Autosalon Ženeva 2018 (letecky)

Nabídka nejen pro milovníky rychlých aut! Přidejte se k výpravě za stovkami koní ukrytými pod kapotami nejnovějších modelů TOP značek z celého světa. Skvělý víkend za ještě lepší cenu s CK CHAMPIONS SPORT TOUR!

Letecký zájezd na Autosalon Ženeva 2018 v ceně 8 980,- Kč zahrnuje:

  • Letecká dopravu Praha – Ženeva (odlet z Prahy v cca 08:30 hod. a stejný den zpět ze Ženevy v cca ve 20:00 hod. místního času.
  • Vstupenku na Autosalon (uterý 13. 3.) a doprovod s delegátem
  • Nonstop infolinku
  • pro zájemce individuální prohlídka města Ženeva
  • Odlet z Prahy v cca 08:30 hod.

autosalon zeneva girl

Program zájezdu:

středa 14. 3.:

  • odlet z Prahy v cca 08:30 hod.
  • Příjezd do Ženevy kolem 10:00 hod.
  • Návštěva Autosalonu nebo volný program (např. odpoledne prohlídka města).
  • Večer odlet ze Ženevy cca ve 20:00 hod.
  • Přílet do Prahy ve večerních hodinách

zeneva gejzir

88. ročník Ženevského autosalonu nabízí exkurzi, kde uvidíte nejluxusnější auta světových značek a také poznáte novinky pro rok 2018. Ženevský autosalon probíhá na výstavišti Palexpo, což je jedno z nejoblíbenějších výstavních středisek na celém světě. V sedmi halách naleznete nejen nové modely, ale i novinky automobilového průmyslu, které tady prezentuje pár stovek vystavujících.

Související obrázek

Co vidět a dělat Ženevě

Ženeva –  je druhé největší město Švýcarska, centrum Ženevy nebo také střed města se dle obyvatel nachází na obou březích řeky Rhôny, která pod známým mostem Pont du Mont – Blanc vytéká ze Ženevského jezera.  V blízkosti Ženevy se na západě táhne pohoří Jura a na východě pak západní Alpy. Když je dobré počasí, můžete se odtud dokonce kochat pohledem na věčně zasněžený Mont Blanc.

Prohlídka starého města s návštěvou katedrály sv. Petra – staré město se nachází jižně od řeky Rhôny vytékající z jezera a dělící město na dvě části. Náměstí Place du Bourg-de-Four – dostalo jméno podle skutečnosti, že zde bývalo římské fórum. Dominantní stavbou na tomto náměstí je Palais de Justice. Katedrála sv. Petra stojí na místě baziliky připomínané již v 6. stol. Za mírný poplatek můžete vystoupat na její nejvyšší místa a užít si nádherného rozhledu na celou Ženevu.

 

Ženevské jezero – oblast Ženevského jezera je rozmanitá a romantická. Na stotřináctikilometrovém pobřeží skrývá řadu lákadel. Na břehu jezera se můžete procházet po Promenade du Las a obdivovat odtud symbol Ženevy – nejznámější vodotrysk na světě Jet d´Eau. Fontána je skutečným uměleckým zážitkem a dotváří kolorit města. Proud vody tryská k obloze do výšky 140 metrů.

Související obrázek

Květinové hodiny –  nacházejí se na samém okraji ženevského parku „Jardin Anglais“ a jsou symbolem ženevského hodinářského průmyslu z roku 1955. Staly se vzorem pro vytváření květinových hodin v celém světě. Za celou svou existenci procházejí neustálou změnou svého designu. Jejich podobu v posledních letech udávají malíř Josée Pitteloud a sochař Jean Stern, kteří opustili podobu klasického jediného číselníku. Číselník květinových hodin se nyní skládá z osmi různě barevných částí, vytvářených až z 6500 květinek umístěných v mírném svahu. Podle ročních období se také mění jejich barevná podoba, aby číslice z nich vzniklé, byly stále čitelné a přehledné.

 

Výsledek obrázku pro květinové hodiny ženeva

 

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu, KONTAKTUJTE NÁS.