Tři scénáře cestování v roce 2021. Klienti CK FotbalTour.cz budou vždy ve výhodě

3 minuty čtení, aktualizováno 21. 4. 2021

Využijte naši garanci vrácení peněz a starosti s neustálými změnami v cestovním ruchu nechte na nás. V následujícím textu najdete naše odpovědi na tři nejčastější scénáře, které mohou ovlivnit naplánovaný zájezd na sportovní událost v roce 2021.

SCÉNÁŘ # 1: ZÁPAS se odehraje BEZ DIVÁKŮ

Tento scénář se opakoval v roce 2020 nejčastěji. Hranice byly otevřeny, letiště fungovala, ale pořadatelé zápasu se rozhodli vyloučit fanoušky z tribun. S takovou možností počítáme i v roce 2021, proto má každý klient CK FotbalTour.cz již při objednávce zájezdu na výběr:

a) Užít si zájezd i bez návštěvy sportovní události, s automatickým vrácením částky za vstupenku. Za množství odřeknutých setkání, oslav a dovolených v nedávném období si několikadenní relax zasloužíte. Proto vám naši delegáti rádi připraví náhradní program, během kterého si dokonale odpočinete a nabijete se pozitivní energií do dalších měsíců.

b) Zvolit si náhradní termín zájezdu. Už při objednávce zájezdu vám rádi prověříme možnosti změny termínu nebo destinace původní letenky a vyčíslíme příplatek za tuto nadstandardní formu letenky. Zaplacenou částku za hotel a vstupenku na sportovní událost vám automaticky vrátíme zpět, nebo připravíme voucher na nákup zájezdu v budoucnosti.

SCÉNÁŘ # 2: ZÁKAZ CESTOVÁNÍ

a) „Lock-down“, nebo stop mezinárodnímu pohybu. I v tomto případě vám zaplacenou částku za hotel a vstupenku na sportovní událost automaticky vrátíme zpět, nebo připravíme voucher na nákup zájezdu v budoucnosti.

Letecké společnosti refundují hodnotu letenky většinou ve formě kreditu na další lety. S využitím kreditu a výběrem vhodného náhradního zájezdu vám rádi pomůžeme, jakmile se uvolní zákaz cestování. Spolu se zaplacenou částkou za hotel a vstupenku se vám tak vrátí kompletní suma zájezdu.

b) Pokud účastník zájezdu nemůže vycestovat z objektivních zdravotních důvodů, může se spolehnout na naše speciální cestovní pojištění. Kromě pojistného krytí ve standardním cestovním pojištění obsahuje navíc storno zájezdu až do výše 90% z ceny zájezdu. Storno zájezdu je uznatelné za nepředvídatelných okolností, které pojištěný nevěděl ovlivnit (např. nemoc pojištěného včetně COVID-19, úraz, ​​autonehoda na cestě na letiště).

SCÉNÁŘ # 3: ZMĚNA KAPACITY STADIONŮ

Od začátku roku 2021 se organizátoři sportovních akcí snaží zpřístupnit alespoň určité % kapacity tribun pro fanoušky. Pro příznivou situaci v regionu byly už otevřeny tribuny na únorovém Australian Open (30% na začátku a 50% na konci turnaje), dubnové semifinále fotbalového FA Cupu sledovalo 4000 fanoušků a na finále poháru má být povolených minimálně 10 000 fanoušků.

Mezi vaší rezervací zájezdu v CK FotbalTour.cz a termínem sportovní akce se může předem plánovitě % kapacity tribun pro fanoušky změnit. V případě snížení kapacity nastává storno určitého počtu vstupenek, mezi nimiž mohou být i ty vaše.

V takovém případě následuje postup jako při SCÉNÁŘI #1. Můžete si užít zájezd i bez návšetevy sportovní události, nebo si zvolit náhradní termín zájezdu.

 

A na závěr nejžádanější scénář a přání pro rok 2021 v jednom – aby se každý naplánovaný zájezd odehrál podle našich představ. Za náročný rok 2020 si to každý sportovní nadšenec či cestovatel zaslouží. Brzy na viděnou na cestách.

Máte otázky nebo požadavky? Vyplňte následující formulář a brzy vás budeme kontaktovat.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.