTour.cz!

Nabídka samostatných zápasů: Liverpool – Arsenal / Man. United – Bournemouth

Letecký zájezd na dvojzápas Liverpool – Arsenal / Man. United – Bournemouth v ceně od 21 900 Kč zahrnuje:

čtvrtek, 2.3.2017

 • obousměrnou letenku se všemi poplatky Bratislava/Praha – Manchester
 • ubytování v 3 * hotelu s výbornou polohou vůči stadionu a centru města
 • společný / volný program a nocleh
Manchester mesto
Čtvrtek večer – ideální čas na noční život v Manchesteru

pátek, 3.3.2017

 • snídaně a společný program (například prohlídka stadionu Old Trafford, prohlídka centra Manchesteru, návštěva Národního fotbalového muzea atd.)
 • večer individuální program a nocleh

V sobotu začne fotbalový program na legendárním Old Trafford
old-trafford-hd

sobota, 4.3.2017

 • snídaně a volný program, později společný přesun ke stadionu a sledování zápasu Manchester United – Bournemouth od 12:30 (místního času)
 • ihne po zápase přesun transferem do Liverpoolu
 • sledování zápasu Liverpool – Arsenal od 17:30 (místního času)
 • po zápase přesun transferem do Manchestru
 • volný program a nocľeh

Anfield bude svědkem odvetného zápasu z 1. kola, kdy v přestřelce zdolal Liverpool Arsenal 4:3
liverpool-anfield-road-novy-stadion

neděle, 5.3.2017

 • snídaně a odhlášení z hotelu
 • přesun na letiště a odlet do Bratislavy/Prahy

Liverpool Anfield zájazd

Další informace: 

 • Vstupenky na zápasy jsou v základní kategorii. Za příplatek je možný výběr v rámcii vyšších kategorií
 • Po celou dobu zájezdu bude k dispozici český delegát, který zajistí kompletní logistiku a postará se o doprovodný program (například organizovaná prohlídka stadionů, centra města, restaurací a podobně)
 • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás 
 • Pro všechnyúčastníky zájezdu připravíme společné fotografie ze zájezdu
 • Doporučujeme doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

manchester-united-real-sociedad-80_1243

Tradici a hrdost místních obyvatel pocítíte na každém kroku během návštěvy Liverpoolu. Dědictví průmyslové revoluce a slavných časů jednoho z největších přístavů své doby zažijete při návštěvě Albert Docks a pohledu na nedalekou Royal Liver Building.

Už po 5 minutách chůze se ocitnete ve zmodernizovaném centru města, připraveném vyhovět všem vašim přáním. Fotbaloví příznivci obou místních klubů mají v den zápasu prakticky totožnou trasu. StadionyEvertonu a Liverpoolu FC dělí vždy do zelena zabarvený Stanley Park.

Městské derby je však jen zlomek rivality mezi Liverpoolem a Manchesterem. Vrcholem soutěživosti mezi metropolemi severozápadu jsou samozřejmě souboje mezi FC a United. V souboji dvou nejúspěšnějších anglických mužstev mají v poslední době navrch United a tomu odpovídá i poměr mistrovských titulů 20:18, těsně ve prospěch týmu z Manchesteru.

liverpool novy stadion

Manchester není pouze typickým fotbalovým městem se dvěma špičkovými kluby. Je to i zajímavá destinace na výlet a poznávání. Kromě skvělého fotbalu si můžete prohlédnout i zajímavé centrum města, které je na seznamu památek UNESCO. Množství vodních kanálů a mlýnů dotvářejí specifickou atmosféru.

Pokud vám nestačí fotbal a prohlídka na Old Trafford, zda nakupování v obrovském klubovém FANSHOPY, můžete zavítat i do Národního muzea fotbalu, které sídlí právě v Manchesteru. Pro příznivce zimních sportů je k dispozici také krytá hala na lyžování a snowboarding.

Atraktivní je i blízké okolí města, s delegátem se můžete podívat na klasický britský venkov, kde v jedinečných hospůdkách v kamenných domech zdegustujeme místní pivo a regionální speciality.

manchester mesto 5

Pokud si přejete zaslat bližší informace k zájezdu, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Liverpool, Arsenal

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Byl jsem na Lipsko - Liverpool a velká spokojenost. Doprava a servis delegátů na 1 👌
  Jiří Holeček | Lipsko - Liverpool | 21.7.2022
 • Stamford Bridge
  Solidní jednání, spolehlivost.
  Martin Novotný | Chelasea - Liverpool | 27.9.2019

O klubech

Liverpool

Liverpool je nejúspěšnějším anglickým klubem v Evropských soutěžích a druhým nejúspěšnějším v Anglii. Časy největší slávy jsou však pryč a The Reds neoslavovali na Anfield titul od roku 1990. Přesto bývá ikonický stadion neustále plný a když se ze slavné tribuny The Kop začne nést klubová hymna You'll never walk alone, sevře se vám hrdlo a pochopíte, jak je tento klub výjimečný. Samozřejmě pouze pokud nefandíte Evertonu, se kterým LFC každoročně svádí tuhý souboj o vládce města nad řekou Mersey. Hymnou klubu je píseň You'll Never Walk Alone. Ta se zpívá téměř na každém domácím (a často i venkovním) utkání, ve kterém liverpoolské mužstvo vyhraje, nebo pokud jde o silnější mužstvo, remizuje. Liverpool FC, to je také rivalita. Ta úplně nejstarší je spojena s klubem Everton FC. Ten byl prvním klubem v Liverpoolu, své zápasy 7 let hrál na Anfield. V roce 1892 ale stadion opustil a majitel Anfield založil nový klub, Liverpool FC. Zápasy mezi oběma kluby jsou označovány jako Merseyside derby a patří bezesporu mezi 10 největších derby zápasů na světě. V minulosti se během těchto zápasů stala řada afér, dle oficiálních statistik to je dokonce zápas dvou klubů, ve kterém v historii anglické ligy bylo uděleno nejvíce červených karet. Např. v tom posledním, hraném v Goodison parku 20. října 2007, rozhodčí udělil 2 červené karty.

Arsenal

Gunners si za poslední léta vysloužili nálepku "věčně čtvrtí". Pravidelně sice hrávají Ligu Mistrů, avšak velké trofeje se jim vyhýbají a druhá půlka éry Arséne Wengera zdaleka nebyla tak úspěšná jako ta první. To však neznamená, že by se na Emirates Stadium nehrál dobrý fotbal. Arsenal však doplácí na časté zranění hráčů, omezený rozpočet a odchody největších hvězd za lepšími podmínkami. Už neplatí ani to, že za Wengera Arsenal neskončil v tabulce horší než úhlavní rival z Tottenhamu. V poslední době se často spekuluje jak dlouho vydrží Arséne Wenger ve funkci hlavního kouče. Navzdory nespokojenosti velké části fanoušků Kanonýrů podepsal další kontrakt. Arsenal rovněž nepodepsal žádné velké hvězdy, a proto se zdá, že 4. příčka pro něho bude i v této sezoně obtížně dosažitelnou metou. Víte, že: Kanonýři vděčí za klubové barvy Nottinghamu Forrest, který jim kdysi půjčil červené dresy a ty jim už zůstaly? Arsenalem se zase inspirovala při volbě barvy dresů Sparta Praha.