Borussia Dortmund – Real Madrid (autobusem)

Atmosféra 80-tisícového kotle pohltí každého fanouška fotbalu. Podpora, kterou dopují své hráče v Dortmunde je zážitkem na celý život!

Autobusový zájezd na zápas Borussia Dortmund – Real Madrid v ceně od 8 500 Kč zarhnuje:

 • Dopravu komfortním autobusem (Bratislava – Brno – Praha – Dortmund a zpět)
 • Vstupenku základníkategorie – vyšší kategorie na vyžádání
 • Služby českého delegáta v Dortmundu na vyžádání, nebo u skupiny 10 a více klientů
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás

Návštěva 80-tisícové kotle přináší zážitky na celý život a spokojení klienti CK FotbalTour.cz jsou toho důkazem!

*Nabídka leteckého zájezdu*

Borussia Dortmund Signal Iduna Park

Předpokládaný program zájezdu:

Úterý: Odjezd z Brna (00:00) a Prahy (03:00). Příjezd do Dortmundu kolem poledne. Doplňkový program: Navštivte místní atrakce, ochutnejte místní speciality, nakupujte a další. Pozdější individuální / společný přesun na stadion. Po zápase nastoupil do autobusu a opustil Dortmund.

Středa: Příjezd do ČR během dopoledne.

signal iduna park bvb stadion dortmund

Málokde je fotbalový klub s městem tak prorostlý, jak je to v Dortmundu. Nicméně, pokud chcete trochu relaxovat před fotbalem, Dortmund toho může nabídnout spoustu i mimo stadion.

signal iduna bvb dortmund hd

Dortmund je staré důlní město, ale pokud čekáte fabriky a doly na každém rohu, budete mile překvapeni. Po druhé světové válce, kdy bylo město bombardováním téměř celé zničeno, se z těžařského města postupně stala zelená metropole. Více než polovinu území města tvoří zeleň – lesy, parky a odpočinkové zóny. Můžete v nich načerpat energii před fotbalem, po výživné procházce městem. Těm, kteří rádi objevují památky, doporučujeme navštívit místní kostely, jejichž věže tvoří nezapomenutelné panorama města.

Protože budete v Německu, nemůžete si nevšimnout místní kultury piva. Pivo je od doby svého vzniku spojeno s Dortmundem a dnes můžete ochutnat širokou škálu místních piv ve městě. Dokonce i před ochutnávkou, ale rozhodně zavítejte do místního muzea Hansa piva, které vám vypráví příběhy o místních pivních mistrech. Věřte nám, prohlídka stojí za to.

westfalsky park dortmund

Fotbalově asi Dortmund zvlášť představovat netřeba. Nejvěrnější fanoušci v Evropě a Yellow Wall na Südtribüne jsou ikonické jevy, které neodmyslitelně patří ke značce BVB. Pokud toužíte zažít souboj s rivaly určitě si vyberte Vestfálské derby se Schalke 04, které sídlí v nedalekém Gelsenkirchenu. Bývá pořádně ostré. Do souboje o vládce Porúří sem tam vstoupí i Fortuna Dusseldorf, ale té se v posledních letech příliš nedaří postoupit do Bundesligy.

borussia dortmund signal iduna park choreo

Pokud si přejete zaslat bližší informace k zájezdu na Borussii Dortmund, KONTAKTUJTE NÁS

 

 

 

