Bayern Mnichov – Hertha Berlín (autobusem+Oktoberfest)

Pouze 200 km vzdálená metropole Německa nabízí lákavý souboj mezi mistrovským Bayernem a Herthou s našim reprezentantem. Zápas se odehraje během nejslavnějšího pivního svátku na světě Oktoberfestu a tak v průběhu jednoho dne zažijete to nejlepší co Bavorsko nabízí!

Autobusový zájezd na zápas Bayern Mnichov – Hertha Berlín v ceně od 4 500 Kč zahrnuje:

 • Dopravu autobusem
 • Vstupenku 4. kategorie – vyšší kategorie za příplatek
 • Služby delegáta po celou dobu zájezdu
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
  *možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Vychutnejte si atmosféru Bavorska během pivních slavností Oktoberfestu a sledujte živě souboj hvězd Bayernu Mnichov s Herthou ve které působí náš reprezentant Darida. Čeká na vás souboj jako hrom!

allianz arena

Program zájezdu:

 • Středa 21.9 .: Odjezd v ranních hodinách do Mnichovu z Brna. Příjezd k Alianz Aréně kolem poledne. Přesun metrem na pivní slavnosti Oktoberfest, degustace místních specialit, prohlídka města. Přesun ke stadionu a sledování zápasu od 20:00. Po zápase odjezd autobusu z Mnichova.
 • Čtvrtek 22.9 .: Příjezd z Mnichova v ranních hodinách

Fotoalbum ze zájezdu na Bayern Mnichov – Manchester City (20.7.2016)

Miliony pivních fajnšmekrů se každoročně setkávají na rozsáhlé Theresienhöhe aby si v uvolněné atmosféře dopřáli to nejlepší z tradiční bavorské gastronomie a žízeň uhasili pivními speciály. Skvělá atmosféra velkokapacitních pivních stanů je zážitek na celý život a pokud se ve stejný termín odehrává atraktivní souboj fotbalového Bayernu s týmem z hlavního města, okolnosti pro dokonalý zážitek nemohou být lepší. Nenechte si ujít komfortní zájezd, sledujte bavorský velkoklub, našeho Daridu a k tomu si dopřejte prohlídku nádherného centra Mnichova. Prožijte skvělý den s rodinou nebo přáteli na dokonalém fotbalovém výletě!

  

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na Bayern Mnichov, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů B. Mnichov

 • Touto cestou bych rád poděkoval za pěkný zážitek, výlet na Audi cup opravdu neměl chybu. Velmi se mi líbila promptní a profesionální komunikace již od první nabídky z Vaší strany. Vše klapalo podle časového plánu, myslím, že jste měli šťastnou ruku i při výběru dopravců. Opravdu asi jediná chybička byla, že ve finále padl gól těsně před koncem, když jsme se už těšili na penalty. Toto jste trošku podcenili a nedotáhli ... 🙂
  Ivan Žembery | Audi Cup 2015 | 5.8.2015
 • Byl to neskutečný zážitek, který bych si chtěl ještě někdy zopakovat, ale už na ligový zápas. Atmosféra byla parádní, ať už na stadionu nebo konkrétně v autobuse. Delegát byl super člověk, který se uměl orientovat a byl velmi férový. Mám super zkušenost s vaší cestovkou, protože jsem šel s vámi poprvé. Chystám se ještě letos na nějaký zájezd. Byla to paráda, velká spokojenost. Také s mým tátou jsme se shodli, že to byl parádní zážitek.
  Michal Hadváb | Audi Cup 2015 | 4.8.2015
 • Děkujeme za výborný zájezd, náš fanoušek Bayernu byl velmi spokojen. Audi Cup měl výborný doprovodný program a doufám, že ještě nějaký fotbal opět navštívíme.
  Monika Matyšková | Audi Cup 2015 | 4.8.2015

O klubech

B. Mnichov

Bavorský klub je největším sportovním klubem v Německu a třetím největším na světě. V roce 2005 se přestěhoval do supermoderní Allianz Arény a odstartoval jednu z nejúspěšnějších etap své historie. Milionové nákupy hráčů, jako Robben, Ribéry, Lewandowski katapultovaly klub opět mezi nejužší fotbalovou špičku. Navíc začal Bayern hrát krásný, rychlý fotbal a dnes patří každoročně k největším kandidátům na zisk trofeje pro vítěze Ligy mistrů. Doma v Německu v současnosti Bayern prakticky nemá konkurenci. Víte, že: Bayern je multisportovní klub a pod jeho značkou působí i handicapovaní, gymnasté, hráči bowlingu, či stolní tenisté?