B. Mnichov – Wolfsburg

Pouze 300 km vzdálená metropole Německa nabízí lákavý souboj mezi mistrovským Bayernem a Wolfsburgem. Zápas se odehraje během nejslavnějšího pivního svátku na světě Oktoberfestu a tak v průběhu jednoho dne zažijete to nejlepší co Bavorsko nabízí!

Autobusový zájezd na zápas B. Mníchov – Wolfsburg v ceně od 4 900 Kč zahrnuje:

Vychutnejte si atmosféru Bavorska během pivních slavností Oktoberfestu a sledujte živě souboj hvězd v Allianz Areně!

Bayern Mníchov vstupenky

Předpokládaný program zájezdu (zápas se hraje v pátek ve 20:30):

pátek:
– Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách
– Příchod k Allianz Arena kolem poledne
– Společný / individuální přesun do centra města, návštěva Oktoberfestu, degustace místních specialit, nakupování a podobně.
– Později společný / individuální přesun na zápas. Po zápase sraz u autobusu a odjezd z Mnichova.

sobota:
– Příjezd do ČR brzy ráno

Bavorsko je kraj piva, silných motorů a Bayernu. Co si budeme povídat, pro fanoušky kvalitního fotbalu je to ráj na zemi. Hlavním městem této spolkové republiky je Mnichov a jeho návštěvu doporučujeme. Kromě skvělého fotbalu totiž nabízí i zajímavé zážitky.

O pivu již byla řeč, ale nezmínit ho znovu, to se prostě nedá. Pokud se vydáte na procházku městem, stačí si sednout do některého z typických bavorských podniků a vybrat si z přebohaté nabídky místních i přespolních specialit. Ideální je vybrat si hospůdku, kde vám pivo načepuje kyprá bavorská děva, ale chutnat bude také od pupkatého pana domácího. Žízeň se nejlépe hasí po vydatné procházce a Mnichov má co ukázat.

bayern-braunschweig-166_2684

Určitě nevynechejte Marienplatz, starobylé náměstí, kde na vás bude historie dýchat z každé budovy. Krásný je i palác Nymphenburg a neobíďte ani historické náměstí s radnicí. Pokud patříte mezi fanoušky aut, vaše kroky nasměrujte do centrály BMW a následně do muzea této autombilky. Čas vám uteče rychleji, než Arjen Robben po pravém křídle.

Své toulky městem, ale nakonec nasměrujte do Allianz Arény. Skvostný stadion se hned po dokončení stal jedním ze symbolů města a také k němu míří tisíce turistů denně.

Bayern na něm hrává své domácí zápasy a ačkoli atmosféra je vždy parádní, pokud je na programu souboj s Borussií Dortmund nebo Norimberkem bývá rachot ještě o něco silnější. Zajímavé bývaly i městské derby s 1860 Mnichov, ale rivaly, se kterým se Bayern o stadion dělí už na mapě bundesligových klubů nenajdete.

bayern-braunschweig-166_2710

Bayern v posledních letech kraluje Bundeslize a ani v Evropě nepatří do druhého sledu a tak využijte možnost zažít ho na vrcholu slávy a pojďte s námi na nezapomenutelný výlet do Mnichova. Zažijte dominanci na vlastní kůži!

Pokud si přejete bližší informace k zájezdu na Bayern Mníchov, KONTAKTUJTE NÁS

 

 

 

Vyjádření klientů ze zápasů B. Mnichov, Wolfsburg

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

  • Zápas Bayern Mnichov - Hertha Berlín - výborná organizace, spolehlivost, domluva. Moc děkujeme za zážitek, jen škoda, že to skočilo 0-0, ale to chápu že neovlivníte 🙂)))Lada Marešová
    Lada Marešová | B. Mnichov - Hertha Berlín | 3.4.2018
  • Dobrý den p.Morár a celý tým Fotbaltouru.Chci vám poděkovat za sebe a mou rodinku.Zúčastnili jsme se zapasu FCB-1.FCK, a byl to opravdu zážitek, který se nevidí každý den.Když už moje manželka, která fotbalu moc nefandí, mi řekla, že si to zopakujeme, tak to už je co říct. No a my s dcerou jsme byli uneseni nejen hrou, ale i atmosférou a Allianz arénou.Vřele doporučuji všem co fandí fotbalu a je jedno jakému týmu, aby navštívili monument zvaný Allianz aréna. Ještě jednou děkujeme za zprostředkování vstupenek.Marcel Štefani
    Marcel Štefani | Bayern -1. FC Köln | 13.12.2017

O klubech

B. Mnichov

Rok 2005 byl pro Bavorskotedy hlavně pro Mnichov, důležitý. Ne protože se jim vydařil Oktoberfest více než po minulé rokyale třetí největší město Německa se konečně dočkalo nového fotbalového stadionuDočkalo se je správný výrazprotože o jeho výstavbě se dokonce hlasovalo v referenduTéměř 66Bavorů hlasovalo zaInu, Německo není Slovensko a německá preciznost není ta slovenskáV Německu vláda nevytahuje z klobouku milionové částky, které vyčlení na Národní fotbalový stadion bez jakékoliv veřejné diskuseA co si to vlastně Mnichované za necelé tři roky postaviliB. Mnichov je největším sportovním klubem v Německu a třetím největším na světě. V roce 2005 se přestěhoval do supermoderní Allianz Arény a odstartoval jednu z nejúspěšnějších etap své historie. Milionové nákupy hráčů, jako Robben, Ribéry, Lewandowski katapultovaly klub opět mezi nejužší fotbalovou špičku. Navíc začal Bayern hrát krásný, rychlý fotbal a dnes patří každoročně k největším kandidátům na zisk trofeje pro vítěze Ligy mistrů. Doma v Německu v současnosti Bayern prakticky nemá konkurenci.Víte, že: Bayern je multisportovní klub a pod jeho značkou působí i handicapovaní, gymnasté, hráči bowlingu, či stolní tenisté?

Wolfsburg

VFL Wolfsburg (VFL Wolfsburg-Fußball) je tradiční klub německé Bundesligy, sídlící ve Wolfsburgu. VFL Wolfsburg patří k předním klubům Německa. Klub byl založen roku 1945. Stadionem klubu je Volkswagen-Arena s kapacitou 30 000 diváků.