Bayern Mnichov – Hertha Berlín (autobusem+Oktoberfest)

Pouze 200 km vzdálená metropole Německa nabízí lákavý souboj mezi mistrovským Bayernem a Herthou s našim reprezentantem. Zápas se odehraje během nejslavnějšího pivního svátku na světě Oktoberfestu a tak v průběhu jednoho dne zažijete to nejlepší co Bavorsko nabízí!

Autobusový zájezd na zápas Bayern Mnichov – Hertha Berlín v ceně od 4 500 Kč zahrnuje:

 • Dopravu autobusem
 • Vstupenku 4. kategorie – vyšší kategorie za příplatek
 • Služby delegáta po celou dobu zájezdu
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
  *možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Vychutnejte si atmosféru Bavorska během pivních slavností Oktoberfestu a sledujte živě souboj hvězd Bayernu Mnichov s Herthou ve které působí náš reprezentant Darida. Čeká na vás souboj jako hrom!

allianz arena

Program zájezdu:

 • Středa 21.9 .: Odjezd v ranních hodinách do Mnichovu z Brna. Příjezd k Alianz Aréně kolem poledne. Přesun metrem na pivní slavnosti Oktoberfest, degustace místních specialit, prohlídka města. Přesun ke stadionu a sledování zápasu od 20:00. Po zápase odjezd autobusu z Mnichova.
 • Čtvrtek 22.9 .: Příjezd z Mnichova v ranních hodinách

Fotoalbum ze zájezdu na Bayern Mnichov – Manchester City (20.7.2016)

Miliony pivních fajnšmekrů se každoročně setkávají na rozsáhlé Theresienhöhe aby si v uvolněné atmosféře dopřáli to nejlepší z tradiční bavorské gastronomie a žízeň uhasili pivními speciály. Skvělá atmosféra velkokapacitních pivních stanů je zážitek na celý život a pokud se ve stejný termín odehrává atraktivní souboj fotbalového Bayernu s týmem z hlavního města, okolnosti pro dokonalý zážitek nemohou být lepší. Nenechte si ujít komfortní zájezd, sledujte bavorský velkoklub, našeho Daridu a k tomu si dopřejte prohlídku nádherného centra Mnichova. Prožijte skvělý den s rodinou nebo přáteli na dokonalém fotbalovém výletě!

  

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na Bayern Mnichov, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů B. Mnichov

 • Děkujeme za zprostředkování pro nás nezapomenutelného zájezdu na Audi Cup 2007 - finále do Mnichova . Po organizační stránce klaplo vše na 1* i služby delegáta, který byl pro náš autobus přidělen. Krásné vzpomínky začaly návštěvou historického centra Mnichova před zápasem, kde bylo vidět jak tu lidé fotbalem žijí a fandí svému klubu, ta atmosféra nás tak strhla, že jsme do arény odjížděli ověšeni a oblečeni v barvách domácího klubu 🙂. Samotná aréna zvenku a poté i zevnitř, slavnostní zahájení, samotné zápasy a atmosféra fandících cca 66 tisíc fanoušků v nás vyvolala další nádherné vzpomínky na tento zájezd, ještě teď mně naskakuje husí kůže. Ještě jednou moc děkuji a doporučuji Vás a někdy zase příště na shledanou.Martina Záhorszká
  Martina Záhorszká | Audi Cup | 16.8.2017
 • Touto cestou bych rád poděkoval za pěkný zážitek, výlet na Audi cup opravdu neměl chybu. Velmi se mi líbila promptní a profesionální komunikace již od první nabídky z Vaší strany. Vše klapalo podle časového plánu, myslím, že jste měli šťastnou ruku i při výběru dopravců. Opravdu asi jediná chybička byla, že ve finále padl gól těsně před koncem, když jsme se už těšili na penalty. Toto jste trošku podcenili a nedotáhli ... 🙂
  Ivan Žembery | Audi Cup 2015 | 5.8.2015
 • Byl to neskutečný zážitek, který bych si chtěl ještě někdy zopakovat, ale už na ligový zápas. Atmosféra byla parádní, ať už na stadionu nebo konkrétně v autobuse. Delegát byl super člověk, který se uměl orientovat a byl velmi férový. Mám super zkušenost s vaší cestovkou, protože jsem šel s vámi poprvé. Chystám se ještě letos na nějaký zájezd. Byla to paráda, velká spokojenost. Také s mým tátou jsme se shodli, že to byl parádní zážitek.
  Michal Hadváb | Audi Cup 2015 | 4.8.2015

O klubech

B. Mnichov

Rok 2005 byl pro Bavorskotedy hlavně pro Mnichov, důležitý. Ne protože se jim vydařil Oktoberfest více než po minulé rokyale třetí největší město Německa se konečně dočkalo nového fotbalového stadionuDočkalo se je správný výrazprotože o jeho výstavbě se dokonce hlasovalo v referenduTéměř 66Bavorů hlasovalo zaInu, Německo není Slovensko a německá preciznost není ta slovenskáV Německu vláda nevytahuje z klobouku milionové částky, které vyčlení na Národní fotbalový stadion bez jakékoliv veřejné diskuseA co si to vlastně Mnichované za necelé tři roky postaviliB. Mnichov je největším sportovním klubem v Německu a třetím největším na světě. V roce 2005 se přestěhoval do supermoderní Allianz Arény a odstartoval jednu z nejúspěšnějších etap své historie. Milionové nákupy hráčů, jako Robben, Ribéry, Lewandowski katapultovaly klub opět mezi nejužší fotbalovou špičku. Navíc začal Bayern hrát krásný, rychlý fotbal a dnes patří každoročně k největším kandidátům na zisk trofeje pro vítěze Ligy mistrů. Doma v Německu v současnosti Bayern prakticky nemá konkurenci.Víte, že: Bayern je multisportovní klub a pod jeho značkou působí i handicapovaní, gymnasté, hráči bowlingu, či stolní tenisté?