Boca Juniors – River Plate (v Madridu)

V sobotu předkrm na novém stadionu Atletika a v neděli nejslavnější fotbalové derby Boca – River! Vycestujte na superfotbalový víkend v Madridu spolu s CK FotbalTour.

Letecký zájezd na zápas Boca Juniors – River Plate + Atlético Madrid – Alaves v ceně od 15 900 Kč / osoba obsahuje:

  •     Obousměrnou letenku do Madridu se všemi poplatky a příručním zavazadlem
  •     Ubytování v 3 * hotelu na 2 noci s výhodnou polohou
  •     Vstupenku na zápas River Plate – Boca Juniors 4. kategorie – vyšší kategorie na vyžádání
  •     Vstupenku na zápas Atlético Madrid – Alaves 2. kategorie – vyšší kategorie na vyžádání
  •     Služby českého delegáta v Madridu

    • Na fotbalové zápasy v Madridu cestujeme již od roku 2008. Na všech zájezdech asistují našim klientům zkušení delegáti, kteří se postarají o kompletní organizaci a doplňkový program během pobytu.
  •     Nonstop infolinku
  •     Kupón od Fotolab
  •     Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy v ceně 90 Kč / den

Doporučený program zájezdu:

pátek: Odlet do Madridu. Po příletu přesun na hotel. Potom volitelný program.

sobota: Volný program, později přesun a sledování zápasu Atlético Madrid – Alaves. Po zápase volitelný program + možná prohlídka stadionu Santiago Bernabeu.

neděle: Volitelný program, později přesun na stadion a sledování zápasu Boca Juniors – River Plate.

Volitelný program: Rádi zajistíme vstupenky na TOP místní zajímavosti (např. Královský palác, muzeum Prado, vyhlídková věž Faro), doporučíme nejzajímavější zákoutí města (např. Park Retiro, bleší trh El Rastro, střešní terasy s bary v centru města), nebo připravíme výlet do okolí (např. historické město Toledo).

pondělí: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), později přesun na letiště a odlet z Madridu.

O klubech

Boca Juniors

CA Boca Juniors je argentinský sportovní klub, proslulý pro jeho fotbalový tým. Sídlí v městské části La Boca v Buenos Aires a domácí zápasy hrává na stadionu Estadio Alberto J. Armando (La Bombonera). Hlavním rivalem klubu je River Plate, se kterým hraje derby zápasy známé jako Superclásico

Atlético Madrid

Club Atlético Madrid je španělský fotbalový klub se sídlem v Madridu. V současnosti hraje v Primera División, nejvyšší španělské fotbalové soutěži. Jejich domácím stadionem býval dlouhá léta stařičký stadion Estadio Vicente Calderón, který byl v sezoně 2017/2018 nahrazen supermoderním stadionem Wanda Metropolitano.Mezi největší hvězdy patří například Fernando Torrés nebo Antione Griezmann. Trenérem je potom bouřlivák Diego Simeone.Atlético Madrid hrají v červeno-bílé žíhané kombinaci dresů a k tomu modré trenýrky. Během historie klubu dostali fotbalisté klubu několik přezdívek Los colchoneros alias matrace kvůli tomu, že jejich první dresy se podobaly na vzor na starých matracích. Během 70. let byl klub známý jako los Indios. Bylo to pro množství jihoamerických hráčů, který zde působili. Existují ale i jiné teorie pro vznik této přezdívky: stadion sídlil u řeky nebo protože los Indios byly tradičním soupeřem los blancos -bílý. Tato přezdívka se vztahuje na rivala Real Madrid.V tymu Colchoneros zanechal českou stopu obránce a reprezentant Tomáš Ujfaluši.