Real Madrid – Villarreal

Hrdinové Cristiano Ronaldo a Gareth Bale jsou nažhaveni v bílém dresu a obrany soupeřů čeká těžký úkol zastavit jejich!

Letecký zájezd na zápas Real Madrid – Villarreal v ceně 9 900 Kč obsahuje:

  • Obousměrnou letenku do Madridu se všemi poplatky
  • Ubytování v 3 * hotelu s výbornou polohou vůči stadionu a centru města
  • Vstupenky základní kategorie – vyšší kategorie na vyžádání
  • Služby českého delegáta v Madride
    • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás 
  • Nonstop infolinku

* Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Respektovaný Zinedine Zidane absolvuje první kompletní sezónu s hvězdným kádrem a ambice „Galacticos“ sahají opět na nejvyšší mety

zinedine-zidane Madrid

Kromě nezapomenutelného fotbalového zážitku Vás čeká i Madrid jako královské město a město umění. Spolu s naším průvodcem poznáte historické centrum a všechny hlavní turistické atrakce, absolvujete prohlídku stadionu Santiago Bernabeu a nakoupíte suvenýry ve fanshopu Realu.

Zájezd vám velmi rádi zpestří o zajímavý doplňkový program dle vašich přání. Kromě tradičních highlightů jako Puerta del Sol, Plaza Mayor a park Retiro, jsou nejpopulárnější aktivity: večeře v typické španělské restauraci, Flamenco vystoupení, Prado muzeum, návštěva býčích zápasů v aréně Arenas nebo nedělní blešáku v uličkách starého města – El Rastro. Sportovním nadšencům víkend zpestříme dalšími sportovními akcemi. Populární je basketbal, futsal a zápasy ostatních madridských fotbalových týmů: Getafe, Rayo Vallecano a Atletico Madrid.

Celý zájezd a všechny aktivity jsou zajišťovány našimi madridský průvodci tak, abyste se už o nic nestarali a mohli si naplno užívat fotbalový víkend v Madridu.

Fotoalbum zo zápasu Real Madrid – Villareal

CatedralSevilla- Madrid

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na Real Madrid, KONTAKTUJTE NÁS.