Jak objednat zájezd na fotbal?

Mnoho fotbalových fanoušků se nás ptá, jaký je postup při objednávání zájezdu. Standardní proces vám proto popíšeme v následujících řádcích.

Organizaci zájezdů a komunikaci s klienty se v cestovní kanceláři FotbalTour.cz věnují čtyři osoby. Každému proto garantujeme osobní a individuální přístup. Kdykoliv nás můžete navštívit v naší kanceláři v Bratislavě, rádi se s vámi setkáme na kávě nebo u vás ve firmě. Obvykle však celá komunikace probíhá telefonicky a emailem.

Na našem webu zveřejňujeme a pravidelně aktualizujeme nabídku zájezdů na všechny zápasy, které se nám zdají atraktivní. Umíme  však uspořádat zájezd i na jakýkoliv jiný zápas. Velmi rádi vám připravíme nabídku na míru na lokální derby, zajistíme vstupenky na zápas během vaší dovolené v Řecku, nebo zajistíme VIP lóži na Nou Campu během firemní konference.

Zájezdy na webu jsou sestavovány ve standardním balíčku s letenkou, hotelem, vstupenkou a průvodcem. Každý zájezd rádi upravíme dále podle vašich požadavků. Kontaktujte nás a sdělte nám vaši představu. Je jen na vás kdy a odkud budete odlétat, kolik dní zůstanete v dějišti zápasu, jaký typ a polohu hotelu preferujete, ze které tribuny budete sledovat zápas. V rámci možností rozšíříme zájezd o návštěvu dalšího zápasu nebo jiné sportovní nebo kulturní akce. Napište nám své požadavky a my vám připravíme zájezd šitý na míru.

Jak probíhá samotný proces rezervace? Poprvé nás kontaktujete telefonicky, emailem nebo prostřednictvím nezávazného rezervačního formuláře. Náš pracovník vám ještě v ten samý den (obvykle během pár hodin) pošle emailem detailní informace. Standardní nabídku upravujeme dále dle vašich požadavků. Po odsouhlasení finální nabídky a na základě informací o účastnících (jméno a příjmení, datum narození, číslo a platnost dokladu) vám emailem zašleme smlouvu o obstarání zájezdu a fakturu.

Úhradou faktury (zálohy) je zájezd oficiálně potvrzen. Nejpozději 7 dní před odjezdem vás opět kontaktujeme, abychom si ještě jednou potvrdili všechny detaily a dohodli si čas setkání na letišti před odletem. Samotné zájezdy organizačně zajišťuje zkušený průvodce, který je vám nonstop k dispozici a vyřídí vše potřebné. Znalost cizího jazyka není proto nutná. Jak probíhá samotný zájezd vám přiblížíme v dalším článku.