Dvojzápas: Real Madrid – Bayern Mnichov / FC Barcelona – Juventus

Dva zápasy Ligy mistrů, čtyři kluby světového kalibru a nezapomenutelné fotbalové zážitky slibuje unitkátny zájezd na dvojzápas ligy šampionů do Madridu a Barcelony!

Letecký zájezd na dvojzápas Real Madrid – Bayern Mnichov / FC Barcelona – Juventus v ceně od 39 900 Kč obsahuje:

úterý, 18.4.2017

 • Letenku se všemi poplatky Vídeň – Madrid
 • Transfer z letiště do centra Madridu
 • Ubytování a společný / individuální program
 • Od 20:45 sledování zápasu Real Madrid – Bayern Mnichov
 • Po zápase volný program a nocleh

 

Nabídka charterového zájezdu na Real Madrid – Bayern Mnichov v ceně 15 900 Kč

Nabídka zájezdu na 2 noci na Real Madrid – Bayern Mnichov v ceně 16 900 Kč

Nabídka charterového zájezdu na zápas Barcelona – Juventus v ceně 14 900 Kč

Nabídka zájezdu na 2 noci na zápas Barcelona – Juventus v ceně 15 900 Kč

real-madrid-santiago-bernabeu-stadion-nahlad-hd

středa, 19.4.2017

 • Snídaně a odhlášení z hotelu
 • Transfer na letiště a odlet do Barcelony
 • Po příletu do Barcelony transfer do centra města a společný / individuální program
 • Od 20:45 sledování zápasu FC Barcelona – Juventus
 • Po zápase transfer na letiště a odlet z Barcelony
 • Přílet do Bratislavy po půlnoci.

barcelona-camp-nou-choreo

Další informace: 

 • Vstupenky na zápasy jsou v základní kategorii. Za příplatek je možný výběr v rámci vyšších kategorií
 • Po celou dobu zájezdu bude k dispozici český delegát, který zajistí kompletní logistiku a postará se o doprovodný program (například organizovaná prohlídka stadionů, centra města, restaurací a podobně)
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás

Barcelona Nou Camp zajazdy na futbal

Neváhejte navštívit pestrobarevné město Gaudího a fotbalu! Během pobytu v Barceloně poznáte dominanty města jako Sagrada Familia, Park Güell, proslulá promenáda La Rambla s magickými uličkami a večer završíte v typické španělské restauraci.

Nedílnou součástí města je místní FC Barcelona. Motto „Více než klub“ je nejen symbolickým, ale i životním krédem Katalánců. Důkazem je každá vteřina strávená na největším stadionu v Evropě – Camp Nou pro 99 tisíc diváků, v klubovém muzeu nebo na prohlídce stadionu od VIP lóže až po plochu trávníku.

Barcelona však není jen fotbalový ale i futsalový, házenkářský či basketbalový gigant. Naši delegáti s radostí připraví i návštěvu těchto atraktivních sportů!

camp nou fotbaltou futbaltour

Kromě nezapomenutelného fotbalového zážitku Vás čeká i Madrid jako královské město a město umění. Spolu s naším průvodcem poznáte historické centrum a všechny hlavní turistické atrakce, absolvujete prohlídku stadionu Santiago Bernabeu a nakoupíte suvenýry ve fanshopu Realu.

Zájezd vám velmi rádi zpestříme o zajímavý doplňkový program dle vašich přání. Kromě tradičních highlightů, jako Puerta del Sol, Plaza Mayor a park Retiro, jsou nejpopulárnější aktivity: večeře v typické španělské restauraci, Flamenco vystoupení, Prado muzeum, návštěva býčích zápasů v aréně Arenas nebo nedělní blešáku v uličkách starého města – El Rastro. Sportovním nadšencům víkend zpestříme dalšími sportovními akcemi. Populární je basketbal, futsal a zápasy ostatních madridských fotbalových týmů: Getafe, Rayo Vallecano a Atletico Madrid.
.

Madrid mesto 2

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na dvojzápas, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Real Madrid, FC Barcelona

 • Dobrý den, byli jsme s Vámi na zápase Real Madrid - Athletic Bilbao. Byli jsme absolutně spokojeni. Organizace super, delegát Marek byl skvělý, CK Fotbal Tour vřele doporučuji. Vše, co bylo sjednáno bylo dodrženo. Rychlá komunikace. Ve všem nám vyšli vstříc. Takže za mě 5 hvězdiček.
  Soňa Hlaváčová | Real Madrid - Athletic Bilbao | 23.10.2016
 • Vřele doporučuji, koupila jsem si vstupenky na Real Madrid v Manchester City. Vstupenky byly přesně podle mým představ :)). Skvělá komunikace a domluva jak s pány z kanceláře, tak i s paní delegátkou. Příště se na Vás znovu obrátím. Michal a Hana, děkujeme :-))
  Hana Šírová | Real Madrid - Manchester City | 4.5.2016
 • Děkuji za fantastický zážitek na celý život ze zájezdu na El Clasico. Vše na prvotřídní a profesionální úrovni, od velmi schopných delegátů, přes ubytování, prohlídku města, zajištění vstupenek na utkání a pozápasového sezení.
  Pavel Lakomý | Real Madrid - FC Barcelona | 21.11.2015

O klubech

Real Madrid

Nejslavnější a nejúspěšnější fotbalový klub na světě. Bílý balet je esence toho nejlepšího co fotbal nabízí. Domácí zápasy hrává královský klub na stadionu Santiaga Bernabeua. Nenáviděným rivalem je FC Barcelona, ale i v Madridu Real bojuje o fanoušky s oblíbeným Atlétikem Madrid. Filozofií Realu je složit tým snů z nejlepších fotbalistů planety. Cokoliv jiného, než vyhrát každou trofej o kterou klub hraje, se považuje za neúspěch. Ligu mistrů vyhrál Real rekordních 11 krát a v počtu Evropských triumfů nemá konkurenci. Víte, že: Nejslavnější hráč Realu Madrid Alfredo Di Stéfano původně podepsal kontrakt Barceloně? Odehrál za ni i přípravný zápas, až pak se komplikovaně přesunul do Madridu a stal se jeho legendou.

FC Barcelona

Barcelona je Mes que un club - víc než klub. Symbol Katalánského vzdoru a pyšní se nejvyšším počtem registrovaných fanoušků na světě. Rivalita a nenávist s Madridem přesahuje rámec fotbalu a slavné El Clásico znají i lidé, kterým fotbal nic neříká. Doma jsou Blaugranas na monumentálním Nou Campu s kapacitou 99 354 diváků. Barca je od dob Cruyffa považována za klub hrající nejkrásnější fotbal. Zdrojem její síly je zejména La Masia, slavná líheň talentů, díky níž za klub hrává množství odchovanců. Víte, že: FC Barcelona vznikla přes inzerát? Ten si podal 22. 10. 1899 švýcarský fotbalista Hans Gamper. Hledal spoluhráče, kteří by s ním hrávali fotbal. Našel je a zbytek je historie.