Argentina – Itálie

Messi, Aguero a spol. se představil v Manchesteru, na stadionu místního City. Buďte při atraktivním šlágru ve společnosti nejzkušenější sportovní CK v ČR!

Letecký zájezd na zápas: Argentina – Itálie v ceně  7 900 Kč obsahuje:

  • Obousměrnou letenku se všemi poplatky
  • Ubytování v 3 * hotelu na 3 noci v Liverpoolu
  • Vstupenku 2. kategorie na zápas Argentina – Itálie
  • Služby českého delegáta při počtu 10 a více klientů
    • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás 
  • Nonstop infolinku
  • Společnou foto účastníků zájezdu
    * Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

* Možnost doplnit zájezd o zápas legend: Liverpool – Bayern (Liverpool, sobota 24. 3.) *

Předpokládaný program zájezdu

pátek: Odlet z Prahy. Po příletu transfer na hotel a ubytování. Později individuální / společný přesun na zápas. Po zápase volný program.

sobota: Doplňkový program: návštěva místních atrakcí (např. Národní muzeum fotbalu, Heaton Park, Hard Rock Cafe Manchester, puby atd.). Možnost sledovat i zápas legend Liverpool – B. Mnichov v Liverpoolu.

neděle: Doplňkový program: prohlídka centra města a památek (např. Manchester Town Hall, Manchester Cathedral, Albert Square atd.). Prohlídka stadionu, návštěva klubového muzea, nákupy v oficiálním FAN shopu.

pondělí: Odhlášení z hotelu a volný / společný program. Později transfer na letiště a odlet do Bratislavy.

 

Co víte o Manchesteru? Že je v Anglii, sídlí v něm United a City a jinak je to město plné továren a dělnických čtvrtí, kde stále jen prší? Možná ještě víte, že jsou odtud Oasis. Ale to je málo, Manchester toho nabízí mnohem více.

Co takhle procházka po úžasném centru města, které je na seznamu památek UNESCO? Nebo návštěva kryté sportovní haly, kde se lyžuje a snowboard celý rok? Případně procházka kolem nesčetných vodních kanálů a mlýnů, které dokonale dotvářejí specifickou atmosféru města, které vás svou krásou překvapí.

Lhát však nebudeme, v tomto městě je náboženstvím fotbal, ačkoli paradoxně v tomto nebi vládnou Diabli. Přesvědčte se o tom na prohlídce jejich posvátného chrámu Old Trafford a určitě si něco vyberete iv obrovském klubovém FANSHOPU. A pokud stejně jako my milujete anglický fotbal, nevynechejte ani Národní muzeum fotbalu, které sídlí právě v Manchesteru.

A pokud už budete fotbalem opravdu přesyceni, atraktivní je i blízké okolí města. S našim delegátům se můžete podívat na klasický britský venkov, kde v jedinečných hospůdkách v kamenných domech zdegustujeme místní pivo a regionální speciality. A kdoví možná se s domácími zapojíte i do debaty zda jsou lepší United nebo City.

Pokud vás nabídka zájezdu zaujala nebo se chcete dozvědět více, KONTAKTUJTE NÁS.