Borussia Dortmund – Bayern Mníchov

V jednom z nejkrásnějších stadionů světa se odehraje prestižní duel mezi domácí Borussií a Mníchovem. Vycestujte za skvělým fotbalem ve společnosti CK FotbalTour.cz!

Letecký zájezd na zápas Borussia Dortmund – Bayern Mníchov v ceně od 15 900 Kč obsahuje:

 • Obousměrnou letenku do Dortmundu se všemi poplatky (Budapešť – Dortmund)
 • Ubytování na 2 noci v hoteli v centru města (k dispozici 2*, 3*, 4* hotely)
 • Vstupenky základní kategorie – vyšší kategorie na vyžádání
 • Služby českého delegáta (u skupiny 10 a více klientů nebo na vyžádaní)
  * Transfer na letiště do Budapešti a zpět není v ceně. Zajistíme ho na vyžádání, cena bude kalkulována podle finálního počtu klientů
 • Nonstop infolinku
 • * možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Přidejte se k výpravě za špičkovým německým fotbalem. První „Der Klassiker“ sezóny hosty Dortmund a vy můžete být při tom.

dortmund reus

Komfortní přesun letadlem zajistí vícedenní prostor na poznání centra města, jeho historie a dominant. Jednou z nich je i Signal Iduna Park, aréna s nejvyšší průměrnou návštěvou v Německu. Dva nejlepší útoky Bundesligy určitě připraví nezapomenutelné představení!

dortmund-po-zapase

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na Borussiu Dortmund, KONTAKTUJTE NÁS

 

Vyjádření klientů ze zápasů Borussia Dortmund, B. Mnichov

 • Touto cestou bych rád poděkoval za pěkný zážitek, výlet na Audi cup opravdu neměl chybu. Velmi se mi líbila promptní a profesionální komunikace již od první nabídky z Vaší strany. Vše klapalo podle časového plánu, myslím, že jste měli šťastnou ruku i při výběru dopravců. Opravdu asi jediná chybička byla, že ve finále padl gól těsně před koncem, když jsme se už těšili na penalty. Toto jste trošku podcenili a nedotáhli ... 🙂
  Ivan Žembery | Audi Cup 2015 | 5.8.2015
 • Byl to neskutečný zážitek, který bych si chtěl ještě někdy zopakovat, ale už na ligový zápas. Atmosféra byla parádní, ať už na stadionu nebo konkrétně v autobuse. Delegát byl super člověk, který se uměl orientovat a byl velmi férový. Mám super zkušenost s vaší cestovkou, protože jsem šel s vámi poprvé. Chystám se ještě letos na nějaký zájezd. Byla to paráda, velká spokojenost. Také s mým tátou jsme se shodli, že to byl parádní zážitek.
  Michal Hadváb | Audi Cup 2015 | 4.8.2015
 • Děkujeme za výborný zájezd, náš fanoušek Bayernu byl velmi spokojen. Audi Cup měl výborný doprovodný program a doufám, že ještě nějaký fotbal opět navštívíme.
  Monika Matyšková | Audi Cup 2015 | 4.8.2015

O klubech

Borussia Dortmund

Prý druhý nejoblíbenější tým většiny fotbalových fanoušků na světě. Ti, kteří chodí přímo na zápasy do Signal Iduna Parku se považují za nejvěrnější v Evropě. Sympatický klub má doma již roky vyprodáno a ikonický Yellow Wall na Südtribune je fenomén, který nemá konkurenci. Dortmund navíc preferuje útočný fotbal v divácky atraktivním stylu vyhraj nebo zemři, proto je těžké nepropadnout jeho kouzlu. Lokálním rivalem je Schalke 04, ale po posledních kontroverzních přestupech se stupňuje i jiskření s Bayernem. Víte, že: Dortmund není oblíbený jen u fanoušků? Mají ho rádi i soupeři, když klubu hrozil bankrot, půjčky mu poskytli i konkurenční kluby na čele s Bayernem Mnichov.

B. Mnichov

Bavorský klub je největším sportovním klubem v Německu a třetím největším na světě. V roce 2005 se přestěhoval do supermoderní Allianz Arény a odstartoval jednu z nejúspěšnějších etap své historie. Milionové nákupy hráčů, jako Robben, Ribéry, Lewandowski katapultovaly klub opět mezi nejužší fotbalovou špičku. Navíc začal Bayern hrát krásný, rychlý fotbal a dnes patří každoročně k největším kandidátům na zisk trofeje pro vítěze Ligy mistrů. Doma v Německu v současnosti Bayern prakticky nemá konkurenci. Víte, že: Bayern je multisportovní klub a pod jeho značkou působí i handicapovaní, gymnasté, hráči bowlingu, či stolní tenisté?