FC Barcelona – Granada (autobusem)

Vychutnejte si smrtící ofenzívu FC Barcelona na jedinečném autobusovém zájezdu!
Cestujte s námi na největší fotbalový stadion v Evropě a sledujte fotbalové hvězdy naživo!

Autobusový zájezd na utkání FC Barcelona – Granada v cene 6 500 Kč obsahuje:

 • Dopravu komfortním autobusem (Praha – Brno – Bratislava – Barcelona)
  • Výbava: polohovatelná sedadla s posunem do uličky, DVD, CD, GPS, 9x LCD monitor, WC, klimatizace, dvojitá tónovaná okna, kávovar, lednice, odpočinková zóna pro celkem 8 osob se stolky. Během celé cesty bude k dispozici občerstvení za minimální ceny (pivo, nealko, párky…)
   hejnal-turismo-neoplan-skyliner-1SJ9479-17_785_588_90 hejnal-turismo-neoplan-skyliner-1SJ9479-07_785_588_90 hejnal-turismo-neoplan-skyliner-1SJ9479-03_785_588_90
 • Ubytování na 1 noc ve 3* hotelu Catalonia Park Güell (nocleh ze soboty na neděli)
  • Snídaně v ceně, hotel s výbornou polohou a spojením do centra i na stadion. Zastávka metra je pouze 400 metrů od hotelu. Hotel nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet a střešní bazén. Nachází se jen pár minut chůze od nádherného Parku Güell. Klimatizované pokoje jsou vybaveny TV, v koupelně jsou ručníky a toaletní potřeby.
   Park Guel Park Guell zájazd Park Guel vstupenky
 • Vstupenku základní 3. kategorie (zápas bude 29.10.) – vyšší kategorie na vyžádání
 • Služby česky mluvícího delegáta
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
  * možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Rámcový program zájezdu: 

Pátek 28. 10.: odjezd autobusu v nočních hodinách z Prahy, přes Brno a Bratislavu. Komfortní cesta s pravidelnými zastávkami, třeba i na francouzské riviéře (St. Tropez, Monaco nebo Cannes).
Sobota 29. 10.: příjezd do Barcelony dopoledne. Ubytování. Volný program v Barceloně (např. návštěva památek, pláže, obchody, stadionu, degustace místních specialit atd.) Společný přesun na stadion a sledování zápasu od 20:45 hod.
Neděle 30. 10.: odhlášení z hotelu. Volným program v Barceloně. Večer odjezd z Barcelony.
Pondělí 31. 10.: návrat do Česka v nočních hodinách

Barcelona je po sezoně s pouze jednou trofejí hladová a obrany soupeřů se i letos mají na co těšit!

barcelona-nove-dresy

Neváhejte navštívit pestrobarevné město Gaudího a fotbalu! Během pobytu v Barceloně poznáte dominanty města jako Sagrada Familia, Park Güell, proslulou promenádu La Rambla s magickými uličkami a skvělý den ukončíte v typické španělské reštauáricii.

Nedílnou součástí města je FC Barcelona. Motto „Více než klub“ je nejen symbolickým, ale i životním krédem Katalánců. Důkazem je každá vteřina strávená na největším stadionu v Evropě – Camp Nou pro 99 tisíc diváků, v klubovém muzeu nebo na prohlídce stadionu od VIP lóže až po plochu trávníku.

Barcelona však není jen fotbalový ale i futsalový, házenkářský či basketbalový gigant. Naši delegáti s radostí připraví i návštěvu těchto atraktivních sportů!

Fotoalbum z utkání FC Barcelona – Arsenal Fotoalbum z utkání FC Barcelona – Atlético Bilbao

barcelona19

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na FC Barcelona, KONTAKTUJTE NÁS.

 

Vyjádření klientů ze zápasů FC Barcelona, Granada

 • barcelona-vyhlad-klient
  Dobrý den,  chtěl bych Vám aspoň touto formou  poděkovat za úžasný fotbalový zážitek. Vše od první e-mailové komunikace s Vaší cestovní kanceláři  probíhalo s maximální ochotou, podporou a profesionalitou. Jakýkoliv můj dotaz a nebylo jich málo byl okamžitě a ochotně, panem Hronem, nebo panem Sobotovičem, odpovězen, vysvětlen. Samotný zájezd byl zajištěn a z organizován do posledního detailu včetně překvapení ve formě fotografii. Průvodci v Barceloně byli velmi ochotni a vstřícní. Celkově jsem já i mi kamarádi ze zájezdu s Vaši cestovní kanceláři nadšení. Jednoznačně děláte svou práci velmi dobře. Ještě jednou děkuji za  fotbalovo-barcelonský víkend. Radek Stavinoha
  Radek Stavinoha | FC Barcelona - Las Palmas | 14.1.2017
 • FC Barcelona8
  Vážená CK Fotbaltour, děkuji vám za krásný zážitek, který jsme s mým otcem prožili ve dnech 28.10. - 31.10.2016 na zájezdě do Barcelony. Autobus - cesta rychle uběhla díky veselé společnosti a byla zcela komfortní . Pánové řidiči cestu zvládli bravurně. Delegát v Barceloně a samotné ubytování bylo rovněž vynikající. Samozřejmě největší dojem jsme měli z fotbalového utkání FC Barcelona - Granada. Škoda jen, že nepadlo více gólů. Ještě jednou mooooc děkuji za sebe i za taťku za zprostředkování opět nezapomenutelného prožitku. S pozdravem Filip Mazůch
  Filip Mazůch | FC Barcelona - Granada (autobusom) | 29.10.2016
 • FC Barcelona5
  Rád bych se pochvalně zmínil o služnách CK i když jsem si od nich zakoupil pouze vstupenky na utkání LM Barcelona - Arsenal, které jsem společně s manželkou navštívil dne 16.03.2016. Vstupenky jsem si objednal přes internet a dle dohody přišly včas v mailu. A protože v den utkání začalo dvě hodiny před zápasem celkem slušně pršet, tak jsem se začal obávat a kvalitu zážitku z uvedeného zápasu. Po příchodu na stadion a k našim místům jsem ovšem začal pracovníky CK velebit, protože naše místa byla jako jedna z mála na stadionu krytá a my jsme si tak mohli utkání náležitě vychutnat. Ještě jednou velké díky a příště rád využiji Vašich služeb opět.
  Václav Pánek | Barcelona - Arsenal | 16.3.2016

O klubech

FC Barcelona

Barcelona je Mes que un club - víc než klub. Symbol Katalánského vzdoru a pyšní se nejvyšším počtem registrovaných fanoušků na světě. Rivalita a nenávist s Madridem přesahuje rámec fotbalu a slavné El Clásico znají i lidé, kterým fotbal nic neříká. Doma jsou Blaugranas na monumentálním Nou Campu s kapacitou 99 354 diváků. Barca je od dob Cruyffa považována za klub hrající nejkrásnější fotbal. Zdrojem její síly je zejména La Masia, slavná líheň talentů, díky níž za klub hrává množství odchovanců. Víte, že: FC Barcelona vznikla přes inzerát? Ten si podal 22. 10. 1899 švýcarský fotbalista Hans Gamper. Hledal spoluhráče, kteří by s ním hrávali fotbal. Našel je a zbytek je historie.

Granada