Originální i praktické. 5 tipů na mikulášský dárek

Blíží se 6. prosinec a vy ještě nemáte připravené žádné překvapení? Nezoufejte. Nabízíme vám 5 tipů, kterými zaručeně zabodujete.

1. Originální klasika – fotbalový adventní kalendář

Ano, bývá každý rok. Ale tentokrát můžete darovat adventní kalendář s motivem oblíbeného klubu. Navíc je plněný chutnou Kinder čokoládou. Vyberte si svého favorita z naší nabídky. Máte na výběr tématiku hráčů (Hamšík, Messi, Ronaldo), nebo široké spektrum fotbalových stadiónů.

Pro koho doporučujeme: děti, manžel fanoušek, fotbaloví fajnšmekři, všechny mlsné jazýčky

Přejít do e-shopu

2. Symbol dnešní doby – ochranná rouška (fotbalová a hokejová verze)

Jsou stále žádoucí a patří mezi nevyhnutelnou součást našich životů. Proč potom nenosit ty, které zobrazují váš oblíbený klub? Vyberte si z fotbalovýchhokejových ochranných roušek, možností je hodně. Bonusem je rouška s logem Wimbledonu.

Pro koho doporučujeme: důrazně pro každého

Přejít do e-shopu

futbalove ruska

3. Jsou stylové a zahřejí – fotbalové ponožky

Praktický dárek, který nezklame. Potěší v barvách české trikolóry. Ponožky jsou kvalitní, pohodlné a adresát bude zářit na zápase i v obýváku. Jen si je navléct 🙂

Pro koho doporučujeme: ženy i muži, fotbaloví i hokejoví fanoušci, hrdí Češi

Přejít do e-shopu

4. Mix za skvělou cenu

Šály, nálepky, suvenýry či doplňky do domácnosti. To všechno s logy oblíbených fotbalových klubů najdete v našem e-shope za akční ceny. Doporučujeme však nakupovat rychle, zásoby se tenčí!

Pro koho doporučujeme: ženy i muži, děti, sportovní fanoušci

Přejít do e-shopu

5. Dárkový poukaz – jistota nezapomenutelného zážitku

I přesto, že jsou v současnosti omezené možnosti cestování, dárkový poukaz platí dva roky (v případě nepříznivé situace i po dvou letech se platnost operativně prodlužuje). Potěšte blízké nebo velké fanoušky a připravte jim dárek, na který se můžou těšit. A garantujeme – bude nezapomenutelný.

Pokud nechcete někomu předplatit zájezd nebo vstupenky na zápas, poukaz můžete využít i na nákup suvenýrů v našem e-shopu.

Pro koho doporučujeme: ženy i muži, fotbaloví i hokejoví fanoušci

Přejít do e-shopu


FOTO: grafika FutbalTour.sk