Dvojzápas: Liverpool – Chelsea / Manchester United – Hull

Návšteva Anfieldu a Old Traffordu v rámci jednoho zájazdu! Jen hodinu cesty vzdálené metropole Anglie nabízejí v průběhu dvou dní dva TOP zápasy. Vycestujte na Premier League s FotbalTour.cz!

Letecký zájezd na dvojzápas Liverpool – Chelsea / Manchester United – Hull v ceně od 24 990 Kč zahrnuje:

úterý, 31.1.2017

 • obojsměrnou letenku se všemi poplatky Bratislava – Manchester
 • Transfer do Liverpoolu
 • od 21:00 sledování zápasu Liverpool – Chelsea
 • Ubytování v 3* hotelu Premier Inn

Zrenovovaná tribuna Main Stand zvýšila celkovou kapacitu Anfieldu na 54 000 fanouškůliverpool-nova-tribuna-nahlad

středa, 1.2.2017

 • transfer do Manchestru a ubytování v 3* hotelu Premier Inn
 • prohlídka města, volný program anebo podle dohody s delegátem
 • od 21:00 sledování zápasu Manchester United – Hull
 • volný program a nocleh

Ibrahimovič a Pogba chtějí v této sezóně dopomoci United k návratu mezi elituManchester United vstupenka

štvrtok, 2.2.2017

 • ráno přesun z hotelu na letiště a odlet do Bratislavy

Liverpool Anfield zájazd

Další informace: 

 • Vstupenky na zápasy jsou v základní kategorii. Za příplatek je možný výběr v rámci vyšších kategorií
 • Po celou dobu zájezdu bude k dispozici český delegát, který zabezpečí kompletní logistiku a postará sa o doprovodný program (například organizovaná prohlídka stadionů, centra města, restaurací a podobně)
 • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klinetům zkušení a vždy ochotní delegáti Reference / O nás
 • Pre všechny účastníky zájezdu připravíme společné fotografie ze zájezdu
 • Doporučujeme doobjedna speciální pojištění pre fotbalové zájezdy

manchester-united-real-sociedad-80_1243

Tradici a hrdost místních obyvatel pocítíte na každém kroku během návštěvy Liverpoolu. Dědictví průmyslové revoluce a slavných časů jednoho z největších přístavů své doby zažijete při návštěvě Albert Docks a pohledu na nedalekou Royal Liver Building.

Už po 5 minutách chůze se ocitnete ve zmodernizovaném centru města, připraveném vyhovět všem vašim přáním. Fotbaloví příznivci obou místních klubů mají v den zápasu prakticky totožnou trasu. StadionyEvertonu a Liverpoolu FC dělí vždy do zelena zabarvený Stanley Park.

Městské derby je však jen zlomek rivality mezi Liverpoolem a Manchesterem. Vrcholem soutěživosti mezi metropolemi severozápadu jsou samozřejmě souboje mezi FC a United. V souboji dvou nejúspěšnějších anglických mužstev mají v poslední době navrch United a tomu odpovídá i poměr mistrovských titulů 20:18, těsně ve prospěch týmu z Manchesteru.

liverpool novy stadion

Manchester není jen typickým fotbalovým městem s dvěma špičkovými klubmy Je to i zajímavá destinace na výlet a poznávání. Kromě skvělého fotbalu si můžete prohlédnout i zajímavé centrum města, které je na seznamu památek UNESCO. Spousta vodních kanálů a mlýnů dotváří specifickou atmosféru.

Pokud Vám nestačí procházka a prohlídka na slavném Old Trafforde, či nakupování v obrovském klubovém fanshopu, můžete zavítat i do Národního muzea fotbalu, které sídli právě v Manchestru. Pro příznivce zimních sportů je k dispozici i krytá hala na lyžování a snowboarding..

Atraktívní je i blízké okolí města, s delegátem se můžete podívat na klasický britský venkov, kde v jedinečných pubech v kamenných domech zdegustujete místní pivo a regionální speciality.

manchester mesto 5

Jestli vás naše nabídka zaujala anebo se chcete dozvědět vícKONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Liverpool, Chelsea

 • klient liverpool
  Byli jsme s vámi podruhé (poprvé Madrid) ted Liverpool a opět vše na jedničku, byli jsme spokojení, velké plus byl transfer Manchester- Liverpool kde jsme se nemuseli o nic starat, delegát Marek Novák na jedničku vše zařídil včetně vstupenek. Jediné mínus je ,že v Liverpoolu není metro a taxi je po zápase praktický nemožné objednat, takže dostat se na hotel byl problém, ale za to vy nemůžete.
  Jiří Piprek | Liverpool - Tottenham | 2.4.2016
 • 107
  Velice vám děkuji za opravdový zážitek i perfektní ubytování. Hlavně ta restaurace vedle hotelu. Na to, že nevíme anglicky, tak se velmi snažili s námi domluvit a vše jsme dohodli. Město jsme si kompletně podívali, nádhera. Stadion byl nádherný, udělali jsme spoustu fotek. Manžel byl dojatý, škoda jen výsledku. Velmi vám děkujeme, byli jsme maximálně spokojeni a nadšeni. Přejeme hodně spokojených zákazníků.
  Vanda Hrubá | Liverpool - Manchester United | 31.3.2015
 • Busina
  Vážený tým FotbalTour, musím říct, děkuji vám touto cestou ještě jednou za vynikající organizaci zájezdu. To platí i pro pana Marka v Liverpoolu, který se o nás mimořádně staral. Ještě jednou díky a uvidíme se příště.
  Adrián Herbert | Liverpool - Real Madrid | 27.10.2014

O klubech

Liverpool

Liverpool je nejúspěšnějším anglickým klubem v Evropských soutěžích a druhým nejúspěšnějším v Anglii. Časy největší slávy jsou však pryč a The Reds neoslavovali na Anfield titul od roku 1990. Přesto bývá ikonický stadion neustále plný a když se ze slavné tribuny The Kop začne nést klubová hymna You'll never walk alone, sevře se vám hrdlo a pochopíte, jak je tento klub výjimečný. Samozřejmě pouze pokud nefandíte Evertonu, se kterým LFC každoročně svádí tuhý souboj o vládce města nad řekou Mersey. Víte, že: Anfield Road byl původně domovským stadionem rivalů z Evertonu? FC Liverpool na něm začali hrávat až po přestěhování Evertonu do nedalekého Goodison Parku.

Chelsea

Před rokem 2003 byli The Blues průměrným týmem. Potom však přišel Roman Abramovič, napumpoval do klubu obrovské peníze a na Stamford Bridge začali přibývat kvalitní hráči i tituly. Prakticky neomezené finanční prostředky jsou samozřejmě trnem v oku pro fanoušky soupeřů. Především fanoušci Arsenalu a Manchesteru si konkurenty v chorálech vychutnávají. Na trávníku však modří vítězí a přestože Mourinhova zlatá éra pominula, Chelsea se zpět do průměru nevrátila a v boji o titul je s ní třeba počítat každý rok. Víte, že: Ikonu Londýnského klubu Franka Lamparda přivedl do Chelsea Claudio Ranieri? Bylo to dokonce ještě před příchodem Romana Abramoviče.