B. Mnichov – Kolín (autobusem)

Supermoderní Allianz Arena tentokrát přivítá Kolín. Odolá obrana hostů ofenzívě mistra? Vychutnejte si zápas živě spolu s nejoblíbenější sportovní CK v ČR!

Autobusový zájezd na zápas B. Mnichov – Schalke v ceně od 1 990 Kč zahrnuje:

 • Dopravu pohodlným autobusem
 • Vstupenku 4. kategorie – vyšší kategorie jsou k dispozici za příplatek
  *Příplatky za vstupenky:
  3. kategorie: 990 Kč
  2. kategorie: 1 690 Kč
  1. kategorie: 2 290 Kč
 • Služby českého delegáta během celé doby zájezdu
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Vytištěnou společnou foto účastníků zájezdu
  *možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Vychutnejte si atmosféru Bavorska, viz centrum Mnichova, nádherné vánoční trhy a sledujte živě souboj mistra s outsiderem v nádherné Allianz Areně.

bayern panorama

Předpokládaný program zájezdu:

středa, 13.12. : Odjezd z ČR brzy ráno. Příjezd do Mnichova kolem poledne. Doplňkový program: návštěva vánočních trhů, návštěva místních atrakcí (např. Náměstí Marienplatz, Olympijský stadion, BMW muzeum, pivní zahrady, parky atd.), Degustace místních specialit, nakupování a podobně. Později individuální / společný přesun na zápas. Po zápase sraz u autobusu a odchod z Mnichova.
čtvrtek, 14.12. : Příjezd co ČR v brzkých ranních hodinách.

Bavorsko je kraj piva, silných motorů a Bayernu Mnichov. Co si budeme říkat, pro fanoušky kvalitního fotbalu je to ráj na zemi. Hlavním městem této spolkové republiky je Mnichov a jeho návštěvu doporučujeme. Kromě skvělého fotbalu totiž nabízí i zajímavé zážitky.

O pivu již byla řeč, ale nezmínit ho znovu, to se prostě nedá. Pokud se vydáte na procházku městem, stačí si sednout do některého z typických bavorských podniků a vybrat si z přebohaté nabídky místních i přespolních specialit. Ideální je vybrat si hospůdku, kde vám pivo načepuje kyprá bavorská děva, ale chutnat bude také od pupkatého pana domácího. Žízeň se nejlépe hasí po vydatné procházce a Mnichov má co ukázat.

Určitě nevynechejte Marienplatz, starobylé náměstí, kde na vás bude historie dýchat z každé budovy. Krásný je i palác Nymphenburg a nezapomeňte ani na historické náměstí s radnicí. Pokud patříte mezi fanoušky aut, vaše kroky nasměrujte do centrály BMW a následně do muzea této autombilky. Čas vám uteče rychleji, než Arjen Robben po pravém křídle.

Své toulky městem, ale nakonec nasměrujte do Allianz Arény. Skvostný stadion se hned po dokončení stal jedním ze symbolů města a také k němu míří tisíce turistů denně.

Bayern na něm hrává své domácí zápasy a ačkoli atmosféra je vždy parádní, pokud je na programu souboj s Borussií Dortmund nebo Norimberkem bývá rachot ještě o něco silnější. Zajímavé bývala i městská derby s 1860 Mnichov, ale rival, se kterým se Bayern o stadion dělí, už na mapě profesionálních klubů nenajdete.

Bayern v posledních letech kraluje Bundeslize a ani v Evropě nepatří do druhého sledu a tak využijte možnost zažít ho na vrcholu slávy a pojďte s námi na nezapomenutelný výlet do Mnichova. Zažijte dominanci na vlastní kůži.

Pokud si přejete zaslat bližší informace k zájezdu na B. Mnichov, KONTAKTUJTE NÁS

 


Vyjádření klientů ze zápasů B. Mnichov

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Byl jsem s přítelkyní na Audi Cupu a opravdu velký zážitek, perfektní místa a můžu jen doporučit cestovat s FotbalTour.
  Patrik Stupka | Audi Cup 2019 | 10.8.2019
 • Vyprodaná Allianz Aréna
  Zápas Bayern Mnichov - Hertha Berlín - výborná organizace, spolehlivost, domluva. Moc děkujeme za zážitek, jen škoda, že to skočilo 0-0, ale to chápu že neovlivníte 🙂))) Lada Marešová
  Lada Marešová | B. Mnichov - Hertha Berlín | 3.4.2018

O klubech

B. Mnichov

Rok 2005 byl pro Bavorskotedy hlavně pro Mnichov, důležitý. Ne protože se jim vydařil Oktoberfest více než po minulé rokyale třetí největší město Německa se konečně dočkalo nového fotbalového stadionuDočkalo se je správný výrazprotože o jeho výstavbě se dokonce hlasovalo v referenduTéměř 66Bavorů hlasovalo zaInu, Německo není Slovensko a německá preciznost není ta slovenskáV Německu vláda nevytahuje z klobouku milionové částky, které vyčlení na Národní fotbalový stadion bez jakékoliv veřejné diskuseA co si to vlastně Mnichované za necelé tři roky postaviliB. Mnichov je největším sportovním klubem v Německu a třetím největším na světě. V roce 2005 se přestěhoval do supermoderní Allianz Arény a odstartoval jednu z nejúspěšnějších etap své historie. Milionové nákupy hráčů, jako Robben, Ribéry, Lewandowski katapultovaly klub opět mezi nejužší fotbalovou špičku. Navíc začal Bayern hrát krásný, rychlý fotbal a dnes patří každoročně k největším kandidátům na zisk trofeje pro vítěze Ligy mistrů. Doma v Německu v současnosti Bayern prakticky nemá konkurenci. Víte, že: Bayern je multisportovní klub a pod jeho značkou působí i handicapovaní, gymnasté, hráči bowlingu, či stolní tenisté?