Borussia Dortmund – Leverkusen (autobusem)

Atmosféra 80-tisícového kotle pohltí každého fanouška fotbalu. Podpora, kterou dopují své hráče v Dortmunde je zážitkem na celý život!

Autobusový zájezd na zápas Borussia Dortmund – Leverkusen v ceně od 2 990 Kč / osoba zarhnuje:

  • Dopravu komfortním autobusem (Brno – Praha – Dortmund a zpět)
  • Vstupenku základníkategorie – vyšší kategorie na vyžádání
  • Služby českého delegáta po celou dobu zájezdu
    • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
  • Nonstop infolinku

* možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Návštěva 80-tisícové kotle přináší zážitky na celý život a spokojení klienti CK FotbalTour.cz jsou toho důkazem!

Předpokládaný program zájezdu:

Neděle: Odjezd z Brna a Prahy. Příjezd do Dortmundu kolem poledne.Později přesun na stadion a sledování zápasu Borussia Dortmund – Leverkusen.

Doplňkový program: Navštivte místní atrakce, ochutnejte místní speciality, nakupujte a další. Pozdější individuální / společný přesun na stadion. Po zápase nastoupil do autobusu a opustil Dortmund.

Po utkání odjezd autobusem směr ČR.

Pondělí: Příjezd v brzkých ranních hodinách

signal iduna park bvb stadion dortmund

Málokde je fotbalový klub s městem tak prorostlý, jak je to v Dortmundu. Nicméně, pokud chcete trochu relaxovat před fotbalem, Dortmund toho může nabídnout spoustu i mimo stadion.

signal iduna bvb dortmund hd

Dortmund je staré důlní město, ale pokud čekáte fabriky a doly na každém rohu, budete mile překvapeni. Po druhé světové válce, kdy bylo město bombardováním téměř celé zničeno, se z těžařského města postupně stala zelená metropole. Více než polovinu území města tvoří zeleň – lesy, parky a odpočinkové zóny. Můžete v nich načerpat energii před fotbalem, po výživné procházce městem. Těm, kteří rádi objevují památky, doporučujeme navštívit místní kostely, jejichž věže tvoří nezapomenutelné panorama města.

Protože budete v Německu, nemůžete si nevšimnout místní kultury piva. Pivo je od doby svého vzniku spojeno s Dortmundem a dnes můžete ochutnat širokou škálu místních piv ve městě. Dokonce i před ochutnávkou, ale rozhodně zavítejte do místního muzea Hansa piva, které vám vypráví příběhy o místních pivních mistrech. Věřte nám, prohlídka stojí za to.

westfalsky park dortmund

Fotbalově asi Dortmund zvlášť představovat netřeba. Nejvěrnější fanoušci v Evropě a Yellow Wall na Südtribüne jsou ikonické jevy, které neodmyslitelně patří ke značce BVB. Pokud toužíte zažít souboj s rivaly určitě si vyberte Vestfálské derby se Schalke 04, které sídlí v nedalekém Gelsenkirchenu. Bývá pořádně ostré. Do souboje o vládce Porúří sem tam vstoupí i Fortuna Dusseldorf, ale té se v posledních letech příliš nedaří postoupit do Bundesligy.

borussia dortmund signal iduna park choreo

Pokud si přejete zaslat bližší informace k zájezdu na Borussii Dortmund, KONTAKTUJTE NÁS

Vyjádření klientů ze zápasů Borussia Dortmund

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

  • Včera jsme se vrátili ze zájezdu Real Madrid - BVB. Před zájezdem jsem byl značně nervozní, jestli vše proběhne v pořádku a bude všechno tak jak má. Ale opak je pravdou, zájezd proběhl naprosto bez problémů. Den před zájezdem jsme dostali kontakt na našeho delegáta p. Mikolajského. Ten se hodil hned po ránu, kdy náš vlak měl zpoždění a měli jsme strach, že nestihneme letadlo, p. Mikolajský nás po telefonu uklidnil a překvapil svým příjemným vystopováním už po telefonu. Zájezd od začátků do konce proběhl naprosto bez problému a jednoznačně předčil naše očekávání. Od skvělého emailového jednání před zájezdem, přes delegáta, který se o nás opravdu skvěle staral, až po nezapomenutelný zážitek a splněný sen. Zájezd vyšperkovala spoluúčast legendy světového fotbalu Antonína Panenky, který s radostí a ochotou rozdával podpisy a společné "selfies".Mikuláš Cvik
    Mikuláš Cvik | Real Madrid - Borussia Dortmund | 10.1.2018

O klubech

Borussia Dortmund

Prý druhý nejoblíbenější tým většiny fotbalových fanoušků na světě. Ti, kteří chodí přímo na zápasy do Signal Iduna Parku se považují za nejvěrnější v Evropě. Sympatický klub má doma již roky vyprodáno a ikonický Yellow Wall na Südtribune je fenomén, který nemá konkurenci. Borussia Dortmund navíc preferuje útočný fotbal v divácky atraktivním stylu vyhraj nebo zemři, proto je těžké nepropadnout jeho kouzlu. Lokálním rivalem je Schalke 04, ale po posledních kontroverzních přestupech se stupňuje i jiskření s Bayernem.Víte, že: Borussia Dortmund není oblíbená jen u fanoušků? Mají ho rádi i soupeři, když klubu hrozil bankrot, půjčky mu poskytli i konkurenční kluby na čele s Bayernem Mnichov.