Vyjádření klientů ze zápasů Borussia Dortmund, Real Madrid

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Včera jsme se vrátili ze zájezdu Real Madrid - BVB. Před zájezdem jsem byl značně nervozní, jestli vše proběhne v pořádku a bude všechno tak jak má. Ale opak je pravdou, zájezd proběhl naprosto bez problémů. Den před zájezdem jsme dostali kontakt na našeho delegáta p. Mikolajského. Ten se hodil hned po ránu, kdy náš vlak měl zpoždění a měli jsme strach, že nestihneme letadlo, p. Mikolajský nás po telefonu uklidnil a překvapil svým příjemným vystopováním už po telefonu. Zájezd od začátků do konce proběhl naprosto bez problému a jednoznačně předčil naše očekávání. Od skvělého emailového jednání před zájezdem, přes delegáta, který se o nás opravdu skvěle staral, až po nezapomenutelný zážitek a splněný sen. Zájezd vyšperkovala spoluúčast legendy světového fotbalu Antonína Panenky, který s radostí a ochotou rozdával podpisy a společné "selfies".Mikuláš Cvik
  Mikuláš Cvik | Real Madrid - Borussia Dortmund | 10.1.2018
 • Jedním slovem - Perfektní!!!!!!!!!Zájezd na zápas Real Madrid-Sevilla jsem věnovala manželovi k jubileu a synovi (7 let) k Vánocům. Připlatila jsem jim vstupenky lepší kategorie, mimo zapás strávili v Madridu celkem 4 dny a koupenou knížku průvodce "Madrid" vůbec neotevřeli - nebyl čas 🙂 Byl nachystán bohatý program (býčí zápasy,prohlídky stadionů,tenisový zápas..),delegátka perfektní,ubytování luxusní (službami i polohou),zápas fantastický a počasí se také vydařilo. Kluci byli nadšeni 🙂)) A to je manžel velký kritik a byl už na několika zápasech,kdy si lístky a vše zajišťoval sám - cestovkám nevěří 😉 Jediné co chybělo bylo více času,který utekl strašně rychle....A já šetřím na další super zájezd s touto cestovkou - jedinečný zážitek plus něco víc z lásky k fotbalu!!!!Vendula Szöke
  Vendula Szöke | Real Madrid - Sevilla | 13.6.2017

O klubech

Borussia Dortmund

Prý druhý nejoblíbenější tým většiny fotbalových fanoušků na světě. Ti, kteří chodí přímo na zápasy do Signal Iduna Parku se považují za nejvěrnější v Evropě. Sympatický klub má doma již roky vyprodáno a ikonický Yellow Wall na Südtribune je fenomén, který nemá konkurenci. Borussia Dortmund navíc preferuje útočný fotbal v divácky atraktivním stylu vyhraj nebo zemři, proto je těžké nepropadnout jeho kouzlu. Lokálním rivalem je Schalke 04, ale po posledních kontroverzních přestupech se stupňuje i jiskření s Bayernem.Víte, že: Borussia Dortmund není oblíbená jen u fanoušků? Mají ho rádi i soupeři, když klubu hrozil bankrot, půjčky mu poskytli i konkurenční kluby na čele s Bayernem Mnichov.

Real Madrid

Nejslavnější a nejúspěšnější fotbalový klub na světě, to je Real Madrid v kostce. Bílý balet je esence toho nejlepšího co fotbal nabízí. Domácí zápasy hrává královský klub na stadionu Santiaga Bernabeua. Nenáviděným rivalem je FC Barcelona, ale i v Madridu Real bojuje o fanoušky s oblíbeným Atlétikem Madrid. Filozofií Realu je složit tým snů z nejlepších fotbalistů planety. Cokoliv jiného, než vyhrát každou trofej o kterou klub hraje, se považuje za neúspěch. Ligu mistrů vyhrál Real rekordních 11 krát a v počtu Evropských triumfů nemá konkurenci.Víte, že: Nejslavnější hráč Realu Madrid Alfredo Di Stéfano původně podepsal kontrakt Barceloně? Odehrál za ni i přípravný zápas, až pak se komplikovaně přesunul do Madridu a stal se jeho legendou.Nový stadion Realu Madrid bude vypadat na první pohled jako tiskárna, ale bude to velmi pěkná tiskárnu. Rekonstrukce, která bude stát klub přibližně 400 milionů eur, bude dokončena v roce 2020. Takže máte přibližně 4 roky na to, abyste si vychutnali zápas ještě na starém stánku. Zda chcete raději čekat na nový?