Autosalon Ženeva 2018 (autobusem)

Nabídka nejen pro milovníky rychlých aut! Přidejte se k výpravě za stovkami koní ukrytými pod kapotami nejnovějších modelů TOP značek z celého světa. Skvělý víkend za ještě lepší cenu!!

Autobusový zájezd na Autosalon Ženeva 2018 v ceně 1 890 Kč zahrnuje:

 • Dopravu komfortním autobusem
  • Nástupní místa: Brno, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
 • Vstupenku na Autosalon (sobota 10. 3.)
 • cestovní pojištění
 • infobalíček
 • Nonstop infolinku
 • pro zájemce prohlídka města Ženeva s delegátem
 • Služby českého/slovenského delegáta po celou dobu zájezdu
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás

Ty nejlepší modely se po roce opět setkají v Ženevě!

autosalon zeneva girl

Program zájezdu:

 • pátek 9. 3.: Odpoledne / večer odjezd do Ženevy. Nástupní místa: Brno, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
 • sobota 10. 3.: Příjezd do Ženevy kolem 9:00. Návštěva Autosalonu nebo volný program (např. odpoledne prohlídka města s delegátem). Večer odjezd ze Ženevy.
 • neděle 11. 3.: Příjezd do Česka v průběhu dne

zeneva gejzir

88. ročník Ženevského autosalonu nabízí exkurzi, kde uvidíte nejluxusnější auta světových značek a také poznáte novinky pro rok 2018. Ženevský autosalon probíhá na výstavišti Palexpo, což je jedno z největších výstavních středisek na celém světě. V sedmi halách naleznete nejen nové modely, ale i novinky automobilového průmyslu, které tady prezentuje pár stovek vystavujících.

 

Související obrázek

Co vidět a dělat Ženevě

Ženeva –  je druhé největší město Švýcarska, centrum Ženevy nebo také střed města se dle obyvatel nachází na obou březích řeky Rhôny, která pod známým mostem Pont du Mont – Blanc vytéká ze Ženevského jezera.  V blízkosti Ženevy se na západě táhne pohoří Jura a na východě pak západní Alpy. Když je dobré počasí, můžete se odtud dokonce kochat pohledem na věčně zasněžený Mont Blanc.

Prohlídka starého města s návštěvou katedrály sv. Petra – staré město se nachází jižně od řeky Rhôny vytékající z jezera a dělící město na dvě části. Náměstí Place du Bourg-de-Four – dostalo jméno podle skutečnosti, že zde bývalo římské fórum. Dominantní stavbou na tomto náměstí je Palais de Justice. Katedrála sv. Petra stojí na místě baziliky připomínané již v 6. stol. Za mírný poplatek můžete vystoupat na její nejvyšší místa a užít si nádherného rozhledu na celou Ženevu.

 

Ženevské jezero – oblast Ženevského jezera je rozmanitá a romantická. Na stotřináctikilometrovém pobřeží skrývá řadu lákadel. Na břehu jezera se můžete procházet po Promenade du Las a obdivovat odtud symbol Ženevy – nejznámější vodotrysk na světě Jet d´Eau. Fontána je skutečným uměleckým zážitkem a dotváří kolorit města. Proud vody tryská k obloze do výšky 140 metrů.

Související obrázek

Květinové hodiny –  nacházejí se na samém okraji ženevského parku „Jardin Anglais“ a jsou symbolem ženevského hodinářského průmyslu z roku 1955. Staly se vzorem pro vytváření květinových hodin v celém světě. Za celou svou existenci procházejí neustálou změnou svého designu. Jejich podobu v posledních letech udávají malíř Josée Pitteloud a sochař Jean Stern, kteří opustili podobu klasického jediného číselníku. Číselník květinových hodin se nyní skládá z osmi různě barevných částí, vytvářených až z 6500 květinek umístěných v mírném svahu. Podle ročních období se také mění jejich barevná podoba, aby číslice z nich vzniklé, byly stále čitelné a přehledné.

 

Výsledek obrázku pro květinové hodiny ženeva

 

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu, KONTAKTUJTE NÁS.