FC Barcelona – Real Madrid (Superpohár-autobusem-základ)

*** TOTO JSME TU JEŠTĚ NEMĚLI: Autobusem na El Clásico! ***

Vychutnejte si nejatraktivnější zápas současnosti na jedinečném autobusovém zájezdu!
Cestujte s námi na největší fotbalový stadion v Evropě a podívejte si fotbalové hvězdy živě!

Autobusový zájezd na zápas FC Barcelona – Real Madrid v ceně 7 800 Kč obsahuje:

 • Dopravu komfortním autobusom
 • Ubytování na 1 noc v 2 * / 3 * hotelu v Barceloně (nocleh ze soboty na neděli)
  * Se snídaní
 • Vstupenku základní 3. kategorie (zápas 12./13. srpna.) – vyšší kategorie na vyžádání 
  • Příplatky: 2. kategorie: 1 290 Kč/ks, 1. kategorie: 3 990 Kč/ks, Premium kategorie: 7 900 Kč/ks
  • CK FotbalTour.cz je od července 2014 oficiální partner FC Barcelona na vstupenky
 • Služby českého delegáta
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotní delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
  * možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Nabídka autobusového zájezdu s ubytováním na 2 noci 

messi el clasico ronaldo

Rámcový program zájezdu:  Zápas se bude hrát 12. 8. nebo 13. 8., čas bude upřesněn

Pátek 11. 8 .: odjezd autobusu v ranních hodinách z Brna přes Prahu. Pohodlná cesta s pravidelnými zastávkami trvá přibližně 24 hodin.
Sobota 12. 8 .: příjezd do Barcelony dopoledne. Ubytování po 14:00. Volný program v Barceloně (např. Návštěva památek, pláže, obchodů, stadionu, degustace místních specialit atd.).
Neděle 13. 8 .: odhlášení z hotelu do 12:00. Volný program v Barceloně, alternativně koupání na pláži v okolí Barcelony. Večer odjezd z Barcelony.
Pondělí 14. 8 .: návrat do ČRv odpoledních hodinách

Barcelona je hladová po úspěchu, obrany soupeřů se mají na co těšit!

Barcelona vstupenka

Neváhejte navštívit pestrobarevné město Gaudího a fotbalu! Během pobytu v Barceloně poznáte dominanty města jako Sagrada Familia, Park Güell, proslulá promenáda La Rambla s magickými uličkami a večer završíte v typické španělské restauraci.

Nedílnou součástí města je místní FC Barcelona. Motto „Více než klub“ je nejen symbolickým, ale i životním krédem Katalánců. Důkazem je každá vteřina strávená na největším stadionu v Evropě – Camp Nou pro 99 tisíc diváků, v klubovém muzeu nebo na prohlídce stadionu od VIP lóže až po plochu trávníku.

Barcelona však není jen fotbalový ale i futsalový, házenkářský či basketbalový gigant. Naši delegáti s radostí připraví i návštěvu těchto atraktivních sportů!

Fotogalerie z El Clásica v Madridě /// Fotogalerie z El Clásica v Barceloně

barcelona19

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na FC Barcelona, KONTAKTUJTE NÁS

 

Vyjádření klientů ze zápasů FC Barcelona, Real Madrid

 • barcelona-vyhlad-klient
  Dobrý den,  chtěl bych Vám aspoň touto formou  poděkovat za úžasný fotbalový zážitek. Vše od první e-mailové komunikace s Vaší cestovní kanceláři  probíhalo s maximální ochotou, podporou a profesionalitou. Jakýkoliv můj dotaz a nebylo jich málo byl okamžitě a ochotně, panem Hronem, nebo panem Sobotovičem, odpovězen, vysvětlen. Samotný zájezd byl zajištěn a z organizován do posledního detailu včetně překvapení ve formě fotografii. Průvodci v Barceloně byli velmi ochotni a vstřícní. Celkově jsem já i mi kamarádi ze zájezdu s Vaši cestovní kanceláři nadšení. Jednoznačně děláte svou práci velmi dobře. Ještě jednou děkuji za  fotbalovo-barcelonský víkend. Radek Stavinoha
  Radek Stavinoha | FC Barcelona - Las Palmas | 14.1.2017
 • FC Barcelona8
  Vážená CK Fotbaltour, děkuji vám za krásný zážitek, který jsme s mým otcem prožili ve dnech 28.10. - 31.10.2016 na zájezdě do Barcelony. Autobus - cesta rychle uběhla díky veselé společnosti a byla zcela komfortní . Pánové řidiči cestu zvládli bravurně. Delegát v Barceloně a samotné ubytování bylo rovněž vynikající. Samozřejmě největší dojem jsme měli z fotbalového utkání FC Barcelona - Granada. Škoda jen, že nepadlo více gólů. Ještě jednou mooooc děkuji za sebe i za taťku za zprostředkování opět nezapomenutelného prožitku. S pozdravem Filip Mazůch
  Filip Mazůch | FC Barcelona - Granada (autobusom) | 29.10.2016
 • FC Barcelona5
  Rád bych se pochvalně zmínil o služnách CK i když jsem si od nich zakoupil pouze vstupenky na utkání LM Barcelona - Arsenal, které jsem společně s manželkou navštívil dne 16.03.2016. Vstupenky jsem si objednal přes internet a dle dohody přišly včas v mailu. A protože v den utkání začalo dvě hodiny před zápasem celkem slušně pršet, tak jsem se začal obávat a kvalitu zážitku z uvedeného zápasu. Po příchodu na stadion a k našim místům jsem ovšem začal pracovníky CK velebit, protože naše místa byla jako jedna z mála na stadionu krytá a my jsme si tak mohli utkání náležitě vychutnat. Ještě jednou velké díky a příště rád využiji Vašich služeb opět.
  Václav Pánek | Barcelona - Arsenal | 16.3.2016

O klubech

FC Barcelona

Barcelona je Mes que un club - víc než klub. Symbol Katalánského vzdoru a pyšní se nejvyšším počtem registrovaných fanoušků na světě. Rivalita a nenávist s Madridem přesahuje rámec fotbalu a slavné El Clásico znají i lidé, kterým fotbal nic neříká. Doma jsou Blaugranas na monumentálním Nou Campu s kapacitou 99 354 diváků. Barca je od dob Cruyffa považována za klub hrající nejkrásnější fotbal. Zdrojem její síly je zejména La Masia, slavná líheň talentů, díky níž za klub hrává množství odchovanců. Víte, že: FC Barcelona vznikla přes inzerát? Ten si podal 22. 10. 1899 švýcarský fotbalista Hans Gamper. Hledal spoluhráče, kteří by s ním hrávali fotbal. Našel je a zbytek je historie.

Real Madrid

Nejslavnější a nejúspěšnější fotbalový klub na světě. Bílý balet je esence toho nejlepšího co fotbal nabízí. Domácí zápasy hrává královský klub na stadionu Santiaga Bernabeua. Nenáviděným rivalem je FC Barcelona, ale i v Madridu Real bojuje o fanoušky s oblíbeným Atlétikem Madrid. Filozofií Realu je složit tým snů z nejlepších fotbalistů planety. Cokoliv jiného, než vyhrát každou trofej o kterou klub hraje, se považuje za neúspěch. Ligu mistrů vyhrál Real rekordních 11 krát a v počtu Evropských triumfů nemá konkurenci. Víte, že: Nejslavnější hráč Realu Madrid Alfredo Di Stéfano původně podepsal kontrakt Barceloně? Odehrál za ni i přípravný zápas, až pak se komplikovaně přesunul do Madridu a stal se jeho legendou.

4722 návštěvníku vidělo tento článek