B. Mnichov – Borussia Dortmund (autobusem)

Sledujte souboj německých titánů v osmifinále Německého poháru! B. Mnichov proti Borussii. Zápas se odehraje 19. nebo 20. prosince 2017, kromě fotbalu stihnete i vánoční nákupy 🙂

Autobusový zájezd na zápas B. Mnichov – Borussia Dortmund v ceně od 5 490 Kč zahnuje:

 • dopravu autobusem (Brno – Praha – Mnichov – Praha – Brno), V případě nástupu v Brně příplatek 200 Kč/osobu
  • Vybavení autobusu: WC, klimatizace, TV, kávovar.
 • vstupenku na zápas základní kategorie
  • lepší kategorie na vyžádání
 • služby česky mluvícího delegáta po celou dobu zájezdu
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • vytištěnou společnou foto účastníků zájezdu

 

Kromě fotbalového zážitku navštívíte v doprovodu delegáta i vánoční trhy na krásné vyzdobeném náměstí Marienplatz

Předběžný program zájezdu (v případě konání zápasu ve středu)

středa: Odjezd z ČR brzy ráno. Příjezd do Mnichova kolem poledne. Doplňkový program: návštěva místních atrakcí (např. Náměstí Marienplatz, Olympijský stadion, BMW muzeum, pivní zahrady, parky atd.), Degustace místních specialit na vánočních trzích, nakupování a podobně. Později individuální / společný přesun na zápas. Po zápase sraz u autobusu a odjezd z Mnichova.

čtvrtek: Příjezd do ČR okolo poledne.

Bavorsko je kraj piva, silných motorů a Bayernu Mnichov. Co si budeme říkat, pro fanoušky kvalitního fotbalu je to ráj na zemi. Hlavním městem této spolkové republiky je Mnichov a jeho návštěvu doporučujeme. Kromě skvělého fotbalu totiž nabízí i zajímavé zážitky.

O pivu již byla řeč, ale nezmínit ho znovu, to se prostě nedá. Pokud se vydáte na procházku městem, stačí si sednout do některého z typických bavorských podniků a vybrat si z přebohaté nabídky místních i přespolních specialit. Ideální je vybrat si hospůdku, kde vám pivo načepuje kyprá bavorská děva, ale chutnat bude také od pupkatého pana domácího. Žízeň se nejlépe hasí po vydatné procházce a Mnichov má co ukázat.

Určitě nevynechejte Marienplatz, starobylé náměstí, kde na vás bude historie dýchat z každé budovy. Krásný je i palác Nymphenburg a neobíďte ani historické náměstí s radnicí. Pokud patříte mezi fanoušky aut, vaše kroky nasměrujte do centrály BMW a následně do muzea této autombilky. Čas vám uteče rychleji, než Arjen Robben po pravém křídle.

Své toulky městem, ale nakonec nasměrujte do Allianz Arény. Skvostný stadion se hned po dokončení stal jedním ze symbolů města a také k němu míří tisíce turistů denně.

Bayern na něm hrává své domácí zápasy a ačkoli atmosféra je vždy parádní, pokud je na programu souboj s Borussií Dortmund nebo Norimberkem bývá rachot ještě o něco silnější. Zajímavé bývala i městská derby s 1860 Mnichov, ale rivalů se kterým se Bayern o stadion dělí už na mapě profesionálních klubů nenajdete.

Bayern v posledních letech kraluje Bundeslize a ani v Evropě nepatří do druhého sledu a tak využijte možnost zažít ho na vrcholu slávy a pojďte s námi na nezapomenutelný výlet do Mnichova. Zažijte dominanci na vlastní kůži.

Pokud vás nabídka zájezdu zaujala nebo se chcete dozvědět více,  KONTAKTUJTE NÁS

Vyjádření klientů ze zápasů B. Mnichov, B. Dortmund

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Zápas Bayern Mnichov - Hertha Berlín - výborná organizace, spolehlivost, domluva. Moc děkujeme za zážitek, jen škoda, že to skočilo 0-0, ale to chápu že neovlivníte 🙂))) Lada Marešová
  Lada Marešová | B. Mnichov - Hertha Berlín | 3.4.2018
 • Dobrý den p.Morár a celý tým Fotbaltouru. Chci vám poděkovat za sebe a mou rodinku.Zúčastnili jsme se zapasu FCB-1.FCK, a byl to opravdu zážitek, který se nevidí každý den.Když už moje manželka, která fotbalu moc nefandí, mi řekla, že si to zopakujeme, tak to už je co říct. No a my s dcerou jsme byli uneseni nejen hrou, ale i atmosférou a Allianz arénou.Vřele doporučuji všem co fandí fotbalu a je jedno jakému týmu, aby navštívili monument zvaný Allianz aréna.   Ještě jednou děkujeme za zprostředkování vstupenek. Marcel Štefani
  Marcel Štefani | Bayern -1. FC Köln | 13.12.2017

O klubech

B. Mnichov

Rok 2005 byl pro Bavorskotedy hlavně pro Mnichov, důležitý. Ne protože se jim vydařil Oktoberfest více než po minulé rokyale třetí největší město Německa se konečně dočkalo nového fotbalového stadionuDočkalo se je správný výrazprotože o jeho výstavbě se dokonce hlasovalo v referenduTéměř 66Bavorů hlasovalo zaInu, Německo není Slovensko a německá preciznost není ta slovenskáV Německu vláda nevytahuje z klobouku milionové částky, které vyčlení na Národní fotbalový stadion bez jakékoliv veřejné diskuseA co si to vlastně Mnichované za necelé tři roky postaviliB. Mnichov je největším sportovním klubem v Německu a třetím největším na světě. V roce 2005 se přestěhoval do supermoderní Allianz Arény a odstartoval jednu z nejúspěšnějších etap své historie. Milionové nákupy hráčů, jako Robben, Ribéry, Lewandowski katapultovaly klub opět mezi nejužší fotbalovou špičku. Navíc začal Bayern hrát krásný, rychlý fotbal a dnes patří každoročně k největším kandidátům na zisk trofeje pro vítěze Ligy mistrů. Doma v Německu v současnosti Bayern prakticky nemá konkurenci. Víte, že: Bayern je multisportovní klub a pod jeho značkou působí i handicapovaní, gymnasté, hráči bowlingu, či stolní tenisté?

B. Dortmund

Prý druhý nejoblíbenější tým většiny fotbalových fanoušků na světě. Ti, kteří chodí přímo na zápasy do Signal Iduna Parku se považují za nejvěrnější v Evropě. Sympatický klub má doma již roky vyprodáno a ikonický Yellow Wall na Südtribune je fenomén, který nemá konkurenci. Dortmund navíc preferuje útočný fotbal v divácky atraktivním stylu vyhraj nebo zemři, proto je těžké nepropadnout jeho kouzlu. Lokálním rivalem je Schalke 04, ale po posledních kontroverzních přestupech se stupňuje i jiskření s Bayernem. Víte, že: Dortmund není oblíbená jen u fanoušků? Mají ho rádi i soupeři, když klubu hrozil bankrot, půjčky mu poskytli i konkurenční kluby na čele s Bayernem Mnichov.