Wimbledon 2017 (autobusem)

Zde se píše historie – nejslavnější turnaj se hraje ve Wimbledonu! Přidejte se k výpravě největší sportovní CK na Slovensku a sledujte hvězdy tenisového nebe v All England Clubu

Autobusový zájezd na Wimbledon v ceně od 6 900 Kč zarhnuje:

Dopravu komfortním autobusem (Brno-Londýn-Brno)

Ubytování na 1 noc v 3* hotelu v Londýně

  • Celodenní vstupenku do areálu a na kurty 3 až 19 na první hrací den
  • Služby českého delegáta po celou dobu zájezdu
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás 
  • Vytištěnou společnou foto účastníků zájezdu
    *Možnost doobjednat speciální pojištění pro sportovní zájezdy

Už od roku 1877 zde bojují nejlepší tenisté o „nesmrtelnost“ na specifickém travnatém povrchu. Wimbledon je považován za nejprestižnější tenisový turnaj na světě a každý rok sem míří desetitisíce příznivců z celého světa!

wimbledon 1

Předpokládaný program zájezdu:

  • sobota 1. 7.: Odjezd autobusu dopoledne z Brna. Pohodlná cesta s pravidelnými zastávkami (trvání cesty přibližně 20 hodin).
  • neděle 2. 7.: Příjezd do Londýna v ranních hodinách. Volný program (prohlídka města, památek, muzeí, fotbalových stadionů atd.). Ubytování na hotelu po 14:00.

wimbledon jahody

  • pondělí 3. 7.: V ranních hodinách společný přesun do tenisového areálu. Sledování celodenního programu zápasů ve Wimbledonu. Večer odjezd z Londýna.
  • utorok 4. 7.: Odpoledne příjezd do Brna.

Jste tenisový fanoušek a ještě jste nebyli v slavném areálu The All England Lawn Tennis Club v jihozápadním Londýně? Je nejvyšší čas to napravit!

72a0b80ef0bf26f6e2370cd6e503fa25

*Blog z Wimbledonu 2015*

wimbledon 5 hd

Nabízíme jedinečný zážitek v slavném dějišti: Speciální zájezd na první hrací den, kdy máte šanci spatřit desítky špičkových tenistů a tenistek. Pojďte si vychutnat nádherný areál, dopřát si neodmyslitelné jahody se šampaňským a fandit oblíbeným hráčům. Dvoutýdenní tenisové šílenství nedaleko od centra Londýna a všech nejznámějších památek je skutečnou lahůdkou.

Fotogalerie z Wimbledonu 2016 / Fotogalerie z Wimbledonu 2015

wimbledon 6

Nevyhovuje vám termín tohoto zájezdu? Zájezd velmi rádi individuální upravíme přesně podle vašich požadavků (datum a místo odletu, délka pobytu, výběr hotelu, zajistíme i vstupenky na centrální dvorec, doplňkový program). KONTAKTUJTE NÁS.