Anthony Joshua vs. Joseph Parker

Nový král supertěžké váhy bude obhajovat mistrovský pás! Užijte si s námi víkend v Londýně, během kterého se bude hrát i několik fotbalových zápasů Premier League.

* Zápas se odehraje během prodlouženého víkendu *

Letecký zájezd na duel Joshua vs. Parker v ceně od 11 900 Kč obsahuje:

  • Obousměrnou letenku z Prahy do Londýna se všemi poplatky
  • Obousměrný  transfer Londýn – Cardiff – Londýn
  • Ubytování v 3 * hotelu s výbornou polohou vůči stadionu a centru města
  • Vstupenku základní kategorie na duel Joshua vs Parker a kompletní boxerský program večera
  • Služby českého delegáta v Londýně
    • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
  • Nonstop infolinku
    * Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Zápas sa odohrá na Millennium Stadium v Cardiffe.

 

Cardiff bude dějištěm duelu, který opět přitáhne pozornost celého světa. Anthony Joshua (27), téměř dva metry vysoký chlapík s přezdívkou „AJ“, zatím v ringu nenašel přemožitele a hrdí se skvělou bilancí 20 zápasů, 20 krát způsobem KO, přičemž ukončil i kariéru legendárního Klička. Vyzyvatelem v organizaci WBO bude 26letý Joseph Parker z Nového Zélandu a bilancí 24 vítězství (18 KO), který dosud rovněž nenašel přemožitele.

Fotogalerie ze zájezdu na zápas Kličko vs Fury v Dusseldorfu

Pokud toužíte vidět nejkvalitnější box v podání nového šampiona, máte jedinečnou příležitost. Kromě toho si společně vychutnáme zájezd a vše co k němu patří.

 

Zájezd velmi rádi individuální upravíme přesně podle vašich požadavků (odlet z jiného místa, délka pobytu, výběr hotelu, umístění vstupenek, doplňkový program).  KONTAKTUJTE NÁS.