Real Madrid – Espanyol (autobusem)

Užijte si královský Madrid a navštivte kolosální stadion Santiago Bernabeu na mimořádném autobusovém zájezdu!

Autobusový zájezd na zápas Real Madrid – Espanyol v ceně 7 590 Kč obsahuje:

 • Dopravu komfortním autobusem
 • Ubytování na 1 noc v 4* hotelu Florida Norte, v blízkosti zastávky metra a královského paláce
  madrid-florida-norte-hotel madrid-florida-norte-izba madrid-florida-norte-jedlo
 • Vstupenku základní 3. kategorie (zápas bude 18. nebo 19. února) – vyšší kategorie na vyžádání
  • Příplatky: 2.kategorie: 990 Kč/ks, 1. kategorie: 2 490 Kč/ks, Premium kategorie: 2 990 Kč/ksSlužby českého delegáta po celou dobu zájezdu
 • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
  * možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

***NABÍDKA LETECKÉHO ZÁJEZDU***

80-tisícový kotel je prototyp dokonalého fotbalového stadionu. Aréna plná vášnivých fanoušků připraví na každém zápase soupeřem peklo a domácím ráj!

Santiago Bernabeu El Clasico, Real Madrid

Rámcový program zájezdu: 

Pátek 17. 2 .: odjezd autobusu v časných ranních hodinách z Brna (Při naplnění dostatečné kapacity i z Prahy). Pohodlná cesta s pravidelnými zastávkami
Sobota 18. 2.: příjezd do Madridu kolem poledne. Ubytování. Volný program v Madridu (např. Návštěva centra, památek, obchodů, stadionu, degustace místních specialit atd.). Společný přesun na stadion a sledování zápasu(zápas bude v sobotu nebo v neděli)
Neděle 19. 2.: odhlášení z hotelu. Volný program v Madridu. Večer odjezd z Madridu.
Pondělí 20. 2.: návrat do ČR ve večerních hodinách.

Ofenzivní hvězdy pálí i v této sezoně ostrými a obrany soupeřů se mají na co těšit!

real-madrid-ronaldo-bale-gol

Kromě nezapomenutelného fotbalového zážitku vás čeká i Madrid – jako královské město a město umění. Spolu s naším průvodcem poznáte historické centrum a všechny hlavní turistické atrakce, absolvujete prohlídku stadionu Santiago Bernabeu a nakoupíte suvenýry ve FANSHOPU Realu.

Zájezd vám velmi rádi zpestříme o zajímavý doplňkový program dle vašich přání. Kromě tradičních highlightů, jak Puerta del Sol, Plaza Mayor a park Retiro, jsou nejpopulárnější aktivity: večeře v typické španělské restauraci, Flamenco vystoupení, Prado muzeum, návštěva býčích zápasů v aréně Arenas nebo nedělního blešáku v uličkách starého města – El Rastro. Sportovním nadšencům víkend zpestříme dalšími sportovními akcemi. Populární je basketbal, futsal a zápasy ostatních madridských fotbalových týmů: Getafe, Rayo Vallecano a Atletico Madrid.

Celý zájezd a všechny aktivity jsou zajišťovány našimi delegáty tak, abyste se už o nic nemuseli starat a mohli si naplno užívat fotbalový víkend v Madridu.

Fotoblog z Madridu

Madrid-medium

Pokud si přejete zaslat bližší informace k zájezdu na Real Madrid, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Real Madrid, Espanyol

 • Real-Madrid-Tour-Bernabeu
  Dobrý den, byli jsme s Vámi na zápase Real Madrid - Athletic Bilbao. Byli jsme absolutně spokojeni. Organizace super, delegát Marek byl skvělý, CK Fotbal Tour vřele doporučuji. Vše, co bylo sjednáno bylo dodrženo. Rychlá komunikace. Ve všem nám vyšli vstříc. Takže za mě 5 hvězdiček.
  Soňa Hlaváčová | Real Madrid - Athletic Bilbao | 23.10.2016
 • real madrid cristiano ronaldo
  Vřele doporučuji, koupila jsem si vstupenky na Real Madrid v Manchester City. Vstupenky byly přesně podle mým představ :)). Skvělá komunikace a domluva jak s pány z kanceláře, tak i s paní delegátkou. Příště se na Vás znovu obrátím. Michal a Hana, děkujeme :-))
  Hana Šírová | Real Madrid - Manchester City | 4.5.2016
 • Santiago-Bernabeu-El-Clasico-Real-Madrid
  Děkuji za fantastický zážitek na celý život ze zájezdu na El Clasico. Vše na prvotřídní a profesionální úrovni, od velmi schopných delegátů, přes ubytování, prohlídku města, zajištění vstupenek na utkání a pozápasového sezení.
  Pavel Lakomý | Real Madrid - FC Barcelona | 21.11.2015

O klubech

Real Madrid

Nejslavnější a nejúspěšnější fotbalový klub na světě. Bílý balet je esence toho nejlepšího co fotbal nabízí. Domácí zápasy hrává královský klub na stadionu Santiaga Bernabeua. Nenáviděným rivalem je FC Barcelona, ale i v Madridu Real bojuje o fanoušky s oblíbeným Atlétikem Madrid. Filozofií Realu je složit tým snů z nejlepších fotbalistů planety. Cokoliv jiného, než vyhrát každou trofej o kterou klub hraje, se považuje za neúspěch. Ligu mistrů vyhrál Real rekordních 11 krát a v počtu Evropských triumfů nemá konkurenci. Víte, že: Nejslavnější hráč Realu Madrid Alfredo Di Stéfano původně podepsal kontrakt Barceloně? Odehrál za ni i přípravný zápas, až pak se komplikovaně přesunul do Madridu a stal se jeho legendou.

Espanyol