Borussia Dortmund – Benfica

Na jednom z nejkrásnějších stadionů světa se odehraje prestižní duel mezi domácí Borussií a lisabonskou Benfikou. Vycestujte za skvělým fotbalem ve společnosti nejoblíbenější sportovní CK v ČR!

Letecký zájezd na zápas Borussia Dortmund – Benfica v cene od 10 900 Kč obsahuje:

  • Obousměrnou letenku do Dortmundu se všemi poplatky (Praha – Düsseldorf)
  • Ubytování v 3 * hotelu s výhodnou polohou vůči stadionu a centru města
  • Vstupenku základní kategorie – vyšší kategorie na vyžádání
  • Služby českého delegáta v Dortmundu na vyžádání, nebo u skupiny 10 a více klientů
    • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
  • Nonstop infolinku
  • * možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Návštěva 80-tisícové kotle přináší zážitky na celý život a spokojení klienti CK FotbalTour.cz jsou toho důkazem!

Borussia Dortmund vstupenky

Kromě nezapomenutelného fotbalového zážitku vás čeká i prohlídka Dormundu. Poznáte centrum a všechny hlavní turistické atrakce, absolvujete prohlídku stadionu Signal Iduna Park a nakoupíte suvenýry ve FANSHOPU Borussie Dortmund.

borussia-dortmund-bayern-mnichov-superpohar-2014-119_1987

Fotoalbum ze zápasu Borussia Dortmund – Real Madrid

Zájezd vám velmi rádi zpestří o zajímavý doplňkový program dle vašich přání. Kromě tradičních highlightů jako Westfálský park, městská tržnice a národní muzeum fotbalu jsou nejpopulárnější aktivity: večeře v typické německé restauraci, návštěva hradu či ZOO. Sportovním nadšencům víkend zpestříme dalšími sportovními akcemi přímo ve městě a okolí Dortmundu.

Fotoalbum ze zápasu Borussia Dortmund – PAOK Soluň

borussia-dortmund-bayern-mnichov-superpohar-2014-119_1993

Pokud si přejete zaslat bližší informace k zájezdu na Borussii Dortmund, KONTAKTUJTE NÁS

O klubech

Borussia Dortmund

Prý druhý nejoblíbenější tým většiny fotbalových fanoušků na světě. Ti, kteří chodí přímo na zápasy do Signal Iduna Parku se považují za nejvěrnější v Evropě. Sympatický klub má doma již roky vyprodáno a ikonický Yellow Wall na Südtribune je fenomén, který nemá konkurenci. Borussia Dortmund navíc preferuje útočný fotbal v divácky atraktivním stylu vyhraj nebo zemři, proto je těžké nepropadnout jeho kouzlu. Lokálním rivalem je Schalke 04, ale po posledních kontroverzních přestupech se stupňuje i jiskření s Bayernem.Víte, že: Borussia Dortmund není oblíbená jen u fanoušků? Mají ho rádi i soupeři, když klubu hrozil bankrot, půjčky mu poskytli i konkurenční kluby na čele s Bayernem Mnichov.

Benfica Lisabon