Dárkové poukázky

Darujte exkluzivní fotbalový zážitek a potěšte své blízké, přátele či kolegy. Stačí si vybrat z bohaté nabídky fotbalových zápasů a vytvoříme vám dárkovou poukázku na míru. Ta může obsahovat věnování podle vašich představ.

Jaký dárek dát člověku, který si dokáže koupit vše, co potřebuje? Co tak nabídnout oslavenci dárek v podobě zážitku, na který jistě dlouho nezapomene? Co tak obdarovat oslavence dárkovou poukázkou na fotbalový zájezd?

AKCE: VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKÁZKY SE SLEVOU

Potěšte blízké originálním vánočním dárkem a ušetřete!

 • 2 500 Kč poukázka pouze za 2 250 Kč (ušetříte 250 Kč)
 • 5 000 Kč poukázka pouze za 4 200 Kč (ušetříte 800 Kč)
 • 10 000 Kč poukázka pouze za 8 000 Kč (ušetříte 2 000 Kč)

Akční vánoční dárkové poukázky je možné objednat 18. 11. – 23. 12. 2019. 

Dárková poukázka s vánoční slevou lze uplatnit pouze na nabídku FotbalTour.cz / HokejTour.cz / fan-shopu FutbalTour.sk v kalendářním roce 2020. Poukázky v hodnotě 5000 Kč až 10 000 Kč lze využít pouze na nákup zájezdů, poukázku v hodnotě 2500 Kč lze uplatnit v případě vstupenek, zájezdů a produktů z FANSHOPY. Pokud budete chtít jinou hodnotu, nebo budete mít ještě nějaké otázky napište nám. Uplatnit lze od 1. 1. 2020 do 31. 12. 2020.

Upozorňujeme, že slevy a akce nejsou navzájem kombinovatelné.

Postup objednávky

 1. Vyberte si zápas z naší nabídky, nebo libovolnou částku, kterou chcete darovat.
 2. Připravte si originální věnování, které chcete uvést na poukázce.
 3. Kontaktujte nás e-mailem na info@fotbaltour.cz
 4. E-mailem vám pošleme fakturu a po jejím uhrazení vám obratem doručíme poukázku v elektronické formě (na žádost i ve fyzické poštou), nebo si poukázku můžete přebrat osobně na naší adrese
 5. Obdarovaný použije poukaz na nákup zájezdu anebo vstupenky z naší bohaté nabídky

   

„Velkéééé díky za perfektní zážitek, který zažili můj otec se svým vnukem na zájezdu fotbalového zápasu Barcelona – Getafe, který dostali jako narozeninový dárek. I díky Vaší cestovce a super organizaci budou měli jeden z nejlepších zážitků, který spolu zažili. Všechno klapalo perfektně. Přes dopravu, ubytování i samotný zápas. Vše, co jste slíbili, jste také splnili. Určitě v budoucnu opět využijeme Vaše služby. Ještě jednou velký dík. “ Michaela Tomečková

„Díky FotbalTour jsme zažili krásný vánoční dárek už dva dny před Vánocemi. Vše bylo zorganizováno na profesionální úrovni od setkání na letišti přes ubytování v Barceloně, úžasný fotbalový zážitek na Camp Nou už po příchod nad ránem na Štědrý den domů. Měli jsme dokonce i nádherné počasí, a proto jsme si mohli doslova užít prohlídku Barcelony a stadionu Camp Nou. Děkujeme FotbalTour za neskutečný zážitek. Určitě do budoucna využijeme jejich profesionální služby a skvělý přístup. Za nás velký palec nahoru a určitě doporučujeme. “ Robert Urminský

Napište nám detaily vaší dárkové poukázky a my vás budeme následně kontaktovat.

Výhody dárkové poukázky:

 • Dárkovou poukázku můžete využít při různých příležitostech (Vánoce, narozeniny, výročí, odměna pro zaměstnance / kolegu)
 • Je univerzálním dárkem, který potěší každého
 • Můžete si stanovit hodnotu, kterou chcete darovat
 • Dárková poukázka platí na všechny zájezdy a vstupenky z naší nabídky
 • Obdarovaný si může sám vybrat zápas, který mu nejvíce vyhovuje
 • Poukázku vytvoříme na míru, s vaším originálním přáním nebo textem
 • Dárkovou poukázku vám doručíme v elektronické podobě ihned a na žádost ve fyzické podobě (Zalaminovaný tvrdý papír) poštou na požadovanou adresu
 • Platnost poukázky je až 2 roky od jejího vystavení (s výjimkou akčních nabídek)
 • Provedení dárkové poukázky vás nic nebude stát, tato služba je ZDARMA

***Reference od spokojených klientů***

dp_uprimna radost      dp_radost pokracuje

Po doručení již lze jen s nadšením sledovat slzy dojetí na tváři obdarovaného. 🙂

Na vyžádání zajistíme i dárkovou poukázku s jiným grafickým designem. Cena za speciální úpravy (nad rámec výše uvedených kroků v „postupu objednávky“ je 150 Kč.

Zajistíme i suvenýry slavných klubů. Chcete-li někoho potěšit dresem, šálou nebo jiným suvenýrem některého z evropských velkoklubů, zboží vám doručíme až domů.