Real Madrid – Sevilla (autobusem)

Užijte si královský Madrid a navštivte kolosální stadion Santiago Bernabeu na mimořádném autobusovém zájezdu!

Autobusový zájezd na zápas Real Madrid – Sevilla v ceně 8 900 Kč obsahuje:

 • Dopravu komfortním poschodovým autobusem
 • Výbava autobusu: polohovatelná sedadla s posunem do uličky, DVD, CD, GPS, 9x LCD monitor, WC, klimatizace, dvojitá tónovaná okna, kávovary, lednice, odpočinková zóna pro celkem 8 osob se stolky. Během celé cesty bude k dispozici občerstvení za minimální ceny (pivo, nealko, párky …)
  hejnal-turismo-neoplan-skyliner-1SJ9479-17_785_588_90 hejnal-turismo-neoplan-skyliner-1SJ9479-07_785_588_90 hejnal-turismo-neoplan-skyliner-1SJ9479-03_785_588_90
 • Ubytování na 1 noc ve 2/3* hotelu (nocleh ze soboty na neděli)

***NABÍDKA LETECKÉHO ZÁJEZDU***

80-tisícový kotel je prototyp dokonalého fotbalového stadionu. Aréna plná vášnivých fanoušků připraví na každém zápase soupeřem peklo a domácím ráj!

Santiago Bernabeu El Clasico, Real Madrid

Rámcový program zájezdu: 

Pátek.: odjezd autobusu v časných ranních hodinách z Brna (Prahy). Pohodlná cesta s pravidelnými zastávkami. Nocleh na cestě. Jeho poloha bude ještě upřesněna.
Sobota.: Odhlášení z hotelu a pokračováí v cestě. Příjezd do Madridu kolem poledne. Ubytování. Volný program v Madridu (např. Návštěva centra, památek, obchodů, stadionu, degustace místních specialit atd.). Společný přesun na stadion a sledování zápasu(zápas bude v sobotu nebo v neděli). Volný program, nocleh.
Neděle.: odhlášení z hotelu. Volný program v Madridu. Večer odjezd z Madridu.
Pondělí.: návrat do ČR ve večerních hodinách.

Ofenzivní hvězdy pálí i v této sezoně ostrými a obrany soupeřů se mají na co těšit!

real-madrid-ronaldo-bale-gol

 

Madrid – sídlo krále, toho španělského, ale dnes, díky Realu, i panství krále Evropského klubového fotbalu. Madrid, však nejsou pouze Galacticos. Nabízí více než jen Ronalda a jeho družinu. Pojďte vedle nejlepším fotbale poznat s naším lokálním průvodcem krásné historické centrum a všechny ostatní hlavní turistické atrakce.

A když už se nabažíte highlightů jako Puerta del SolPlaza Mayor, parku Retiro, nebo Museo del Prado, nejste ani v polovině vší zábavy. Doporučujeme navečeřet se v typické španělské restauraci a zkuste se po ní nechat svést vášnivým rytmem Flamenca. Na výběr je i návštěva býčích zápasů v aréně Arenas nebo zablúďte na nefalšovaný nedělní blešáku, v uličkách starého města – El Rastro.

Fotoblog z Madridu

Real-Madrid-vstupenka

Pokud jste ale skutečným sportovním fanatikem, v Madridu vás čeká ráj. Začnete prohlídkou stadionu Santiago Bernabeu, navštívíte fanshop Realu a pokud to nestačí, víkend si klidně zpestřete dalšími sportovními událostmi. Realu můžete fandit i v basketbalu, futsalu nebo můžete změnit klubové barvy a zajít i na zápasy ostatních madridských fotbalových týmů, je jen na vás zda si vyberete Atletico MadridGetafe nebo Rayo Vallecano.

Cely zájezd a veškeré aktivity zajistíme tak, abyste už o nic nestarali a naplno si užili (nejen) fotbalový víkend v Madridu.

Blog o stadionu Santiago Bernabeu

madrid mesto

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na Real Madrid, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Real Madrid, Sevilla

 • Dobrý den, byli jsme s Vámi na zápase Real Madrid - Athletic Bilbao. Byli jsme absolutně spokojeni. Organizace super, delegát Marek byl skvělý, CK Fotbal Tour vřele doporučuji. Vše, co bylo sjednáno bylo dodrženo. Rychlá komunikace. Ve všem nám vyšli vstříc. Takže za mě 5 hvězdiček.
  Soňa Hlaváčová | Real Madrid - Athletic Bilbao | 23.10.2016
 • Vřele doporučuji, koupila jsem si vstupenky na Real Madrid v Manchester City. Vstupenky byly přesně podle mým představ :)). Skvělá komunikace a domluva jak s pány z kanceláře, tak i s paní delegátkou. Příště se na Vás znovu obrátím. Michal a Hana, děkujeme :-))
  Hana Šírová | Real Madrid - Manchester City | 4.5.2016
 • Děkuji za fantastický zážitek na celý život ze zájezdu na El Clasico. Vše na prvotřídní a profesionální úrovni, od velmi schopných delegátů, přes ubytování, prohlídku města, zajištění vstupenek na utkání a pozápasového sezení.
  Pavel Lakomý | Real Madrid - FC Barcelona | 21.11.2015

O klubech

Real Madrid

Nejslavnější a nejúspěšnější fotbalový klub na světě. Bílý balet je esence toho nejlepšího co fotbal nabízí. Domácí zápasy hrává královský klub na stadionu Santiaga Bernabeua. Nenáviděným rivalem je FC Barcelona, ale i v Madridu Real bojuje o fanoušky s oblíbeným Atlétikem Madrid. Filozofií Realu je složit tým snů z nejlepších fotbalistů planety. Cokoliv jiného, než vyhrát každou trofej o kterou klub hraje, se považuje za neúspěch. Ligu mistrů vyhrál Real rekordních 11 krát a v počtu Evropských triumfů nemá konkurenci. Víte, že: Nejslavnější hráč Realu Madrid Alfredo Di Stéfano původně podepsal kontrakt Barceloně? Odehrál za ni i přípravný zápas, až pak se komplikovaně přesunul do Madridu a stal se jeho legendou.

Sevilla