Dvojzápas: Liverpool – Arsenal / Man. United – Bournemouth

Návštěva Anfield a Old Trafford v rámci jednoho zájezdu! Pouze hodinu cesty vzdálené metropole Anglie nabídnou v průběhu prodlouženého víkendu dva TOP zápasy. Vycestujte na Premier League s FotbalTour.cz!

Nabídka samostatných zápasů: Liverpool – Arsenal / Man. United – Bournemouth

Letecký zájezd na dvojzápas Liverpool – Arsenal / Man. United – Bournemouth v ceně od 21 900 Kč zahrnuje:

čtvrtek, 2.3.2017

 • obousměrnou letenku se všemi poplatky Bratislava/Praha – Manchester
 • ubytování v 3 * hotelu s výbornou polohou vůči stadionu a centru města
 • společný / volný program a nocleh
Manchester mesto
Čtvrtek večer – ideální čas na noční život v Manchesteru

pátek, 3.3.2017

 • snídaně a společný program (například prohlídka stadionu Old Trafford, prohlídka centra Manchesteru, návštěva Národního fotbalového muzea atd.)
 • večer individuální program a nocleh

V sobotu začne fotbalový program na legendárním Old Trafford
old-trafford-hd

sobota, 4.3.2017

 • snídaně a volný program, později společný přesun ke stadionu a sledování zápasu Manchester United – Bournemouth od 12:30 (místního času)
 • ihne po zápase přesun transferem do Liverpoolu
 • sledování zápasu Liverpool – Arsenal od 17:30 (místního času)
 • po zápase přesun transferem do Manchestru
 • volný program a nocľeh

Anfield bude svědkem odvetného zápasu z 1. kola, kdy v přestřelce zdolal Liverpool Arsenal 4:3
liverpool-anfield-road-novy-stadion

neděle, 5.3.2017

 • snídaně a odhlášení z hotelu
 • přesun na letiště a odlet do Bratislavy/Prahy

Liverpool Anfield zájazd

Další informace: 

 • Vstupenky na zápasy jsou v základní kategorii. Za příplatek je možný výběr v rámcii vyšších kategorií
 • Po celou dobu zájezdu bude k dispozici český delegát, který zajistí kompletní logistiku a postará se o doprovodný program (například organizovaná prohlídka stadionů, centra města, restaurací a podobně)
 • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás 
 • Pro všechnyúčastníky zájezdu připravíme společné fotografie ze zájezdu
 • Doporučujeme doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

manchester-united-real-sociedad-80_1243

Tradici a hrdost místních obyvatel pocítíte na každém kroku během návštěvy Liverpoolu. Dědictví průmyslové revoluce a slavných časů jednoho z největších přístavů své doby zažijete při návštěvě Albert Docks a pohledu na nedalekou Royal Liver Building.

Už po 5 minutách chůze se ocitnete ve zmodernizovaném centru města, připraveném vyhovět všem vašim přáním. Fotbaloví příznivci obou místních klubů mají v den zápasu prakticky totožnou trasu. StadionyEvertonu a Liverpoolu FC dělí vždy do zelena zabarvený Stanley Park.

Městské derby je však jen zlomek rivality mezi Liverpoolem a Manchesterem. Vrcholem soutěživosti mezi metropolemi severozápadu jsou samozřejmě souboje mezi FC a United. V souboji dvou nejúspěšnějších anglických mužstev mají v poslední době navrch United a tomu odpovídá i poměr mistrovských titulů 20:18, těsně ve prospěch týmu z Manchesteru.

liverpool novy stadion

Manchester není pouze typickým fotbalovým městem se dvěma špičkovými kluby. Je to i zajímavá destinace na výlet a poznávání. Kromě skvělého fotbalu si můžete prohlédnout i zajímavé centrum města, které je na seznamu památek UNESCO. Množství vodních kanálů a mlýnů dotvářejí specifickou atmosféru.

Pokud vám nestačí fotbal a prohlídka na Old Trafford, zda nakupování v obrovském klubovém FANSHOPY, můžete zavítat i do Národního muzea fotbalu, které sídlí právě v Manchesteru. Pro příznivce zimních sportů je k dispozici také krytá hala na lyžování a snowboarding.

Atraktivní je i blízké okolí města, s delegátem se můžete podívat na klasický britský venkov, kde v jedinečných hospůdkách v kamenných domech zdegustujeme místní pivo a regionální speciality.

manchester mesto 5

Pokud si přejete zaslat bližší informace k zájezdu, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Liverpool, Arsenal

 • Byli jsme s vámi podruhé (poprvé Madrid) ted Liverpool a opět vše na jedničku, byli jsme spokojení, velké plus byl transfer Manchester- Liverpool kde jsme se nemuseli o nic starat, delegát Marek Novák na jedničku vše zařídil včetně vstupenek. Jediné mínus je ,že v Liverpoolu není metro a taxi je po zápase praktický nemožné objednat, takže dostat se na hotel byl problém, ale za to vy nemůžete.
  Jiří Piprek | Liverpool - Tottenham | 2.4.2016
 • Velice vám děkuji za opravdový zážitek i perfektní ubytování. Hlavně ta restaurace vedle hotelu. Na to, že nevíme anglicky, tak se velmi snažili s námi domluvit a vše jsme dohodli. Město jsme si kompletně podívali, nádhera. Stadion byl nádherný, udělali jsme spoustu fotek. Manžel byl dojatý, škoda jen výsledku. Velmi vám děkujeme, byli jsme maximálně spokojeni a nadšeni. Přejeme hodně spokojených zákazníků.
  Vanda Hrubá | Liverpool - Manchester United | 31.3.2015
 • Vážený tým FotbalTour, musím říct, děkuji vám touto cestou ještě jednou za vynikající organizaci zájezdu. To platí i pro pana Marka v Liverpoolu, který se o nás mimořádně staral. Ještě jednou díky a uvidíme se příště.
  Adrián Herbert | Liverpool - Real Madrid | 27.10.2014

O klubech

Liverpool

Liverpool je nejúspěšnějším anglickým klubem v Evropských soutěžích a druhým nejúspěšnějším v Anglii. Časy největší slávy jsou však pryč a The Reds neoslavovali na Anfield titul od roku 1990. Přesto bývá ikonický stadion neustále plný a když se ze slavné tribuny The Kop začne nést klubová hymna You'll never walk alone, sevře se vám hrdlo a pochopíte, jak je tento klub výjimečný. Samozřejmě pouze pokud nefandíte Evertonu, se kterým LFC každoročně svádí tuhý souboj o vládce města nad řekou Mersey. Víte, že: Anfield Road byl původně domovským stadionem rivalů z Evertonu? FC Liverpool na něm začali hrávat až po přestěhování Evertonu do nedalekého Goodison Parku.

Arsenal

Gunners si za poslední léta vysloužili nálepku "věčně čtvrtí". Pravidelně sice hrávají Ligu Mistrů, no velké trofeje se jim vyhýbají a druhá půlka éry Arséne Wengera zdaleka nebyla tak úspěšná jako ta první. To však neznamená, že by se na Emirates Stadium nehrál dobrý fotbal. Arsenal však doplácí na časté zranění hráčů, omezený rozpočet a odchody největších hvězd za lepšími podmínkami. Už neplatí ani to, že za Wengera Arsenal neskončil v tabulce horší než úhlavní rival z Tottenhamu. Víte, že: Arsenal vděčí za klubové barvy Nottinghamu Forrest, který jim kdysi půjčil červené dresy a ty jim už zůstaly? Arsenalem se zase inspirovala při volbě barvy dresů Sparta Praha.