Celtic Glasgow – FC Barcelona

Elektrizující atmosféra v Celtic Parku přináší zážitky na celý život. O fotbalový svátek v skotské metropoli se postará jeden z hlavních adeptů na celkový triumf v Lize mistrů!

Letecký zájezd na zápas Celtic Glasgow – FC Barcelona v ceně od 15 900 Kč zahrnuje:

 • Obousměrnou letenku do Madridu se všemi poplatky
 • Ubytování v 3 * hotelu s výbornou polohou vůči stadionu a centru města
 • Vstupenky základní kategorie – vyšší kategorie na vyžádání
 • Služby českého delegáta v Madride (u skupiny 10 a více klientů)
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás 
 • Nonstop infolinku
  * Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

celtic barcelona priprava

Neváhejte navštívit hlavní město fotbalu ve Skotsku a užijte si nezapomenutelný fotbalový zážitek! Během pobytu v Glasgowě blíže poznáte dominanty města a večer završíte v typickém skotském pubu.

Nedílnou součástí města jsou místní kluby Celtic a Rangers. Jejich rivalita rozděluje město na dvě poloviny již více než 100 let a atmosféra na jejich stadionech patří k nejlepším na světě!

GLASGOW - MAY 4: Fans of Celtic and Rangers close together during the Tennents Scottish Cup Final between Celtic and Rangers played at Hampden Park, in Glasgow, Scotland on May 4, 2002. Rangers won the match and cup 3-2. DIGITAL IMAGE. (Photo by Gary M. Prior/Getty Images)

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Celtic Glasgow, FC Barcelona

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Naprosto úžasný zážitek jak ze zápasu FCB - PSG, tak z celého zájezdu. Děkujeme týmu FotbalTour za skvělou organizaci. Všechno bylo na jedničku.Jiří a Jaroslav Hrubešovi
  Jiří Hrubeš | FC Barcelona - PSG | 6.5.2017
 • Dobrý den,  chtěl bych Vám aspoň touto formou  poděkovat za úžasný fotbalový zážitek. Vše od první e-mailové komunikace s Vaší cestovní kanceláři  probíhalo s maximální ochotou, podporou a profesionalitou. Jakýkoliv můj dotaz a nebylo jich málo byl okamžitě a ochotně, panem Hronem, nebo panem Sobotovičem, odpovězen, vysvětlen. Samotný zájezd byl zajištěn a z organizován do posledního detailu včetně překvapení ve formě fotografii. Průvodci v Barceloně byli velmi ochotni a vstřícní.Celkově jsem já i mi kamarádi ze zájezdu s Vaši cestovní kanceláři nadšení. Jednoznačně děláte svou práci velmi dobře.Ještě jednou děkuji za  fotbalovo-barcelonský víkend.Radek Stavinoha
  Radek Stavinoha | FC Barcelona - Las Palmas | 14.1.2017

O klubech

Celtic Glasgow

The Celtic Football Club je skotské fotbalové družstvo se sídlem v Glasgow. Spolu s rivaly Rangers FC jsou nejúspěšnějšími skotskými kluby a tvoří spolu velkou rivalitu (Old Firm derby). Domácí stadion Celtic Park má kapacitu 60 832 diváků.

FC Barcelona

FC Barcelona je Mes que un club - víc než klub. Symbol Katalánského vzdoru a pyšní se nejvyšším počtem registrovaných fanoušků na světě. Rivalita a nenávist s Madridem přesahuje rámec fotbalu a slavné El Clásico znají i lidé, kterým fotbal nic neříká. Doma jsou Blaugranas na monumentálním Nou Campu s kapacitou 99 354 diváků. Barca je od dob Cruyffa považována za klub hrající nejkrásnější fotbal. Zdrojem její síly je zejména La Masia, slavná líheň talentů, díky níž za klub hrává množství odchovanců.Víte, že: FC Barcelona vznikla přes inzerát? Ten si podal 22. 10. 1899 švýcarský fotbalista Hans Gamper. Hledal spoluhráče, kteří by s ním hrávali fotbal. Našel je a zbytek je historie.FC Barcelona prezentoval plány na rekonstrukci domovského stadionu. Nou Camp by měl mít od sezony 2021-2022 kapacitu 105 000 míst.Ve výběrovém řízení na přestavbu uspěl společný projekt japonské a katalánské architektonické společnosti. Redesign stadionu byl popsán jako otevřený, elegantní, pohodový, nadčasový, středomořský a svobodný. Prostory před tribunami budou otevřeny a viditelné zvenku. Nou Camp bude ještě vyšší než dosud.