Borussia Dortmund – B. Mnichov (Superpohár-autobusem)

Souboj německých titánů na úvod sezóny 2017/2018!

Základní zájezd autobusem na zápas Borussia Dortmund – B. Mníchov v ceně od 3 850 Kč obsahuje:

 • dopravu autobusem Brno – Praha – Plzeň – Dortmund (při nástupu v Brně příplatek 200 Kč/osobu)
  • Vybavení autobusu: WC, klimatizace, TV, kávovar.
 • Vstupenku základní kategorie – vyšší kategorie jsou k dispozici za příplatek
 • Služby delegáta během celé doby zájezdu
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotní delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
  *možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

80-tisícový kotel v Dortmundu přivítá momentálně nejlepší mužstva v Německu! Zažijte neopakovatelnou atmosféru spolu s CK FotbalTour.cz a sledujte to nejlepší co německý fotbal nabízí!

Borussia Dortmund Signal Iduna Park

Harmonogram zájezdu:
4.8. (pátek) Ojezd z Brna ve večerních hodinách. Autobus pokračuje přes Prahu.
5.8. (sobota) Příjezd do Dortmundu dopoledne, volný program: např. individuální / společná prohlídka města, nakupování, degustace místních specialit. Večer individuální / společný přesun na stadion a sledování zápasu, od 20:30 fotbalový zápas Borussia Dortmund – B. Mnichov, po skončení zápasu sraz u autobusu a odjezdz Dortmundu
6.8. (neděle) Příjezd do ČR v ranních hodinách.

borussia-dortmund-bayern-mnichov-179_2883

Pokud si přejete bližší informace k zájezdu, KONTAKTUJTE NÁS.

 

 

Vyjádření klientů ze zápasů Borussia Dortmund, B. Mnichov

 • 021
  Touto cestou bych rád poděkoval za pěkný zážitek, výlet na Audi cup opravdu neměl chybu. Velmi se mi líbila promptní a profesionální komunikace již od první nabídky z Vaší strany. Vše klapalo podle časového plánu, myslím, že jste měli šťastnou ruku i při výběru dopravců. Opravdu asi jediná chybička byla, že ve finále padl gól těsně před koncem, když jsme se už těšili na penalty. Toto jste trošku podcenili a nedotáhli ... :)
  Ivan Žembery | Audi Cup 2015 | 5.8.2015
 • DSC_0075
  Byl to neskutečný zážitek, který bych si chtěl ještě někdy zopakovat, ale už na ligový zápas. Atmosféra byla parádní, ať už na stadionu nebo konkrétně v autobuse. Delegát byl super člověk, který se uměl orientovat a byl velmi férový. Mám super zkušenost s vaší cestovkou, protože jsem šel s vámi poprvé. Chystám se ještě letos na nějaký zájezd. Byla to paráda, velká spokojenost. Také s mým tátou jsme se shodli, že to byl parádní zážitek.
  Michal Hadváb | Audi Cup 2015 | 4.8.2015
 • DSC04430
  Děkujeme za výborný zájezd, náš fanoušek Bayernu byl velmi spokojen. Audi Cup měl výborný doprovodný program a doufám, že ještě nějaký fotbal opět navštívíme.
  Monika Matyšková | Audi Cup 2015 | 4.8.2015

O klubech

Borussia Dortmund

Prý druhý nejoblíbenější tým většiny fotbalových fanoušků na světě. Ti, kteří chodí přímo na zápasy do Signal Iduna Parku se považují za nejvěrnější v Evropě. Sympatický klub má doma již roky vyprodáno a ikonický Yellow Wall na Südtribune je fenomén, který nemá konkurenci. Dortmund navíc preferuje útočný fotbal v divácky atraktivním stylu vyhraj nebo zemři, proto je těžké nepropadnout jeho kouzlu. Lokálním rivalem je Schalke 04, ale po posledních kontroverzních přestupech se stupňuje i jiskření s Bayernem. Víte, že: Dortmund není oblíbený jen u fanoušků? Mají ho rádi i soupeři, když klubu hrozil bankrot, půjčky mu poskytli i konkurenční kluby na čele s Bayernem Mnichov.

B. Mnichov

Bavorský klub je největším sportovním klubem v Německu a třetím největším na světě. V roce 2005 se přestěhoval do supermoderní Allianz Arény a odstartoval jednu z nejúspěšnějších etap své historie. Milionové nákupy hráčů, jako Robben, Ribéry, Lewandowski katapultovaly klub opět mezi nejužší fotbalovou špičku. Navíc začal Bayern hrát krásný, rychlý fotbal a dnes patří každoročně k největším kandidátům na zisk trofeje pro vítěze Ligy mistrů. Doma v Německu v současnosti Bayern prakticky nemá konkurenci. Víte, že: Bayern je multisportovní klub a pod jeho značkou působí i handicapovaní, gymnasté, hráči bowlingu, či stolní tenisté?