Manchester City – Chelsea

Manchester City

Základní zájezd na zápas Manchester City – Chelsea zahrnuje:

Obousměrnou letenku se všemi poplatky
• Ubytování v 3 * hotelu – vyšší standard na vyžádání
• Vstupenku základní kategorie – lepší kategorie za příplatek
* Výhodné ceny VIP vstupenek
• Služby delegáta
• Nonstop infolinka
* Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Ambiciózní anglický klub pod taktovkou nejúspěšnějšího trenéra posledních let má jen ty nejvyšší ambice.

Man City v Sunderland Tickets8

Během zájezdu na zápas Manchester City – Chelsea budete mít příležitost poznat město Manchester i jako vyhledávanou turistickou destinaci. V doprovodu našeho delegáta absolvujete kromě fotbalového zápasu i prohlídku centra města a jeho hlavních atrakcí. Budete mít možnost navštívit slavná místa jako Bridgewater Hall, Sunlight House či Urbis Museum. Po dohodě vám delegát zajistí zajímavý doplňkový program: prohlídku stadionů a nákup suvenýrů v oficiálním FANSHOPY, večeři v typické britské restaurací, návštěvu historického centra a okolních měst (Liverpool) či jiných kulturních a sportovních akcí.

Blog z Manchestru 1 /// Blog z Manchestru 2

Pokud vás nabídka zájezdu na Manchester United zaujala nebo se chcete dozvědět více, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Manchester City, Chelsea

 • Chelsea-v-Arsenal6
  Dobrý den, využili jsme Vaši nabídky na zakoupení vstupenek na zápas Chelsea- Leicester. Ze vstupenkami nebyl sebemenší problém, došli nám týden před zápasem domů což bylo super a zápas jsme si díky Vám skvěle užili ...Děkujeme Vám
  Ivo Fiser | Chelsea - Leicester | 16.10.2016
 • Chelsea vstupenky
  Zájezd na fotbalový zápas Chelsea - Liverpool splnil naše očekávání do poslední kapky. Nejprve výborná komunikace s CK, odpovědi na všechny otázky a velmi příjemné vystupování. Dále pak předání letenek, voucheru i vstupenek, poskytnutí důležitých informací před odletem a i celkové zajištění transferu z letiště a na letiště. Obrovské poděkování patří delegátce Dominice, která byla velice milá, ochotná a komunikativní a ukázala nám všechna místa, která jsme si přáli vidět. Dva dny v Londýně zpříjemnilo i krásné počasí. Jediným minusem byla prohra našeho týmu, což ale FotbalTour nemůže ovlivnit. Celé vaší společnosti patří velký dík.
  Šindelářovi | Chelsea - Liverpool | 31.10.2015
 • 10689968_916838768343766_2851562925834157886_n
  Tímto způsobem bych vám rád poděkoval za výlet. Celá cesta proběhla bez jakýchkoliv problémů! Díky podrobným informacím, jsme dorazili všude včas. Měli jsme spoustu času na Londýn. Zápas byl nepopsatelný, "vyhráli jsme", atmosféra byla neuvěřitelná. Takže ještě jednou děkuji, že mi vyšel můj fotbalový sen! Budeme Vás samozřejmě doporučovat.
  Tomáš Karba | Chelsea - Arsenal | 5.10.2014

O klubech

Manchester City

Klub s neomezeným přísunem peněz bude v této sezóně útočit na další trofeje. Dolary šejka Mansour Bin Zayed Al Nahyan vykoupili klub ze stínu slavného městského rivala Manchester United. S hvězdami jako Tevez, Silva, Džeko, Touré a pod taktovkou nového trenéra Pellegriniho se klub nachází v jednom z nejlepších období své dlouholeté historie i když stále to není tak jak by si šejkové přáli. Podle některých statistik mají Citizens přímo v Manchesteru více fanoušků než United. Fanoušci City se proslavili když do hlediště City of Manchester Stadium začaly nosit velké nafukovací předměty, typicky nadrozměrné banány. V roce 2010 přijali za svůj bujarý tanec "The Poznan", který převzali od fanoušků polského Lech Poznaň.

Chelsea

Před rokem 2003 byli The Blues průměrným týmem. Potom však přišel Roman Abramovič, napumpoval do klubu obrovské peníze a na Stamford Bridge začali přibývat kvalitní hráči i tituly. Prakticky neomezené finanční prostředky jsou samozřejmě trnem v oku pro fanoušky soupeřů. Především fanoušci Arsenalu a Manchesteru si konkurenty v chorálech vychutnávají. Na trávníku však modří vítězí a přestože Mourinhova zlatá éra pominula, Chelsea se zpět do průměru nevrátila a v boji o titul je s ní třeba počítat každý rok. Víte, že: Ikonu Londýnského klubu Franka Lamparda přivedl do Chelsea Claudio Ranieri? Bylo to dokonce ještě před příchodem Romana Abramoviče.