B. Mnichov – Hertha Berlín (autobusem)

Supermoderní Allianz Arena tentokrát přivítá nebezpečnou Herthu. Odolá obrana hostů ofenzívě na čele s Lewandowskim, Costou a Riberym? Vychutnejte si zápas živě spolu s nejoblíbenější sportovní CK v ČR!

Autobusový zájezd na zápas Bayern Mnichov – Hertha Berlín v ceně 3 900 Kč zahrnuje:

 • Dopravu pohodlným autobusem
 • Vstupenku 5. kategorie – vyšší kategorie jsou k dispozici za příplatek
 • Služby českého delegáta během celé doby zájezdu
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Vytištěnou společnou foto účastníků zájezdu
  *možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Vychutnejte si atmosféru Bavorska, například v centru Mnichova a následně sledujte živě souboj Bayernu v nádherné Allianz Areně.

Předpokládaný program zájezdu: (v případě pořádání zápasu v sobotu)

sobota: Brzy ráno odjezd z Brna přes Prahu (v případě dostatešného počtu klientů, jinak přes Vídeň). Příjezd do Mnichova kolem poledne.Doplňkový program: návšteva místních atrakcí (např. náměstí Marienplatz, Olympijský stadión, BMW muzeum, pivní zahrady, parky atd.), degustace místních specialit, nakupování apod. Později individuální / společný přesun na zápas. Po zápase sraz u autobusu a odjezd z Mnichova.

neděle: Příjezd do ČR okolo poledne.

Bavorsko je kraj piva, silných motorů a Bayernu Mnichov. Co si budeme říkat, pro fanoušky kvalitního fotbalu je to ráj na zemi. Hlavním městem této spolkové republiky je Mnichov a jeho návštěvu doporučujeme. Kromě skvělého fotbalu totiž nabízí i zajímavé zážitky.

O pivu již byla řeč, ale nezmínit ho znovu, to se prostě nedá. Pokud se vydáte na procházku městem, stačí si sednout do některého z typických bavorských podniků a vybrat si z přebohaté nabídky místních i přespolních specialit. Ideální je vybrat si hospůdku, kde vám pivo načepuje kyprá bavorská děva, ale chutnat bude také od pupkatého pana domácího. Žízeň se nejlépe hasí po vydatné procházce a Mnichov má co ukázat.

Určitě nevynechejte Marienplatz, starobylé náměstí, kde na vás bude historie dýchat z každé budovy. Krásný je i palác Nymphenburg a nezapomeňte ani na historické náměstí s radnicí. Pokud patříte mezi fanoušky aut, vaše kroky nasměrujte do centrály BMW a následně do muzea této autombilky. Čas vám uteče rychleji, než Arjen Robben po pravém křídle.

Své toulky městem, ale nakonec nasměrujte do Allianz Arény. Skvostný stadion se hned po dokončení stal jedním ze symbolů města a také k němu míří tisíce turistů denně.

Bayern na něm hrává své domácí zápasy a ačkoli atmosféra je vždy parádní, pokud je na programu souboj s Borussií Dortmund nebo Norimberkem bývá rachot ještě o něco silnější. Zajímavé bývala i městská derby s 1860 Mnichov, ale rival, se kterým se Bayern o stadion dělí, už na mapě profesionálních klubů nenajdete.

Bayern v posledních letech kraluje Bundeslize a ani v Evropě nepatří do druhého sledu a tak využijte možnost zažít ho na vrcholu slávy a pojďte s námi na nezapomenutelný výlet do Mnichova. Zažijte dominanci na vlastní kůži.

Pokud si přejete zaslat bližší informace k zájezdu na Bayern Mnichov, KONTAKTUJTE NÁS

Vyjádření klientů ze zápasů B. Mnichov, Hertha Berlín

Experiences are individual and may be different.

 • Dobrý den p.Morár a celý tým Fotbaltouru.Chci vám poděkovat za sebe a mou rodinku.Zúčastnili jsme se zapasu FCB-1.FCK, a byl to opravdu zážitek, který se nevidí každý den.Když už moje manželka, která fotbalu moc nefandí, mi řekla, že si to zopakujeme, tak to už je co říct. No a my s dcerou jsme byli uneseni nejen hrou, ale i atmosférou a Allianz arénou.Vřele doporučuji všem co fandí fotbalu a je jedno jakému týmu, aby navštívili monument zvaný Allianz aréna. Ještě jednou děkujeme za zprostředkování vstupenek.Marcel Štefani
  Marcel Štefani | Bayern -1. FC Köln | 13.12.2017
 • Děkujeme za zprostředkování pro nás nezapomenutelného zájezdu na Audi Cup 2007 - finále do Mnichova . Po organizační stránce klaplo vše na 1* i služby delegáta, který byl pro náš autobus přidělen. Krásné vzpomínky začaly návštěvou historického centra Mnichova před zápasem, kde bylo vidět jak tu lidé fotbalem žijí a fandí svému klubu, ta atmosféra nás tak strhla, že jsme do arény odjížděli ověšeni a oblečeni v barvách domácího klubu 🙂. Samotná aréna zvenku a poté i zevnitř, slavnostní zahájení, samotné zápasy a atmosféra fandících cca 66 tisíc fanoušků v nás vyvolala další nádherné vzpomínky na tento zájezd, ještě teď mně naskakuje husí kůže. Ještě jednou moc děkuji a doporučuji Vás a někdy zase příště na shledanou.Martina Záhorszká
  Martina Záhorszká | Audi Cup | 16.8.2017
 • Touto cestou bych rád poděkoval za pěkný zážitek, výlet na Audi cup opravdu neměl chybu. Velmi se mi líbila promptní a profesionální komunikace již od první nabídky z Vaší strany. Vše klapalo podle časového plánu, myslím, že jste měli šťastnou ruku i při výběru dopravců. Opravdu asi jediná chybička byla, že ve finále padl gól těsně před koncem, když jsme se už těšili na penalty. Toto jste trošku podcenili a nedotáhli ... 🙂
  Ivan Žembery | Audi Cup 2015 | 5.8.2015

O klubech

B. Mnichov

Rok 2005 byl pro Bavorskotedy hlavně pro Mnichov, důležitý. Ne protože se jim vydařil Oktoberfest více než po minulé rokyale třetí největší město Německa se konečně dočkalo nového fotbalového stadionuDočkalo se je správný výrazprotože o jeho výstavbě se dokonce hlasovalo v referenduTéměř 66Bavorů hlasovalo zaInu, Německo není Slovensko a německá preciznost není ta slovenskáV Německu vláda nevytahuje z klobouku milionové částky, které vyčlení na Národní fotbalový stadion bez jakékoliv veřejné diskuseA co si to vlastně Mnichované za necelé tři roky postaviliB. Mnichov je největším sportovním klubem v Německu a třetím největším na světě. V roce 2005 se přestěhoval do supermoderní Allianz Arény a odstartoval jednu z nejúspěšnějších etap své historie. Milionové nákupy hráčů, jako Robben, Ribéry, Lewandowski katapultovaly klub opět mezi nejužší fotbalovou špičku. Navíc začal Bayern hrát krásný, rychlý fotbal a dnes patří každoročně k největším kandidátům na zisk trofeje pro vítěze Ligy mistrů. Doma v Německu v současnosti Bayern prakticky nemá konkurenci.Víte, že: Bayern je multisportovní klub a pod jeho značkou působí i handicapovaní, gymnasté, hráči bowlingu, či stolní tenisté?

Hertha Berlín

Hertha Berlín