Crvena Zvezda – PSG

Zažijte decibely domácich „Delije“ v zápase Ligy mjstrů s francouzským šampionem! Vyprodaná Marakana bude svědkem velkého evropského večera.

Letecký zájezd na zápas Crvena Zvezda – PSG v ceně od 11 900 Kč / osoba:

  • Obousměrnou letenku z Prahy se všemi poplatky
  • Ubytování na 3 noci ve 3* hotelech s výhodnou polohou
  • Vstupenku základní kategorie
  • Služby českého delegáta
    • Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení delegáti. Řeší hlavně organizační a logistické záležitosti po dobu pobytu. Na vyžádání zabezpečíme i turistického průvodce s historickým výkladem a detailním provázením po městě.
  • Nonstop infolinku
    *možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy v ceně 90 Kč / den

*****LÍSTKY NA ZÁPAS*****

crvena-zvezda-vstupenky

Doporučený program zájezdu:

úterý: Odlet do Bělehradu. Po příletu přesun na hotel a ubytování. Volitelný program, potom přesun na stadion a sledování zápasu Crvena Zvezda – PSG.

Doplňkový program: návštěva místních atrakcií, degustace místních specialit, nakupování a podobně. Později individuální / spoločný přesun na zápas. Po zápase sraz při autobuse a odchod z Belehradu.

středa: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), potom přesun na letiště.

 

Belehrad

Když vás ponuka zájezdu zaujala alebo se chcete dozvědět více, KONTAKTUJTE NÁS.

 


O klubech

Crvena Zvezda Belehrad

Paris Saint Germain

Paris Saint Germain FC je francouzský fotbalový klub, který působí v Paříži. Klub byl založen 12. srpna 1970, díky spojení Paris FC a Stade Saint-Germain. PSG hraje od roku 1974 v Ligue 1 a je jedním z nejprestižnějších klubů ve Francii. PSG spolu s Olympique de Marseille je jen jedním ze dvou francouzských klubů, který vyhrál hlavní evropské trofeje, a to Pohár vítězů pohárů a Pohár Intertoto. V roce 1994 byl PSG jmenován nejlepším klubem na světě, federací IFFHS av roce 1998 se umístil na 1. místě v hodnocení týmů UEFA. Klub z hlavního města je jediný francouzský klub, který dosáhl tato ocenění. V současné době disponuje Paris Saint Germain takřka neomezeným rozpočtem, a tak jsme svědky příchodu nevídaných jmen do tohoto nejlepšího francouzského týmu. Hvezdy jako Neymar nebo Mbappé by dříve nejspíš přestoupili do Anglie nebo Španělska. No situace se pozvolna mění a francouzská liga se pomaličku potichoučku šplhá nahoru.