Partnerství CK FotbalTour.cz a FC Barcelona pokračuje: Nabídka je nabitá lahůdkami

Cestovní kancelář FotbalTour.cz je již od července 2014 oficiálním a hrdým partnerem jednoho z nejslavnějších klubů světa – FC Barcelona. Při každé nabídce najdete jedinečné logo oficiálního agenta na zprostředkování vstupenek.

Barcelona-official-ticket-agent

FC Barcelona je symbolem Katalánska, motto „Více než klub“ je výstižné a dobře známé na celém světě. Slavný velkoklub patří k nejúspěšnějším a nejbohatším ve fotbalové historii, má miliony fanoušků na všech kontinentech a je jednou z nejhodnotnějších sportovních značek současnosti.
Všichni klienti CK FotbalTour.cz mohou díky exkluzivnímu partnerství využívat různé výhody a akční nabídky. Garantujeme vstupenky s nejvýhodnějšími cenami na zápasy FC Barcelona v Primera División (La Liga), Lize mistrů a Copa del Rey (pohár). Přímá spolupráce s pracovníky slavného klubu je 100% zárukou spolehlivosti při platbě a doručení vstupenek.

Nabízíme také možnost zabezpečení VIP vstupenek, v rámci kterých si můžete komfortně užít zápas, ochutnat místní speciality a probrat nejrůznější témata s fanoušky z celého světa nebo klubovými legendami. Podívejte se na fantastický fotbal opět trochu z jiného pohledu. VIP vstupenky různých kategorií obsahují množství výhod: samostatný vstup na stadion, pestré občerstvení v moderních VIP Lounge salonech a prostorech, možnost umístění loga společnosti na sedačky, vstupenky nebo na stěnách VIP Lounge, zápasový program a oficiální zápasová soupiska.

Absolvovali jste již několik domácích zápasů i prohlídku stadionu a zdá se vám, že tomu ještě něco chybí? Nyní máte šanci dostat se k hvězdám na pár metrů a vychutnat si jedinečný zážitek. Nabízíme možnost letět soukromým klubovým letadlem na zápasy u soupeřů v rámci Primera División, kde můžete strávit nezapomenutelné okamžiky ve společnosti hráčů, funkcionářů a novinářů.
Kompletní balík „Barca Tour“ zahrnuje: obousměrnou letenku klubovým letadlem z Barcelony do dějiště zápasu, přesun soukromým klubovým autobusem (letiště – centrum / centrum – stadion / stadion letiště), vstupenku do sektoru fanoušků Barcelony. Pokud chcete zažít zájezd ve společnosti hráčů, připravíme kompletní balík s letenkami do Barcelony a ubytováním.

Top události sezóny 2015/16:

Už tradičně jsou největším lákadlem zápasy proti Realu Madrid. První El Clásico je na programu v listopadu (21. – 22. 11.) a dějištěm bude Estadio Santiago Bernabéu. Odveta v Barceloně se uskuteční v dubnu (2. – 3. 4.). Kompletní zájezd na mimořádně sledované souboje je v nabídce CK FotbalTour.cz již od 26 915 Kč. V ceně každého zájezdu jsou zahrnuty letenky, ubytování na 3 noci v 3 * hotelu, vstupenky, transfer z letiště na hotel a zpět, služby delegáta.

Atraktivní budou i vystoupení katalánského giganta v Lize mistrů, kde se bude Barca snažit o obhajobu trofeje. Na Nou Camp postupně zavítají Bayer Leverkusen (zájezd od 11 663 Kč), Bate Borisov (zájezd 9 488 Kč) a AS Řím (zájezd od 9 488 Kč).

V rámci La Ligy určitě stojí za návštěvu zápasy proti Atlétiku Madrid (30. – 31. 1., od 10 847 Kč), městské derby s Espaňolem (7. – 8. 5., od 14 925 Kč) nebo souboje proti Valencii (16. – 17. 4., od 13 566 Kč) či Bilbau (16. – 17. 1., od 12 206 Kč).

Užijte si skvělý zápas a atmosféru na jednom z největších stadionů světa – Camp Nou, absolvujte prohlídku tohoto chrámu, nakupte suvenýry v oficiálním FANSHOPY, poznejte krásné město s nejzajímavějšími zákoutími, dopřejte si večeři v typické restauraci, užijte si flamenco show, využijte rady zkušeného delegáta žijícího přímo na místě a vychutnejte si zájezdy ve společnosti CK FotbalTour.cz.

Zajistíme dokonalý rodinný nebo firemní výlet, prodloužený víkend či dovolenou ve vždy atraktivní Barceloně. Fotbalová sezóna ve Španělsku a jedna z nejkvalitnějších ligových soutěží už odstartovala. Hvězdy jako Messi, Neymar zda Suárez můžete mít na dosah a sledovat jejich umění přímo z hlediska.

 

0 visitors have seen this post